تازه‌های خبر
دوشنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴
چاپ

نویسنده "هری پاتر" پشیمان است

"جی کی رولینگ" گفته است "امیدوارم باعث نشده باشم که قلب کسی بشکند." من فکر می کنم که تعدادی از هواداران هم بر این باورند "رون" می تواند "هرماین" را خوشحال کند و از این موضوع ناراضی نیستند."
نویسنده

گروه فرهنگ تدبیر: روزنامه انگلیسی "ساندی تایمز" روز یکشنبه با انتشار مصاحبه با "جی کی رولینگ" نویسنده رمان "هری پاتر" اشاره کرده که او از پایان داستانش ناراضی است و معتقد است که بایستی کاری می کرد تا شخصیت های اصلی داستان "هری پاتر" و "هرماین گرینجر" با یکدیگر ازدواج می کردند.

به گزارش "تدبیر"، نویسنده زمان "هری پاتر" در این باره گفته است "در ابتدا به دلایلی تصمیم گرفتم که پایان داستان را این گونه بنویسم که هرماین به رون ویزلی دوست هری پاتر می رسد. من از این موضوع متاسفم. می دانم این موضوع باعث عصبانیت برخی از هواداران رمان هری پاتر شده است. اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم که اتخاذ این تصمیم به دلایلی کاملا شخصی و هدف من اعتبار دادن به یک شخصیت خاص در داستان نبود."

"جی کی رولینگ" در پایان مصاحبه گفته است "امیدوارم باعث نشده باشم که قلب کسی بشکند." من فکر می کنم که تعدادی از هواداران هم بر این باورند "رون" می تواند "هرماین" را خوشحال کند و از این موضوع ناراضی نیستند."

تاکنون 450 میلیون نسخه از مجموعه کتاب های داستانی "هری پاتر" در سرتاسر جهان به فروش رسیده اند.

 

مطالب مرتبط

 

نویسنده "هری پاتر" از "دیلی میل" شکایت کرد

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
مهندسی فرایند و انرژی فران
تدبیر
فروشگاه اینترنتی پرسه بازار

0.2776