تازه‌های خبر
جمعه، ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۲۹
چاپ

نگذاریم دیگران برایمان تصمیم بگیرند

حتی یک رای ما می تواند در فرایند تعیین سیاست های آینده موثر باشد. ما برای اینکه به تغییرات بزرگی برسیم باید از همین تغییرات کوچک شروع کنیم و در توسعه پایدار کشورمان مشارکت داشته باشیم.

شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با دعوت از همه مردان ایران و بخصوص زنان ایرانی برای حضور در پای صندوق های رای، عنوان کرد: مردم با حضور حداکثری در انتخابات در تعیین سرنوشت خود و فرزندانشان نقش داشته باشند و مطمئن باشند که این مشارکت و حاضر شدن در پای صندوق های رای، فقط رقم زدن سرنوشتشان برای چهار سال آینده نیست.

مولاوردی در گفت و گو با سحر - پایگاه اطلاع رسانی ستاد  انتخاباتی دکتر حسن روحانی - با بیان اینکه شرکت در انتخابات اگرچه رییس جمهوری را برای مدت 4 سال تعیین می کند اما، دوره ای را تعیین می کند که مقدمات بسیاری از سیاست ها و برنامه ها را برای کشور فراهم خوهد کرد که می تواند سالیان سال در آینده کشورمان تاثیر گذار باشد.

معاون امور زنان ریاست جمهوری در خصوص اهمیت تک تک رای های ملت ایران اظهار کرد: حتی یک رای ما می تواند در فرایند تعیین سیاست های آینده موثر باشد. ما برای اینکه به تغییرات بزرگی برسیم باید از همین تغییرات کوچک شروع کنیم و در توسعه پایدار کشورمان مشارکت داشته باشیم.

مولاوردی با بیان اینکه ما می توانیم در بهبود سرنوشت کشورمان نقش آفرین باشیم، عنوان کرد: با بی تفاوتی و کنار نشستن وضعیتی را بوجود نیاوریم که دیگران برای ما تصمیم بگیرند و دیگران سرنوشت آینده ما را رقم بزنند.

وی در پایان تاکید کرد: از همه مردم ایران و بخصوص زنان که تاثیر زیادی در دعوت حضور اعضای خانواده در این انتخابات دارند می خواهم ، یکبار دیگر هم ثابت کنند آینده کشور و پیشرفت این مرز و بوم برایشان اولویت دارد.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
مهندسی فرایند و انرژی فران
گفت و گو
تدبیر
فروشگاه اینترنتی پرسه بازار

0.2465