تازه‌های خبر
جمعه، ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۴۴
چاپ

مرتضی مبلغ: مردم برای احقاق مطالباتشان باید رای بدهند

در هر انتخاباتی که مشارکت مردم حداقلی باشد کسانی که انتخاب می شوند در سطح مطالبات مردم نبوده و در کوتاه مدت مردم را از این عدم مشارکت پشیمان کرده اند.

مرتضی مبلغ، فعال اصلاح طلب  درباره اهمیت مشارکت در این دوره انتخابات گفت: تجربه انتخابات گذشته نتیجه روشنی را پیش رو گذاشته است. در هر انتخاباتی که مشارکت مردم حداقلی باشد کسانی که انتخاب می شوند در سطح مطالبات مردم نبوده و در کوتاه مدت مردم را از این عدم مشارکت پشیمان کرده اند و برعکس دوره ای که مشارکت مردم حداکثر بوده فرد منتخب با شأن جامعه بیشتر تناسب داشته است. این فرمول همیشه در انتخابات ریاست جمهوری جواب داده است.

او در گفت و گو با سحر –پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی-در ادامه به قدرت پشتوانه ای رای مردم برای فرد متنخب اشاره کرد و افزود: پس روشن است که هرچه مشارکت مردم بیشتر باشد جایگاه و شان جامعه بیشتر خواهد بود و همچنین پشتوانه ای که به رییس جمهور برای ادامه کار قدرت می دهد و راهگشا است بیشتر می شود. در حال حاضر و با مراجعه به حافظه تاریخی شان مردم تردیدی برای رای دادن ندارند و همچنین به این اطمینان رسیده اند که فردی در تراز جامعه را انتخاب کنند.

مبلغ همچنین مشارکت در انتخابات این دوره را حداکثری دانست و اضافه کرد: مشارکت مردم در این دوره از انتخابات بسیار باشکوه خواهد بود، چون هم در این زمینه تجربه دارند و هم شرایط حساس کنونی جامعه را درک می کنند. در حال حاضر و در این شرایط رای مردم در سرنوشت کشور تعیین کننده است. من در این دوره مشارکت مردمی باشکوهی را پیش بینی می کنم. مردم  امروز نمایشی باشکوه که در شان خودشان و کشور است رقم خواهند زد.

 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر
فروشگاه اینترنتی پرسه بازار

0.283