تازه‌های خبر
جمعه، ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۵۳
چاپ

محسن غرویان: رای سفید دادن کار درستی نیست

زمانی که رئیس جمهور با تعداد آراء بالا انتخاب شود، به پشتوانه قدرت ملی بسیاری از اقدامات قابل تحقق است، بسیاری از حرف ها قابل زدن است و بسیاری از طرح ها قابل اجرا است چون احساس می کند که ملت پشتیبان او هستند.

محسن غرویان، مدرس حوزه علمیه قم گفت: فعالان سیاسی در تلاش هستند تا همه کسانی که واجد شرایط رای دادن هستند پای صندوق رای حضور پیدا کنند و همچنین از دادن رای سفید خودداری کنند.

این استاد حوزه در گفت وگو با سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - عنوان کرد: رای سفید دادن کار درستی نیست، مردم جامعه واقعا اگر تشخیص می دهند که فردی اصلح هستند باید اسم او را روی برگه بنویسند تا تعداد آراء او زیاد شود.

او در ادامه تاکید کرد: زمانی که رئیس جمهور با تعداد آراء بالا انتخاب شود، به پشتوانه قدرت ملی بسیاری از اقدامات قابل تحقق است، بسیاری از حرف ها قابل زدن است و بسیاری از طرح ها قابل اجرا است چون احساس می کند که ملت پشتیبان او هستند.

غرویان با اشاره به اینکه تحریم انتخابات و اینکه افراد گمان کنند بدون حضورشان در پای صندوق کاندیدای محبوب شان به عنوان رئیس جمهور آینده انتخاب خواهد شد یک توطئه است، ادامه داد: مردم باید حضور گسترده یابند و به آقای روحانی رای بدهند تا او با آرای بالا انتخاب شود.

وی افزود: زمانی که مشارکت بالا باشد جهانیان از شعور سیاسی اجتماعی ملت ایران مطلع می شوند و رای سفید دادن در این انتخابات تنها میزان درصد رای فرد اصلح را کم می کند.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
مهندسی فرایند و انرژی فران
تدبیر
فروشگاه اینترنتی پرسه بازار

0.2478