تازه‌های خبر
چهارشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۲۲:۱۹
چاپ

محمود صادقی: در مورد ماجرای همنشینی لاریجانی بی اخلاقی شد / برخی استراتژی کلان مجموعه جریان اعتدال و اصلاح طلب را هدف گرفته اند

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد هجمه ها به لاریجانی برای هدف گرفتن استراتژی جریان اعتدالگرا است.
در مورد ماجرای همنشینی لاریجانی بی اخلاقی شد / برخی استراتژی کلان مجموعه جریان اعتدال و اصلاح طلب را هدف گرفته اند

محمود صادقی در گفتگو با «انتخاب» با اشاره به هجمه به لاریجانی برای نشستن در کنار رئیس دولت اصلاحات، اظهار داشت:  اینکه کسی در مجلسی شرکت کند و براساس عرف اجتماعی در کنار افراد بنشیند مسئله ساده و پیش پا افتاده ای است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجلس ادامه داد: اما مطرح کردن این موضوع و جریان سازی در رسانه های خبری کار غیر اخلاقی است و هنوز مشخص نیست این هجمه ها از کدام جریان سیاسی دامن زده می شود.

وی با اشاره به برخی انتقادات به موضوع همنشینی لاریجانی و رییس دولت اصلاحات پرداخت و گفت: متاسفانه امروز مداحان تئوریسین‌های مذهبی و سیاسی کشور شده اند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بررسی این احتمال که هجمه ها به لاریجانی برای احتمال حضور رئیس مجلس در انتخابات ریاست جمهوری آینده است، اظهار داشت:  به نظر می رسد برخی استراتژی کلانی که مجموعه اعتدالگرایان اعم از اصولگرایان و اصلاح طلبان اتخاذ کرده اند و  تحولات ریاست جمهوری 92، مجلس 94 و ریاست جمهوری 96 را شکل داده اند، را هدف گرفته‌اند و خواهان آسیب زدن به این استراتژی هستند.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر

0.2067