تازه‌های خبر
چهارشنبه، ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ۱۵:۵۰
چاپ

خلیج فارس در 3 روز آینده ناآرام است

وزش باد که از بعد از ظهر امروز در منطقه آغاز خواهد شد طی فردا و پس فردا به اوج خود (بیش از 50 کیلومتر در ساعت) می رسد و کمینه و بیشینه دمای قشم در این مدت به ترتیب بین 25 تا 30 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

اداره کل هواشناسی هرمزگان با صدور اطلاعیه ای از حاکم شدن شرایط ناپایدار جوی طی سه روز آینده در این استان و به ویژه جزیره های خلیج فارس خبر داد.

به گزارش ایرنا، در این اطلاعیه آمده است: ناپایداری جوی و دریایی از بعد از ظهر امروز تا روز شنبه در هرمزگان و به ویژه نقاط ساحلی این استان حکمفرما می شود، به طوری که با وزش باد شدید (جنوب غربی- شمال غربی) خلیج فارس متلاطم خواهد شد.

روزهای پنجشنبه و جمعه نیز با وزش بادهای به نسبت شدید در جزیره های خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان پدیده گرد و خاک و در نتیجه کاهش دید افقی انتظار می رود؛ همچنین طی این مدت دریا مواج بوده و ارتفاع موج ها به 60 تا 120 سانتیمتر خواهد رسید.

بنابر این اطلاعیه، وزش باد که از بعد از ظهر امروز در منطقه آغاز خواهد شد طی فردا و پس فردا به اوج خود (بیش از 50 کیلومتر در ساعت) می رسد و کمینه و بیشینه دمای قشم در این مدت به ترتیب بین 25 تا 30 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

دمای هوا در این جزیره هم اکنون 30 درجه سانتیگراد، نم نسبی 81 درصد و سرعت باد 31 کیلومتر در ساعت (جنوب غربی) می باشد.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر
فروشگاه اینترنتی پرسه بازار

0.2581