تازه‌های خبر
جمعه، ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۵:۳۴
چاپ

دستگیری قاتل سریالی 7 زن در رشت

او انگیزه خود از این جنایت را سرقت طلاهای آنها عنوان کرده و گفته که همسر صیغه ای چهل ساله اش نیز در این اعمال شنیع با وی مشارکت داشته است.

یک قاتل سریالی که در استان گیلان مرتکب قتل های متعدد شده بود به وسیله پلیس دستگیر شد.

به گزارش عصرایران به نقل از صدا و سیما، وی که روز اول دستگیری خود به قتل چهار زن 57 تا 60 ساله اعتراف کرده بود، در بازجویی های بعدی به قتل سه زن دیگر که آنها را در سال های 87 تا 88 کشته بود نیز اذعان کرد و با این اعترافات جدید تا کنون قتل های صورت گرفته به وسیله وی به هفت فقره رسیده است.

او انگیزه خود از این جنایت را سرقت طلاهای آنها عنوان کرده و گفته که  همسر صیغه ای چهل ساله اش نیز در این اعمال شنیع با وی مشارکت داشته است.

به جز دو جسد، بقیه اجساد به وسیله این متهم مُثله و در جاهای مختلف پراکنده می شده است و جسد یکی از مقتولان که از سال 88 به عنوان مفقودی اعلام شده بود، با توضیحات متهم در روستای خشکه اسطلخ زیبا کنار پیدا شد.

نظرات  

 
0 # پیراسته فر جمعه، ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۸:۳۱

چرابعضی هادوست دارند"جو&q uot;راپلیسی کنند وناامنی رادرجامعه رواج بدهند!آنهم درآستانه انتخابات سرنوشت سازریاست جمهوری؟
من مقیم رشت هستم ودربطن مسائل وبامردمم،دررشت تاکنون هیچ نگرانی وجونداشته ومردم هم دارندزندگیشونوم ی کنن واصلاً تواین فکر وبازیهانیستند،ا لااینکه باانتشاراین خبرمردم احساس ناامنی کنند،چرابایدجور املتهب کرد،حالا یک قاتلی یک حرفهای زده ازکجامعلومه که هذیان نمیگه !؟چرابایداینچنی ن روی اعصاب مردم رفت!؟
پلیس بایدامنیت رادرجامعه برقرارکندنه اینکه مردم راوحشت زده کند(سریال قتهای زنجیره دررشت،قتل 7زن دررشت)
این یعنی چه!!!

پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
 
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر
فروشگاه اینترنتی پرسه بازار

0.2289