تازه‌های خبر
شنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۹:۰۹
چاپ

کشف 789 هزار و 220 نخ سیگار قاچاق

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: طی هفته گذشته تعداد 789 هزار و 220 نخ سیگار قاچاق در زنجان کشف و ضبط شد.

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتیافزود: این میزان سیگار قاچاق توسط عوامل پلیس آگاهی استان و از 2 دستگاه خودروی کامیونت، به دست آمد.

وی ارزش ریالی این تعداد سیگار قاچاق را چهار میلیارد و 320 میلیون ریال اعلام و اظهار کرد: در این رابطه 2 نفر به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی استان معرفی و با حکم قضایی روانه زندان شدند.
رحمتی افزود: طی این هفته، همچنین 335 راس احشام قاچاق (گوسفند) به ارزش بیش از پنج میلیارد و 400 میلیون ریال، توسط پلیس آگاهی زنجان کشف و ضبط شد.
وی ادامه داد: این تعداد دام سبک با استفاده از چهار دستگاه کامیون، قاچاق می شد که احشام کشف شده به کشتارگاه و متهمان پرونده نیز به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی زنجان تحویل شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: همچنین طی مدت یاد شده، مقدار 35 هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال، توسط عوامل پلیس آگاهی این استان از 2 دستگاه خودروی تانکردار کشف و در این رابطه سه نفر به عنوان متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
رحمتی افزود: به منظور حمایت از تولیدات داخل، تمرکز ماموران مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی این استان بر روی باندها و شبکه های کلان و مجرمان سازمان یافته است و به همین خاطر تمام تلاش خود را برای کشف و ضبط کالاهای قاچاق و ضربه زدن به قاچاقچیان، بکار گرفته اند.
وی از عموم مردم زنجان خواست هرگونه اطلاعات خود در ارتباط با قاچاقچیان، انبارهای دپو و احتکار کالا را از طریق تلفن 110 مرکز فوریت های پلیسی و 21823000 اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی زنجان درمیان بگذارند تا در سریعترین زمان ممکن اقدامات لازم جهت برخورد قانونی و دستگیری مجرمان صورت گیرد.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر

0.2321