تازه‌های خبر
جمعه، ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۸:۱۵
چاپ

ریزش آوار در خیابان مجیدیه شمالی با 3 کشته و زخمی

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از ریزش آوار در یک زمین گودبرداری شده در خیابان مجیدیه شمالی خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.

جلال ملکی با اشاره به ریزش مرگبار آوار در خیابان مجیدیه شمالی اظهار کرد: ساعت 15:19 امروز حادثه آوار در یک محل گودبردای شده در خیابان مجیدیه شمالی، خیابان کاووسی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان 2 ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان در مدت زمان 2 دقیقه به محل حادثه رسیدند، اضافه کرد: محل حادثه یک قطعه زمین گودبرداری شده به وسعت حدود 200 و به عمق تقریبی 6 متر بود؛ کارگران در ضلع شرقی این زمین مشغول کار بودند که به یک‌باره بخش به جای مانده از ساختمان قبلی تخریب شده و روی سه نفر از کارگران ریخته بود.

وی اضافه کرد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان افراد حاضر در محل، محبوسان را خارج کرده بودند که آتش‌نشانان نیز ادامه جست‌وجو را انجام داده، آواربردای و خاک‌بردای را آغار کرده و مطمئن شدند فرد دیگری زیر آوار نیست.

ملکی افزود: هر سه نفر (سه کارگر افغانستانی که بین 20 تا 30 سال سن داشتند) در همان لحظات اولیه تحت بررسی قرار گرفتند که مشخص شد یکی از آنها به علت شدت جراحات از ناحیه سر جان باخته است.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران عنوان کرد: همچنین دو نفر دیگر نیز به شدت دچار مصدومیت شده که برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شدند، هم‌اکنون نیز نیروها مشغول ایمن‌سازی محل حادثه هستند و تا دقایقی دیگر محل حادثه تحویل عوامل انتظامی می‌شود.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر

0.2603