تازه‌های خبر
جمعه، ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۹
چاپ

شمارش معکوس درباره سورپرایز بزرگ شماره 18!

همه تقریبا مدت هاست که منتظریم خبر بزرگ بعد از جام جهانی فوتبال ایران را بشنویم. خبری که در کمتر از ده روز آینده اتفاق می افتد.

به گزارش خبرآنلاین؛ تقریبا از بعد پایان لیگ هلند ، همه انتظار می کشند مقصد بعدی علیرضا جهانبخش مشخص شود. او البته حالا دیگر تقریبا قطعی شده است که به لیگ برتر انگلیس می رود.
انتقالی که لو رفتنش از جایی شروع شد که بازیکن ملی پوش در دفتر رئیس فدراسیون گفت برای مذاکرات به لندن می رود. البته تعدادی از نشریات انگلیسی خبر از پیوستن این یار درخشان ایران به تیم لسترسیتی و جانشینی ریاض محرز داده اند.
او اما شاید یک سورپرایز بزرگتر از انگلستان داشته باشد. بدون تردید علیرضا اولین بازیکنی بعد از نسل نکونام در لیگ اسپانیاست که بار دیگر به لیگ های طراز اول اروپایی بر می گردد. او پیشنهادهایی از لیگ برتر انگلستان دارد و حتی قرار بود اگر ساری در تیم ناپولی بماند ، به آن تیم برود.
حالا اما ساری به لیگ برتر آمده ، خود جهانبخش چیزی درباره نام تیم جدیدش نگفته. او هیچ واکنشی به اینکه آیا تیم آینده اش قرار است لسترسیتی باشد هم نشان نداده اما از این هفته باید به تمرینات تیم جدیدش بپیوندد و دیگر دوران استراحت پس از جام جهانی به پایان رسیده است.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر

0.2548