تازه‌های خبر
سیاست
محمدرضا تاجیک:

مردم جامعه به شکل های مختلف شرایط جوامع دیگر را رصد می‌کنند و کمبودهای زندگی خود را متوجه می‌شوند

مردم جامعه به شکل های مختلف شرایط جوامع دیگر را رصد می‌کنند و کمبودهای زندگی خود را متوجه می‌شوند «امروز ما باید به این مساله فکر کنیم که چرا نقد در پای عقلانیت سیاسی ذبح شد و به نام عقلانیت سیاسی نقدها متوقف شد و قلم‌هایی که نقد می‌کردند، شکسته شد. برخی به نام عقلانیت سیاسی درها را بستند تا به نام عقلانیت سیاسی و تمامیت اصلاح‌طلبی با یک کارت خاص نقش بازی کنند و از عقلانیت سی...
ابوترابی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس

مانند روسیه باید تلگرام را قطع کنیم/ پشت پرده رابطه‌ای میان داعش و مدیریت تلگرام وجود دارد

مانند روسیه باید تلگرام را قطع کنیم/ پشت پرده رابطه‌ای میان داعش و مدیریت تلگرام وجود دارد یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس همزمان که اذعان می‌کند بخش زیادی از اطلاعات و اخبار را از طریق تلگرام دریافت می‌کند، می‌گوید: پشت پرده رابطه‌ای میان داعش و مدیریت تلگرام وجود دارد؛ مانند روسیه باید تلگرام را قطع کنیم.
غلامعلی رجایی

احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام است/ باید از درخواست تجمع احمدی‌نژادی‌ها استقبال کرد

احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام است/ باید از درخواست تجمع احمدی‌نژادی‌ها استقبال کرد غلامعلی رجایی با بیان اینکه احمدی‌نژاد دنبال به چالش کشیدن نظام است، گفت: باید از درخواست تجمع آنان استقبال به عمل آید تا به این ترتیب تعداد طرفداران آنان مشخص شود.
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس

برنامه‌ای برای پیگیری پرونده سعید طوسی نداریم/ حرف زدن درباره این پرونده اشاعه فحشا است/ آبروی آقای طوسی باید حفظ شود

برنامه‌ای برای پیگیری پرونده سعید طوسی نداریم/ حرف زدن درباره این پرونده اشاعه فحشا است/ آبروی آقای طوسی باید حفظ شود حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، پیگیری پرونده سعید طوسی را تکذیب می‌کند و می‌گوید: « همان‌طور که شاکی انسان است و حقوقی دارد متهم هم انسان است و باید به حقوق او هم احترام گذاشت. ما نباید برای مطرح کردن خودمان و خودنمایی هر مسئله‌ای را عنوان کنیم و موجب تقویت رادیوها...
فیض‌الله عرب

در رسیدگی به تخلفات افراد از نظام هزینه نکنیم/سرمایه نظام نامحدود نیست

در رسیدگی به تخلفات افراد از نظام هزینه نکنیم/سرمایه نظام نامحدود نیست عرب سرخی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب بر این عقیده است که هر مدیر و مسئول متخلفی باید هزینه‌ رفتار و تخلفاتی که انجام می‌دهد را خود بپردازد و به هیچ عنوان صحیح نیست که افراد و برخی از نهادها مانند شهرداری را با «نظام» یکی کنیم.
علی شمخانی:

واژه حصر درست نیست، این آقایان مد نظر شما در حصر نیستند

واژه حصر درست نیست، این آقایان مد نظر شما در حصر نیستند علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در جریان بازدید از نمایشگاه تاکید کرد: ایران تحت هیچ شرایطی حاضر به مذاکره در مورد هیچ بندی از برجام نیست. دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور تصریح کرد: در مورد برنامه موشکی خود با هیچ شخصی مذاکره نمی‌کنیم.
محمدجواد ظریف:

از آیت الله هاشمی آموختم شجاعت به معنای آینده نگری است

از آیت الله هاشمی آموختم شجاعت به معنای آینده نگری است محمد جواد ظريف وزير امورخارجه بعدازظهر امروز در همايش ملي آيت الله هاشمي رفسنجاني و هشت سال دفاع مقدس كه در سازمان اسناد و كتابخانه ملي به همت انجمن اندیشه و قلم برگزار شد با اشاره به اينكه بنده يك درس از رفتار آيت الله هاشمي در قبال جنگ مآوختم اظهار داشت: شجاعت همواره به معناي ت...
حسن روحانی:

اگر کسی تَکرار کند که مردم بیایند پای صندوق باید تنبیه شود؟ / حرمت افراد محبوب مردم، توسط برخی قلم‌ها و زبان‌ها به آسانی شکسته می‌شود

اگر کسی تَکرار کند که مردم بیایند پای صندوق باید تنبیه شود؟ / حرمت افراد محبوب مردم، توسط برخی قلم‌ها و زبان‌ها به آسانی شکسته می‌شود رئیس‌جمهور تاکید کرد: امام حسین (ع) قبل از هر چیز اول با حاکم مدینه حرف زد و استدال کرد حالا اگر بگوییم مذاکره برخی بدشان می‌آید. باید بگوییم ایشان حرف زد و مذاکره نکرد. استدال کرد و گفت چرا بیعت نمی‌کند. حاکم مدینه نپذیرفت. امام حسین (ع) همان‌جا می‌توانست جنگ را شروع کند اما نگذ...
کمیسیون اروپا:

همه‌طرف‌ها باید به توافق هسته‌ای با ایران پایبند باشند

همه‌طرف‌ها باید به توافق هسته‌ای با ایران پایبند باشند کمیسیون اروپا امروز ضمن حمایت از توافق هسته‌ای با ایران از همه‌ طرف‌ها خواست که به توافق پایبند باشند و به تعهدات خود عمل کنند.
نخستین واکنش جهانگیری به خبر دستگیری برادرش:

اطلاع دقيقي از دليل، چگونگی دستگيری، اتهام، ضابط و شاكی برادرم ندارم/ مساله قابل پيش‌بيني بود و بايد صبر كرد

اطلاع دقيقي از دليل، چگونگی دستگيری، اتهام، ضابط و شاكی برادرم ندارم/ مساله قابل پيش‌بيني بود و بايد صبر كرد اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور به ماجرای دستگری برادرش واکنش نشان داد.

نوبخت: دولت برای افشای حقایق اسنادی را منتشر خواهد کرد

نوبخت: دولت برای افشای حقایق اسنادی را منتشر خواهد کرد سخنگوی دولت به منتقدان تغییر واحد پولی، پاسخی واقع‌گرایانه داد و گفت: مردم با تومان زندگی می‌کنند اما عده‌ای می‌گویند ما رد می‌کنیم! خب رد کنید وضع مردم همین است که می‌بینید.
آیا ترامپ برای جنگ با ایران بر سر برجام خیز برداشته است؟

امریکایی ها بدانند؛ سپردن امور به دشمنان تهران در کاخ سفید، نتایج بدی خواهد داشت

امریکایی ها بدانند؛ سپردن امور به دشمنان تهران در کاخ سفید، نتایج بدی خواهد داشت روز دوشنبه گذشته دولت ترامپ به طور رسمی پایبندی ایران به توافق هسته ای را اعلام کرد. اما بر اساس گزارش های متعدد ترامپ احتمالا نظرش را تغییر خواهد داد.
کابینه فراجناحی یعنی چه؟!

اشتباه مشترک سیاسیون و رئیس جمهوری درباره تشکیل کابینه

اشتباه مشترک سیاسیون و رئیس جمهوری درباره تشکیل کابینه اشتباهی که از یک زاویه دید نادرست به کابینه، ناشی شده و از آن سر منشاء می گیرد. اغلب سیاسیون و یا حتی رئیس جمهوری ناظر به شرایط فعلی و دوران پیشا کابینه ای در خصوص کابینه دوازدهم سخن گفته و برآمده از این نگاه توصیه و نکات خود را بیان می کنند، در حالی که می بایست اظهار نظرها و تمه...

«احسان مازندرانی» می‌تواند از مرخصی متصل به آزادی استفاده کند

«احسان مازندرانی» می‌تواند از مرخصی متصل به آزادی استفاده کند وکیل‌مدافع «احسان مازندرانی» از رایزنی برای موکلش جهت استفاده از مرخصی استعلاجی خبر داد.

اعتراف مشايی به اشتباه

اعتراف مشايی به اشتباه هر دو با هم يادداشت نوشته‌اند. رئيس و مرئوس و از ظلم گفته‌اند. احمدي‌نژاد كه در يادداشت قبلي خود در حمايت از حميد بقايي از عنوان «گزارش يك ظلم بزرگ» استفاده كرده بود. اين بار هم از دو «ظلم بزرگ» نوشته است.
در روزهای اخیر امام جمعه کرمان و بیرجند استعفا کرد‌ه‌اند

از آیت‌الله هاشمی تا اما‌م‌ جمعه‌ كرمان/استعفای ائمه جمعه در تابستان

از آیت‌الله هاشمی تا اما‌م‌ جمعه‌ كرمان/استعفای ائمه جمعه در تابستان برخی ائمه‌جمعه اما استعفا می‌دهند، برخی هم مانند مرحوم آیت‌ا... هاشمی دعوت نشدند و... جالب است که بیشتر خداحافظی‌ها با تریبون نمازجمعه در فصل تابستان بوده است.
جعفرزاده ایمن‌‌آبادی:

رحمانی‌فضلی اگر از سوی روحانی برای وزارت کشور معرفی شد شخصا انصراف دهد/ او تحت هیچ عنوان از مجلس رای اعتماد نمی‌گیرد

رحمانی‌فضلی اگر از سوی روحانی برای وزارت کشور معرفی شد شخصا انصراف دهد/ او تحت هیچ عنوان از مجلس رای اعتماد نمی‌گیرد عضو هیات رییسه فراکسیون مستقلین به وزیر کشور توصیه کرد که چنانچه رییس‌جمهور او را برای کسوت وزارت معرفی کرد شخصا انصراف دهد چرا که تحت هیچ عنوان از مجلس رای اعتماد نخواهد گرفت.

روایت محمود صادقی از پشت پرده های تشکیل کابینه/احتمال عدم رای دهی اصلاح طلبان به گزینه های فعلی روحانی وجود دارد

روایت محمود صادقی از پشت پرده های تشکیل کابینه/احتمال عدم رای دهی اصلاح طلبان به گزینه های فعلی روحانی وجود دارد محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص مهم ترین نکته این روزهای فضای سیاسی کشور؛ یعنی تشکیل کابینه دوازدهم با روزنامه اعتماد سخن گفته و به نکات جالب توجهی اشاره کرده که تاکنون بسیاری بدان نپرداخته بودند، او گفته است که حضور وزیر زن در کابینه دوازدهم منتفی شده و عنوان کرده...

طرح کارگزاران برای تصاحب شهرداری تهران؛ نجفی شهردار، مرعشی قائم مقام/ چرا گزینه خاتمی برای شهرداری "آخر" شد؟

طرح کارگزاران برای تصاحب شهرداری تهران؛ نجفی شهردار، مرعشی قائم مقام/ چرا گزینه خاتمی برای شهرداری صندلی شهرداری تهران آنقدر برای طیف کارگزاران سازندگی اهمیت دارد که با لابی گسترده و هماهنگی با برخی اعضای شورای پنجم، دو گزینه مطرح خود را در جایگاه نفرات اول و دوم رأی گیری گزینه های احتمالی رسانده و گزینه لیدر اصلاحات را نفر آخر این لیست هفت نفره کردند.

عضو فراکسیون امید: قالیباف شکست را نپذیرفته و به دنبال ایجاد سازو کاری موازی جریان اصولگرایی است

عضو فراکسیون امید: قالیباف شکست را نپذیرفته و به دنبال ایجاد سازو کاری موازی جریان اصولگرایی است عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که قالیباف هنوز شکست در انتخابات ریاست جمهوری را نپذیرفته است، گفت: قالیباف به دنبال ایجاد سازوکاری موازی جریان اصولگرایی است.
مداحان سیاسی جز آنکه هزینه‌های اصولگرایان را افزایش داده، دستاوردی برای آنها نداشته‌اند

مداحان سیاسی‌؛ یار شاطر اصولگرایان یا بار خاطر آنها؟

مداحان سیاسی‌؛ یار شاطر اصولگرایان یا بار خاطر آنها؟ به تعبیر دیگر، به نظر می‌رسد مداحان سیاسی جز آنکه هزینه‌های جریان اصولگرا را افزایش داده باشند، دستاورد چندان قابل اعتنایی برای آنها نداشته‌اند. در غیر این صورت این به اصطلاح روشنگری‌ها که از تریبون هیأت‌های مختلف علیه رقبای اصولگرا مطرح می‌شود، باید منجر به افزایش سبد رأی آنها ش...

عصیان آقای شهردار / چرا قالیباف فرمان شورش بدنه ی جریان اصولگرا علیه سران این جناح را داد؟

عصیان آقای شهردار / چرا قالیباف فرمان شورش بدنه ی جریان اصولگرا علیه سران این جناح را داد؟ همان روزی که وارد استودیوی 11 رسانه ملی شد و مقابل دوربین ها قرار گرفت کاملا می شد از چهره او دل آشوبگی اش را حس کرد . یک جور بیقراری و بر آشفتگی سیاسی؛ تعجیل عجیبی داشت در حمله به روحانی و جهانگیری.
تهدیدات آمریکا ناشی از ماهیت مداخله‌جویانه و خوی سلطه‌طلبی دولت آن کشور است

واکنش ایران به بیانیه تهدیدآمیز آمریکا: فوراً زندانیان ایرانی را آزاد کنید

واکنش ایران به بیانیه تهدیدآمیز آمریکا: فوراً زندانیان ایرانی را آزاد کنید سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تهدیدات آمریکا ناشی از ماهیت مداخله‌جویانه و خوی سلطه‌طلبی دولت آن کشور است و ملت انقلابی ایران سابقه‌ای طولانی و تجربه‌ای غنی در عدم پذیرش زورگویی و مقابله با چنین رفتارهای خصمانه دارد.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.253