تازه‌های خبر
سیاست
مجید انصاری:

پلاکارد «استخر فرح در انتظارت» گمانه زنی ها در مورد فوت آیت الله هاشمی را نزدیک به واقعیت نشان می دهد

پلاکارد «استخر فرح در انتظارت» گمانه زنی ها در مورد فوت آیت الله هاشمی را نزدیک به واقعیت نشان می دهد من قبلا بارها هشدار داده ام و امروز هم یک بار دیگر هشدار می دهم که عوامل سرویس های بیگانه و منافقین در برخی از نهادها و مراکز قطعا نفوذ کرده اند و هر از گاهی یک بار ما اظهارات و اقداماتی می بینیم که نشان می دهد اینها برای صدمه زدن به کشور، مردم و انقلاب اسلامی برنامه های خطرناکی ...
رئیس قوه قضاییه:

۱۲۰ متهم مفاسد اقتصادی اخیر در بازداشت هستند/ مردم به دستگاه قضایی اعتماد کنند

۱۲۰ متهم مفاسد اقتصادی اخیر در بازداشت هستند/ مردم به دستگاه قضایی اعتماد کنند رئیس قوه قضاییه گفت: قوه قضاییه به دور از فضاسازی‌های رسانه ای و جنجال‌های تبلیغاتی، قاطعانه و در عین حال قانونی و عادلانه به پرونده‌های اخیر مفاسد اقتصادی رسیدگی می‌کند تا هم مفسدان به اشد مجازات برسند و هم در حق کسی ظلم نشود.
مافی به نقل از وزیر کشور:

شکایتی توسط شورای تامین استان قم علیه شعار دهندگان غیرقانونی تنظیم شد

شکایتی توسط شورای تامین استان قم علیه شعار دهندگان غیرقانونی تنظیم شد یک عضو هییت رییسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: در پی پیگیری هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از وزیر کشور، شکایت وزارت کشور از شعار دهندگان غیر قانونی تجمع قم تنظیم شد.
اسماعیلی در جمع خبرنگاران:

دادگاه تجدیدنظر ناظم مدرسه معین برگزار می‌شود/ دادگاه مشایی علنی خواهد بود

دادگاه تجدیدنظر ناظم مدرسه معین برگزار می‌شود/ دادگاه مشایی علنی خواهد بود رئیس دادگستری کل استان تهران گفت: تصمیم درخصوص علنی یا غیرعلنی بودن جلسات دادگاه برعهده قاضی رسیدگی‌کننده است ولی در مشورتی که دراین خصوص با ما انجام شد، اعلام کردیم دادگاه مشایی علنی برگزار شود.
شکوری‌راد مطرح کرد؛

درخواست تحقیق و تفحص مجلس درباره علت مرگ آیت الله هاشمی/ ادامه ماجرای پلاکارد جنجالی مدرسه فیضیه

درخواست تحقیق و تفحص مجلس درباره علت مرگ آیت الله هاشمی/ ادامه ماجرای پلاکارد جنجالی مدرسه فیضیه دبیرکل حزب اتحاد ملت بدون اشاره مستقیم به پلاکارد نوشته یکی از طلاب در جریان گردهمایی مدرسه فیضیه، از مجلس خواست درباره علل مرگ آیت‌الله هاشمی تحقیق و تفحص کند.
آیت الله لنکرانی :

تجمع فیضیه در نقطه‌ مقابل دستورات رهبری بود

تجمع فیضیه در نقطه‌ مقابل دستورات رهبری بود آیت الله جواد فاضل لنکرانی از مراجع تقلید در واکنش به تجمع طلاب در مدرسه فیضیه قم و شعارهای ساختارشکنانه ای علیه مرجعیت و برخی مسئولین نظام گفت: به هیچ وجه باور نمی‌کنم چنین پلاکاردهایی را یک طلبه با توجه به دست گرفته باشد.
بیانیه سپاه درباره تجمع طلاب قم

سپاه دخالت در برگزاری تجمع طلاب قم را تکذیب کرد

سپاه دخالت در برگزاری تجمع طلاب قم را تکذیب کرد پس از انتقاد شدید آیات عظام در مکومیت تجمع طلاب قم و انتقاد آیت الله مکارم از حضور نیروهای سپاه در این تجمع سپاه پاسداران با صدور بیانیه ای هرگونه دخالت این نهاد درفراخوان ، دعوت سخنران و برگزاری این مراسم که بر اساس قرائن و شواهد موجود به صورت خودجوش برپا شده است را تکذیب کرد.
در بیانیه 220 نماینده مجلس مطرح شد:

پیشرفت‌های شگرف صنعت دفاعی نشان از اقتدار ما دارد/ حمایت از تدابیر دفاعی کشور

پیشرفت‌های شگرف صنعت دفاعی نشان از اقتدار ما دارد/ حمایت از تدابیر دفاعی کشور 220 نفر از نمایندگان مجلس طی بیانیه‌ای از پیشرفت‌های شگرف صنعت دفاعی کشور تشکر کردند.
واکنش فاطمه هاشمی رفسنجانی و حمدی رسایی به ماجرای تابلو:

«اثبات شبهات مرگ پدر» یا «کج سلیقگی مخالفان دولت»

«اثبات شبهات مرگ پدر» یا «کج سلیقگی مخالفان دولت» «فاطمه هاشمی» دختر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، در یادداشتی با عنوان «اثبات شبهات مرگ پدر؟» می‌گوید: «این مهم علاوه بر اینکه شبهات و ابهامات اعلام شده توسط اعضای خاندان در مورد مرگ مشکوک پدرم را که تاکنون بی‌پاسخ مانده است قوت می‌بخشد». اما حمید رسایی با رد تهدید، آن تابلو را ک...
علی مطهری نایب رئیس مجلس :

کسی به دنبال طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور نیست/ اعلام نظر افراد خطری برای کشور به دنبال ندارد/ نباید در تجمعات شاهد دروغ و تهمت باشیم

کسی به دنبال طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور نیست/ اعلام نظر افراد خطری برای کشور به دنبال ندارد/ نباید در تجمعات شاهد دروغ و تهمت باشیم نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کسی در مجلس به دنبال طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور نیست و صحبت‌هایی که در این خصوص می‌شود شایعه است.
ابتکار :

نیازمند وحدت در میان کارگزاران نظام هستیم/ رئیس‌جمهور با اقتدار در مجلس حاضر می‌شود

نیازمند وحدت در میان کارگزاران نظام هستیم/ رئیس‌جمهور با اقتدار در مجلس حاضر می‌شود معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد: رئیس‌جمهور با رعایت همه جوانب و اقتدار و اشرافی که به مسائل دارند، برای همگرایی بیشتر، تقویت وحدت و انسجام ملی و حل و فصل مشکلات و موانعی که رفع آنها نیازمند همگرایی همه قوا است، در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا می‌کنند.

پیام شعار «استخر فرح در انتظارت» از نگاه غرویان/ قطعا افراد تندرو اقلیت حوزه هستند

پیام شعار «استخر فرح در انتظارت» از نگاه غرویان/ قطعا افراد تندرو اقلیت حوزه هستند فیضیه ای که قدیم بود با فیضیه ای که الآن به این شکل در نظر مردم ترسیم می شود متفاوت است و مردم توقع ندارند که این طور شعارهای تهدیدآمیز، تند و خشن در مدرسه فیضیه داده شود.
واکنش آیت الله نوری همدانی به حادثه اخیر فیضیه:

بخشی از سخنان سخنران و بعضی از شعار‌ها نادرست و موجب تاسف بود

بخشی از سخنان سخنران و بعضی از شعار‌ها نادرست و موجب تاسف بود حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: متاسفانه قسمتی از مطالب سخنران جلسه و بعضی از شعار ها و دست نوشته ها در تجمع چندروز گذشته مدرسه فیضیه دقیقا در راستای اهداف دشمن بود.
بهرام قاسمی در نشست خبری؛

بیانات رهبری درباره خطوط قرمز برجام را تفسیر نمی‌کنم/ درحال بررسی رفتار سفارتخانه‌های آلمان و ایتالیا با شهروندانمان هستیم

بیانات رهبری درباره خطوط قرمز برجام را تفسیر نمی‌کنم/ درحال بررسی رفتار سفارتخانه‌های آلمان و ایتالیا با شهروندانمان هستیم سخنگوی وزارت خارجه درباره اینکه خطوط قرمز مطرح شده در بیانات رهبری که فرمودند برخی از خطوط قرمز ما در مذاکرات رعایت نشد، تصریح کرد: من بیانات رهبری را تفسیر نمی‌کنم. اینکه خطوط قرمز چه بوده‌اند و تا کجا رعایت شده، باید با دقت صحبت کرد. من در این باره اظهارنظری نمی‌کنم ولی تیم مذا...

حضور روحانی در مجلس قطعی شد/روحانی پس از دیدار با رهبری به مجلس می‌آید

حضور روحانی در مجلس قطعی شد/روحانی پس از دیدار با رهبری به مجلس می‌آید سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس گفت‌وگوهایی که با محمود واعظی و حسینعلی امیری رییس دفتر و معاون پارلمانی رییس جمهور داشتم، رییس‌جهمور پس از ملاقات هیات دولت با رهبر معظم انقلاب در هفته دولت در جلسه سوال از رییس‌جمهور حضور می‌یابد.
محمود صادقی:

جزییات پرونده ذخیره فرهنگیان را منتشر خواهم کرد اگر ....

جزییات پرونده ذخیره فرهنگیان را منتشر خواهم کرد اگر .... نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی به بازداشت نادر فتوره‌چی مترجم و نویسنده اعتراض کرده و وعده افشای جزییات پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان را داد.
محمد هاشمی، با اشاره به مشكلات كشور مطرح کرد:

اگر با دنيا مذاكره كرده بوديم مشكلات امروز را نداشتيـم/جای تاسف دارد كه رييس‌جمهور را تهديد به مرگ می‌كنند/تجمع طلاب، تداعی‌كننده اين است كه آیت‌الله هاشمی را نيز همين افراد از بين بردند

اگر با دنيا مذاكره كرده بوديم مشكلات امروز را نداشتيـم/جای تاسف دارد كه رييس‌جمهور را تهديد به مرگ می‌كنند/تجمع طلاب، تداعی‌كننده اين است كه آیت‌الله هاشمی را نيز همين افراد از بين بردند در دوره دوم رياست جمهوري آقاي خاتمي، روزنامه كيهان در مقاله‌اي نوشت از بي‌نظيربوتو عبرت بگيريد تاترورنشويد/ ازاين دست اقدامات بي منطق وتند نيز درگذشته وجود داشت/اگر درگذشته با دنيا مذاكره كرده بوديم بسياري از مسائلي را كه امروز گرفتارآن هستيم، دچار نمي‌شديم/مرحوم آيت ا... هاشمي ر...
بررسی پیامدهای قانونی شعار «استخر فرح در انتظارت» در گفت‎وگو با حقوقدانان

نعمت احمدی: شعار "استخر فرح" کار یک فرد نبوده و سازماندهی شده بوده/طباطبایی: برخی افراد رییس‌جمهور را به قتل تهدید کرده‌اند/پذیرفتند که در مرگ آیت‌الله هاشمی دست‌هایی دخیل بوده‌

نعمت احمدی: شعار محمود علیزاده طباطبایی: برخی از افراد رییس‌جمهور را به قتل تهدید کرده‌اند و این موضوع انکار‌ناپذیر است/ مطرح‌کنندگان شعار استخر فرح به صراحت پذیرفتند که در مرگ مرحوم هاشمی دست‌هایی دخیل بوده‌ است/ وجود مواد رادیواکتیو در خون مرحوم هاشمی مساله‌ای جدی است که نمی‌توان به سادگی از کن...
رهبر انقلاب در پیامی به حجاج:

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان به‌دست یکدیگر است

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان به‌دست یکدیگر است رهبر انقلاب در پیامی به حجاج بیت الله الحرام، تعیین یک میعادگاه دائمی برای انجام فریضه حج را نمادی برای وحدت مسلمانان و امت‌سازی اسلام دانستند و با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد و حج و برائت از مشرکان...
مصطفی تاجزاده:

سال 98 به لیستی شبیه سال 94 رای نمی‌دهیم

سال 98 به لیستی شبیه سال 94 رای نمی‌دهیم زمانی که می خواستم برای مصطفی تاجزاده؛ یکی از تئوریسین‌های امروز جریان اصلاحات، محورهای کلی مصاحبه‌ای در باب «فساد» را ارسال کنم، فکر نمی‌کردم در روز مصاحبه از او خواهم شنید که ممکن است، به قول خودش در زمینه "شرکت در انتخابات و رای دادن" تصمیمات جدیدی بگیرد.
ظریف:

برجام بدون حضور آمریکا به حیات خود ادامه می دهد/آمریکا معتاد به تحریم شده است

برجام بدون حضور آمریکا به حیات خود ادامه می دهد/آمریکا معتاد به تحریم شده است محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در نخستین مصاحبه خود با رسانه های خارجی پس از خروج واشنگتن از برجام، با شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا در این باره گفت و گو کرد.
آیت الله مکارم شیرازی:

حادثه‌ چند روز پیش مدرسه فیضیه به تمام معنا یک فاجعه بود

حادثه‌ چند روز پیش مدرسه فیضیه به تمام معنا یک فاجعه بود آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید دربیانیه ای با اشاره به برگزاری تجمع طلاب حوزه علمیه قم گفت: درشرایط حساسی که در آن قرار داریم، تضعیف حوزه علمیه و مرجعیت و تهدید رئیس جمهوری بر اساس چه ضابطه‌ای بوده؟ آیا همه اینها آب به آسیاب دشمن ریختن نیست؟!

پاسخ وزارت امور خارجه به 7 ابهام پیرامون رژیم حقوقی دریای خزر

پاسخ وزارت امور خارجه به 7 ابهام پیرامون رژیم حقوقی دریای خزر وزارت خارجه: تأکید می شود در مذاکرات مربوط به کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر که موافقتنامه آن روز یکشنبه در قزاقستان امضاء شد، درباره سهم کشورها از این دریا در بستر و زیر بستر صحبتی نشده است.
رونمایی از اختلافات یک ساله رییس دانشگاه آزاد و رییس هیات امنا

پشت پرده برکناری فرهاد رهبر

پشت پرده برکناری فرهاد رهبر ظاهرا علی اکبر ولایتی از همان ابتدا طهرانچی را برای ریاست دانشگاه آزاد به فرهاد رهبر ترجیح می‌داده است. اما به هر حال رهبر توانست به ریاست دانشگاه برسد.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.2059