تازه‌های خبر
سیاست

نوبخت: دولت برای افشای حقایق اسنادی را منتشر خواهد کرد

نوبخت: دولت برای افشای حقایق اسنادی را منتشر خواهد کرد سخنگوی دولت به منتقدان تغییر واحد پولی، پاسخی واقع‌گرایانه داد و گفت: مردم با تومان زندگی می‌کنند اما عده‌ای می‌گویند ما رد می‌کنیم! خب رد کنید وضع مردم همین است که می‌بینید.
آیا ترامپ برای جنگ با ایران بر سر برجام خیز برداشته است؟

امریکایی ها بدانند؛ سپردن امور به دشمنان تهران در کاخ سفید، نتایج بدی خواهد داشت

امریکایی ها بدانند؛ سپردن امور به دشمنان تهران در کاخ سفید، نتایج بدی خواهد داشت روز دوشنبه گذشته دولت ترامپ به طور رسمی پایبندی ایران به توافق هسته ای را اعلام کرد. اما بر اساس گزارش های متعدد ترامپ احتمالا نظرش را تغییر خواهد داد.
کابینه فراجناحی یعنی چه؟!

اشتباه مشترک سیاسیون و رئیس جمهوری درباره تشکیل کابینه

اشتباه مشترک سیاسیون و رئیس جمهوری درباره تشکیل کابینه اشتباهی که از یک زاویه دید نادرست به کابینه، ناشی شده و از آن سر منشاء می گیرد. اغلب سیاسیون و یا حتی رئیس جمهوری ناظر به شرایط فعلی و دوران پیشا کابینه ای در خصوص کابینه دوازدهم سخن گفته و برآمده از این نگاه توصیه و نکات خود را بیان می کنند، در حالی که می بایست اظهار نظرها و تمه...

«احسان مازندرانی» می‌تواند از مرخصی متصل به آزادی استفاده کند

«احسان مازندرانی» می‌تواند از مرخصی متصل به آزادی استفاده کند وکیل‌مدافع «احسان مازندرانی» از رایزنی برای موکلش جهت استفاده از مرخصی استعلاجی خبر داد.

اعتراف مشايی به اشتباه

اعتراف مشايی به اشتباه هر دو با هم يادداشت نوشته‌اند. رئيس و مرئوس و از ظلم گفته‌اند. احمدي‌نژاد كه در يادداشت قبلي خود در حمايت از حميد بقايي از عنوان «گزارش يك ظلم بزرگ» استفاده كرده بود. اين بار هم از دو «ظلم بزرگ» نوشته است.
در روزهای اخیر امام جمعه کرمان و بیرجند استعفا کرد‌ه‌اند

از آیت‌الله هاشمی تا اما‌م‌ جمعه‌ كرمان/استعفای ائمه جمعه در تابستان

از آیت‌الله هاشمی تا اما‌م‌ جمعه‌ كرمان/استعفای ائمه جمعه در تابستان برخی ائمه‌جمعه اما استعفا می‌دهند، برخی هم مانند مرحوم آیت‌ا... هاشمی دعوت نشدند و... جالب است که بیشتر خداحافظی‌ها با تریبون نمازجمعه در فصل تابستان بوده است.
جعفرزاده ایمن‌‌آبادی:

رحمانی‌فضلی اگر از سوی روحانی برای وزارت کشور معرفی شد شخصا انصراف دهد/ او تحت هیچ عنوان از مجلس رای اعتماد نمی‌گیرد

رحمانی‌فضلی اگر از سوی روحانی برای وزارت کشور معرفی شد شخصا انصراف دهد/ او تحت هیچ عنوان از مجلس رای اعتماد نمی‌گیرد عضو هیات رییسه فراکسیون مستقلین به وزیر کشور توصیه کرد که چنانچه رییس‌جمهور او را برای کسوت وزارت معرفی کرد شخصا انصراف دهد چرا که تحت هیچ عنوان از مجلس رای اعتماد نخواهد گرفت.

روایت محمود صادقی از پشت پرده های تشکیل کابینه/احتمال عدم رای دهی اصلاح طلبان به گزینه های فعلی روحانی وجود دارد

روایت محمود صادقی از پشت پرده های تشکیل کابینه/احتمال عدم رای دهی اصلاح طلبان به گزینه های فعلی روحانی وجود دارد محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص مهم ترین نکته این روزهای فضای سیاسی کشور؛ یعنی تشکیل کابینه دوازدهم با روزنامه اعتماد سخن گفته و به نکات جالب توجهی اشاره کرده که تاکنون بسیاری بدان نپرداخته بودند، او گفته است که حضور وزیر زن در کابینه دوازدهم منتفی شده و عنوان کرده...

طرح کارگزاران برای تصاحب شهرداری تهران؛ نجفی شهردار، مرعشی قائم مقام/ چرا گزینه خاتمی برای شهرداری "آخر" شد؟

طرح کارگزاران برای تصاحب شهرداری تهران؛ نجفی شهردار، مرعشی قائم مقام/ چرا گزینه خاتمی برای شهرداری صندلی شهرداری تهران آنقدر برای طیف کارگزاران سازندگی اهمیت دارد که با لابی گسترده و هماهنگی با برخی اعضای شورای پنجم، دو گزینه مطرح خود را در جایگاه نفرات اول و دوم رأی گیری گزینه های احتمالی رسانده و گزینه لیدر اصلاحات را نفر آخر این لیست هفت نفره کردند.

عضو فراکسیون امید: قالیباف شکست را نپذیرفته و به دنبال ایجاد سازو کاری موازی جریان اصولگرایی است

عضو فراکسیون امید: قالیباف شکست را نپذیرفته و به دنبال ایجاد سازو کاری موازی جریان اصولگرایی است عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که قالیباف هنوز شکست در انتخابات ریاست جمهوری را نپذیرفته است، گفت: قالیباف به دنبال ایجاد سازوکاری موازی جریان اصولگرایی است.
مداحان سیاسی جز آنکه هزینه‌های اصولگرایان را افزایش داده، دستاوردی برای آنها نداشته‌اند

مداحان سیاسی‌؛ یار شاطر اصولگرایان یا بار خاطر آنها؟

مداحان سیاسی‌؛ یار شاطر اصولگرایان یا بار خاطر آنها؟ به تعبیر دیگر، به نظر می‌رسد مداحان سیاسی جز آنکه هزینه‌های جریان اصولگرا را افزایش داده باشند، دستاورد چندان قابل اعتنایی برای آنها نداشته‌اند. در غیر این صورت این به اصطلاح روشنگری‌ها که از تریبون هیأت‌های مختلف علیه رقبای اصولگرا مطرح می‌شود، باید منجر به افزایش سبد رأی آنها ش...

عصیان آقای شهردار / چرا قالیباف فرمان شورش بدنه ی جریان اصولگرا علیه سران این جناح را داد؟

عصیان آقای شهردار / چرا قالیباف فرمان شورش بدنه ی جریان اصولگرا علیه سران این جناح را داد؟ همان روزی که وارد استودیوی 11 رسانه ملی شد و مقابل دوربین ها قرار گرفت کاملا می شد از چهره او دل آشوبگی اش را حس کرد . یک جور بیقراری و بر آشفتگی سیاسی؛ تعجیل عجیبی داشت در حمله به روحانی و جهانگیری.
تهدیدات آمریکا ناشی از ماهیت مداخله‌جویانه و خوی سلطه‌طلبی دولت آن کشور است

واکنش ایران به بیانیه تهدیدآمیز آمریکا: فوراً زندانیان ایرانی را آزاد کنید

واکنش ایران به بیانیه تهدیدآمیز آمریکا: فوراً زندانیان ایرانی را آزاد کنید سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تهدیدات آمریکا ناشی از ماهیت مداخله‌جویانه و خوی سلطه‌طلبی دولت آن کشور است و ملت انقلابی ایران سابقه‌ای طولانی و تجربه‌ای غنی در عدم پذیرش زورگویی و مقابله با چنین رفتارهای خصمانه دارد.

فرصت‌ها و چالش‎های حضور «نجفی» در شهرداری تهران

فرصت‌ها و چالش‎های حضور «نجفی» در شهرداری تهران آقای نجفی باید تضمین سلامتی خود را اعلام نماید و سپس با ارائه برنامه های چهارساله خود، مسئولیت شهرداری را بر عهده بگیرد. چهار سال برای تغییر رویه های نامناسب باقی مانده از دوران مدیریت اصولگرایان، ناکافی است، چه برسد که در این حین، استعفایی هم به وقوع پیوندد و شهردار تغییر کند.
تهدید روحانی از دلواپسان که حامیان مطالبه گر هستند

روحانی این بار جای معامله ندارد!

روحانی این بار جای معامله ندارد! سئوال اینجاست که آیا روحانی می بایست و لازم است که یکبار دیگر بر سر این موضع حساس دست به معامله زده و به عنوان مثال برای عبور برخی وزرا از گلوگاه رای اعتماد، مهم ترین وزیر کابینه خود را از طیفی برگزیند که حداقل می توان گفت، اعتقاد مبنایی به رویکردهای اعلامی که روحانی در انتخابات ...
حجت‌الاسلام مهاجری:

ناطق نوری پیشنهاد رییس‌جمهور برای حضور در دولت را قبول نکرد

ناطق نوری پیشنهاد رییس‌جمهور برای حضور در دولت را قبول نکرد مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی با بیان اینکه رییس‌جمهور پیشنهاداتی را به حجت‌الاسلام ناطق‌نوری ارائه کرده اما او قبول نکرده است، گفت: آقای ناطق نوری کار اجرایی قبول نمی‌کند.
امینی تشریح کرد؛

جزئیات پیش‌نویس میثاق‌نامه شهردار آینده تهران

جزئیات پیش‌نویس میثاق‌نامه شهردار آینده تهران عضو منتخب شورای شهر تهران با بیان اینکه پیش‌نویس میثاق‌نامه شهردار آینده تهران در کمیسیون حقوقی و نظارت این شورا تهیه شده‌است، گفت: اصل پاسخگویی، پرهیز از خودرایی و تعهد به در اختیار قرار دادن اطلاعات موردنیاز به اعضای شورا از موارد مطروحه در این میثاق‌نامه است.
مهرعلیزاده مطرح کرد؛

دیدارهای مستمر خاتمی و روحانی در یک ماه اخیر/برنامه‌ای برای انتخابات سال ۱۴۰۰ ندارم

دیدارهای مستمر خاتمی و روحانی در یک ماه اخیر/برنامه‌ای برای انتخابات سال ۱۴۰۰ ندارم معاون رییس دولت اصلاحات تاکید کرد: معتقد هستم که دولت دوازدهم باید دولتی کارامد باشد و با توجه به اینکه نیروهای کارامدی در جریان اصلاحات حضور دارند، این انتظار وجود دارد که دولت هم از این نیروها استفاده کند.
حسین قربانزاده، مدیر مسئول همشهری و عضو ارشد ستاد قالیباف:

حضور جهانگیری کار ما را دشوار کرد / قالیباف قصد کناره گیری نداشت و صرفا برای شوک به جامعه انصراف داد / حضور رئیسی، به روحانی در تغییر زمین بازی

حضور جهانگیری کار ما را دشوار کرد / قالیباف قصد کناره گیری نداشت و صرفا برای شوک به جامعه انصراف داد / حضور رئیسی، به روحانی در تغییر زمین بازی حسین قربانزاده گفت: طبیعتا تعیین خط مشی‌ها اولویت‌ها و سیاست‌ها و طراحی برنامه رقابت با رقبا در هر حوزه‌‌ای را کمپین می‌دانند. اگر مشتری، مخاطب و مزیت رقابتی درست پیمایش بشوند امکانش هست که کمپین موفق بشود.
لابی‌گری ناکام ترامپ در اروپا علیه ایران/سیاست ترامپ به نفع تهران تمام خواهد شد

افشای اختلاف‌ ترامپ و تیلرسون درباره ایران/اسلیت: ظریف در سمت درست تاریخ قرار گرفته

افشای اختلاف‌ ترامپ و تیلرسون درباره ایران/اسلیت: ظریف در سمت درست تاریخ قرار گرفته ترامپ درست زمانی که تیلرسون برای اطلاع‌رسانی به کنگره آماده می شد می خواسته تا در روند اطلاع رسانی مداخله کند. این مقام ها گفته‌اند که چند ساعتی پیش از ظهر روز دوشنبه به نظر می رسید کاخ سفید قصد داشته به کنگره بگوید که اعلام کند دولت امریکا نمی تواند پایبندی ایران را به برجام را ...
علی مطهری

انتخاب وزیر کشور دولت یازدهم نتیجه یک معامله بود که این بار نباید تکرار شود

انتخاب وزیر کشور دولت یازدهم نتیجه یک معامله بود که این بار نباید تکرار شود نایب رئیس مجلس با ضعیف خواندن عملکرد وزیر کشور، نسبت به تکرار مسائلی که در مجلس قبل منجر به انتخاب این وزیر شد، هشدار داد.

نتایج مهم یک نظرسنجی بعداز انتخابات درباره رأی رئیسی و روحانی/چطورقالیباف بازنده تصمیم‌گیری جمنا شد؟

نتایج مهم یک نظرسنجی بعداز انتخابات درباره رأی رئیسی و روحانی/چطورقالیباف بازنده تصمیم‌گیری جمنا شد؟ آیپو که در سال 92 اولین مرکز نظرسنجی بود که چند روز مانده به انتخابات پیروزی حسن روحانی را پیش بینی کرده بود، امسال نیز 48 ساعت قبل از انتخابات در نظرسنجی خود اعلام کرد که روحانی بین 59 تا 62 درصد رای خواهد داشت.

پیش‌بینی‌‌ یک اصولگرا؛ روحانی به دنبال رهبری جریان اصلاحات است /اصولگرایان مردم را باور ندارند

پیش‌بینی‌‌ یک اصولگرا؛ روحانی به دنبال رهبری جریان اصلاحات است /اصولگرایان مردم را باور ندارند یک چهره اصولگرا می گوید: آقای روحانی چشم انداز آینده را در نظر دارد و می خواهد جایگاه رهبری جناح اصلاحات را در اختیار بگیرد.

دوستان اصولگرا، این تتلوی شماست که به جان قهرمانان ملی افتاده!

دوستان اصولگرا، این تتلوی شماست که به جان قهرمانان ملی افتاده! باز هم تتلو؛ این‌بار توهین‌های زشتش به سردار آزمون و مهدی طارمی و بقیه ملی‌پوشان.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

4.3113