تازه‌های خبر
سیاست

واکنش تروئیکای اروپا به اقدام اخیر ایران در فردو

واکنش تروئیکای اروپا به اقدام اخیر ایران در فردو وزرای خارجه سه کشور اروپایی با صدور بیانیه‌ای مشترک روز دوشنبه از اقدام ایران در غنی‌سازی اورانیوم در فردو ابراز نگرانی کردند.

عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان: با «سرا» مردم در بستن لیست‌ها نقش خواهند داشت

عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان: با «سرا» مردم در بستن لیست‌ها نقش خواهند داشت احزابی که منتقد طرح "سرا" هستند اگر مکانیزمی بهتراز این مکانیزم دارند ارائه دهند و مااز پیشنهادات دراین زمینه استقبال می کنیم.

اعتراف ۲ رسانه آمریکایی-اسرائیلی: بمباران هوایی ایران، هزینه‌بر است

اعتراف ۲ رسانه آمریکایی-اسرائیلی: بمباران هوایی ایران، هزینه‌بر است سامانه‌های پدافند هوایی ایرانی که اغلب تولید بومی هستند، در همین چندماه نشان داده‌اند که هر پرنده‌ای در آسمان‌های ایران را رصد می‌کنند و به‌مانند چتر امنیتی سرتاسر ایران را پوشش داده‌اند.

عضو جامعه مدرسین:یک نفر را از آن طرف دنیا آورده‌اند در قم کاندیدا کنند

عضو جامعه مدرسین:یک نفر را از آن طرف دنیا آورده‌اند در قم کاندیدا کنند آیت الله مسعودی خمینی گفت: من نمی‌دانم چطور آقای لاریجانی که ۱۲ سال نماینده قم و رئیس مجلس بوده است کنار گذاشته می‌شود و فردی که اصلا مشخص نیست یک کتاب منطق را خوانده است یا نه به مجلس راه پیدا کنند.

روحانی:سر هر میز مذاکره‌ای که برای منافع ملت ضروری باشد، می‌نشینیم

روحانی:سر هر میز مذاکره‌ای که برای منافع ملت ضروری باشد، می‌نشینیم رئیس جمهور افتتاح طرحهای بزرگ توسعه ای و عمرانی در کشور به دست متخصصان ایرانی را ضربه‌ای کارآمد به بدخواهان ملت ایران در جهان دانست و با اشاره به آغاز فعالیت کارخانه احیا مستقیم با تولید سالانه ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی، تاکید کرد: حفظ عزت ملی و ایستادگی در برابر قدرتهای دنیا نه با ...

اعدام فاطمی 65 ساله شد/ 20 بُرش از زندگی و مرگ روزنامه‌نگارِ وزیر

اعدام فاطمی 65 ساله شد/ 20 بُرش از زندگی و مرگ روزنامه‌نگارِ وزیر 19 آبان، یادآور اعدام دکتر سید حسین فاطمی وزیر امور خارجۀ دولت ملی دکتر محمد مصدق و مدیر روزنامۀ «باختر امروز» در سال 1333 است. در شصت و پنجمین سالروز تلخ ترین اتفاق پس از کودتای 28 مرداد 1332 و دربارۀ این چهرۀ مشهور تاریخ مطبوعات و سیاست در ایران، 20 نکتۀ گفته شده یا کمتر گفته ش...

معرفی جبهه اصولگرایی که جای لاریجانی را در قم تنگ کرد

معرفی جبهه اصولگرایی که جای لاریجانی را در قم تنگ کرد جبهه شورای اصولگرایان استان قم که این روزها با انتخاب نامزدهای مورد حمایت خود برای انتخابات مجلس یازدهم بر سر زبان ‌ها افتاده است، چند ماهی است که با اطلاع کمیسیون ماده 10 احزاب، فعالیت انتخاباتی را آغاز کرده است.
روحانی در جمع مردم یزد:

قوه قضاییه درباره فساد میلیارد دلاری توضیح دهد/نهادهایی بیش از ۷۰۰ میلیون دلار بدهکاری دارند

قوه قضاییه درباره فساد میلیارد دلاری توضیح دهد/نهادهایی بیش از ۷۰۰ میلیون دلار بدهکاری دارند رییس جمهور از رییس دستگاه قضا تعیین تکلیف پرونده بابک زنجانی و اجرای مصوبه شورای عالی امنیت ملی در سرعت رسیدگی به پرونده دو میلیارد دلاری را خواستار شد که به گفته وی دولت دهم ۱۰ ماه وقت داشت آن را از دست آمریکا درآورد، اما کاری نکرد.

علم‌الهدی: طرح منع پخش اعترافات متهمان از رسانه ملی، ضد شفاف‌سازی است

علم‌الهدی: طرح منع پخش اعترافات متهمان از رسانه ملی، ضد شفاف‌سازی است طرح منع پخش اعترافات متهمان از صداوسیما، رسانه ملی که می‌خواهند در مجلس تصویب کنند، ضد شفاف‌سازی است.

پوپولیسم با احمدی‌نژادی‌ها در کمین مجلس یازدهم/خطر جدی است

پوپولیسم با احمدی‌نژادی‌ها در کمین مجلس یازدهم/خطر جدی است ناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا معتقد است که خطر پوپولیسم برای انتخابات اسفندماه مجلس وجود دارد و احتمال بروز چنین خطری در شهرهای کوچک پررنگ‌تر است.

کارت دعوت جبهه پایداری برای احمدی‌نژاد/ بازی سهم‌خواهی آغاز شد

کارت دعوت جبهه پایداری برای احمدی‌نژاد/ بازی سهم‌خواهی آغاز شد جبهه پایداری سر سازگاری با اصولگرایان ندارد و گویی بازهم قرار است همچون چند انتخابات قبل، نقش یک استخوان در گلو را برای راست گرایان سیاست ایفا کنند.

چرا روابط تهران و آنکارا از اهمیت ویژه برخوردار است؟

چرا روابط تهران و آنکارا از اهمیت ویژه برخوردار است؟ سفیر سابق کشورمان در گفت و گویی به بررسی اهمیت روابط تهران و آنکارا پرداخت.

اهانت، ممنوع اما توهین به رییس جمهور، آزادِ آزادِ آزاد است!

اهانت، ممنوع اما توهین به رییس جمهور، آزادِ آزادِ آزاد است! «ای که برجامت شده در گور و گیر/ کار پاکان را قیاس از خود مگیر»؛ شعارهایی از این دست نشان می دهد عده ای از آمریکاستیزان رییس جمهوری ایران را مقصر می دانند نه رییس جمهوری آمریکا را.

آمریکا یک نهاد و ۹ فرد ایرانی را تحریم کرد

آمریکا یک نهاد و ۹ فرد ایرانی را تحریم کرد وزارت خزانه‌داری آمریکا نام یک نهاد و ۹ شخصیت حقیقی ایرانی از جمله فرزند رهبری و رئیس قوه قضائیه را به فهرست افراد و نهادهای تحت تحریم خود اضافه کرد.

ایستگاه آخر کجاست؟ عکس یادگاری؛ توافق یا مذاکره؟

ایستگاه آخر کجاست؟ عکس یادگاری؛ توافق یا مذاکره؟ گام چهارم ایران در حالی آغاز می شود که ترامپ نه عکس یادگاری گرفت و نه مکرون توانست دو طرف را راضی به مذاکره یا حداقل کاهش تنش یا اجرای اینستکس کند! همه برنامه هایی که اروپا را بیش از همیشه درمانده تر کرده است. با اینحال رئیس جمهور می گوید عکس یادگاری آخرین ایستگاهِ مذاکره است، نه...

اصغرزاده: ما از دیوار سفارت بالا رفتیم اما بعدها کسانی از دیوار مملکت بالا رفتند!

اصغرزاده: ما از دیوار سفارت بالا رفتیم اما بعدها کسانی از دیوار مملکت بالا رفتند! ابراهیم اصغرزاده می گوید از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتیم ولی فکر نمی‌کردیم بعدها کسانی بیایند با ضرب و زور از دیوار کل مملکت بالا بروند و همه چیز را مال خود کنند حتی انقلاب را که وجوه ضد استبدادی‌اش قابل کتمان نبود.

سایه دوقلوهای «پول‌سالاری» و «پول‌های کثیف» بر انتخابات مجلس

سایه دوقلوهای «پول‌سالاری» و «پول‌های کثیف» بر انتخابات مجلس نگرانی از ورود پول های کثیف به انتخابات در حالی مطرح می شود که عده ای بهترین راهکار مقابله با آن را تصویب قوانین قوی و جامع از جمله الکترونیکی شدن انتخابات و گروهی دیگر افزایش نظارت ها را دارای کارکرد موثر می دانند.

رمزگشایی از ادعای بی‌سند درباره تعیین قائم مقام اجرایی برای رهبری

رمزگشایی از ادعای بی‌سند درباره تعیین قائم مقام اجرایی برای رهبری بهروز نعمتی درباره علت طرح ادعای تلاش برای تعیین قائم‌مقامی رهبری گفت: «عده‌ای به دنبال این هستند که همواره در صدر اخبار باشند اما به اعتقاد من این موضوع مسئله‌ای صد در صد انحرافی است و تا کنون در مجلس دهم و در هیات رئیسه چنین بحثی مطرح نشده است.»

طفره رفتن مخالفان از پذیرفتن تبعات سنگین عدمتصویبFATF

طفره رفتن مخالفان از پذیرفتن تبعات سنگین عدمتصویبFATF مخالفان پالرمو و CFT در حالی تصویب لوایح مذکور را آسیب زا می دانند که همچنان هیچ یک به صراحت تبعات و مسئولیت عدم پیوستن به FATF برای کشور را نپذیرفته اند.

انصاری: اصلاح‌طلبان باید با شورای نگهبان مذاکره کنند/نباید ائتلاف کنیم

انصاری: اصلاح‌طلبان باید با شورای نگهبان مذاکره کنند/نباید ائتلاف کنیم عضو حزب اتحاد ملت می گوید: معتقدم که اصلاح‌طلبان با هویت مختص به خود و با تبیین برنامه برای خروج از بحران سیاسی، اقتصادی و اجتماعی که در چارچوب ظرفیت و توان مجلس هست باید به انتخابات اسفندماه ورود کنند.

یک بام و دو هوای انتخاباتی قالیباف /کارویژه نزدیکان سردار تا اسفند ۹۸

یک بام و دو هوای انتخاباتی قالیباف /کارویژه نزدیکان سردار تا اسفند ۹۸ قالیباف نامش را همچنان در لیست کاندیداهای احتمالی نگه داشته است، فرقی نمی کند انتخابات مجلس باشد یا ریاست جمهوری. او گویی قرار است حتی فراتر از محسن رضایی که نامش همنشین انتخابات شده است همیشه یک کاندیدای در صحنه باشد، یک «کاندیدای بالقوه».

شرط ایران برای بازگشت به تعهدات برجام از زبان جهانگیری

شرط ایران برای بازگشت به تعهدات برجام از زبان جهانگیری معاون اول رئیس جمهور گفت: برجام یک الگوی کارآمد و موفق دیپلماسی چندجانبه است که در چارچوب مذاکرات دشوار و طولانی ایران با شش قدرت موثر جهان به نتیجه رسید و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل متحد نیز پشتوانه آن شد اما دولت فعلی آمریکا در اقدامی بی سابقه از توافقنامه برجام خارج ش...
عباس آخوندی:

اگر توافق دولت و رهبری نبود، برجام امضا نمی‌شد/ دولت روحانی سرمایه اجتماعی‌اش را از دست داده

اگر توافق دولت و رهبری نبود، برجام امضا نمی‌شد/ دولت روحانی سرمایه اجتماعی‌اش را از دست داده اگر دولت نظریّه داشت، می‌بایست در سال 93-92 مساله FATF را حل و فصل می‌کرد/ وزرا در ایران به جای اینکه فکر پروژه‌ها باشند باید بیشتر ببینند تلویزیون چه آشی برای آن‌ها پخته است/ اگر اصلاح طلبان نبودند روحانی رئیس جمهور نبود/ بعد از سال 84 جبهه اصول‌گرایی متلاشی شد.

انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب جمهوریت

انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب جمهوریت اعضای شورای مرکزی حزب جمهوریت ایران اسلامی معرفی شدند.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

1.9852