تازه‌های خبر
سیاست

زیباکلام: شورای نگهبان تنها به گزارش‌های خفیه‌نویسان خود استناد می‌کند

زیباکلام: شورای نگهبان تنها به گزارش‌های خفیه‌نویسان خود استناد می‌کند صادق زیباکلام می‌گوید: متاسفانه قبول‌ نداشتن نظام و قانون اساسی در حقیقت برچسبی شده است تا شورای نگهبان با توسل به آن بتواند تمام کسانی را که به لحاظ سیاسی با آنها مشکل دارند را کنار بگذارند.

انشالله اینترنت جهانی قطع نمی‌شود/ قطع و وصل اینترنت در اختیار ما نبود

انشالله اینترنت جهانی قطع نمی‌شود/ قطع و وصل اینترنت در اختیار ما نبود معاون رئیس جمهوری با بیان اینکه قطعی اینترنت و اتصال آن در اختیار ما نبود، گفت: انشالله اینترنت جهانی قطع نمی‌شود.

مطهری: برخی به دلیل منافع اقتصادی‌شان مخالف تصویب FATF هستند

مطهری: برخی به دلیل منافع اقتصادی‌شان مخالف تصویب FATF هستند یک نماینده مجلس با بیان اینکه ما با پیوستن به لوایح FATF در دور زدن تحریم‌ها دچار مشکل نمی‌شویم گفت: عده به دلیل داشتن منافع اقتصادی مخالف تصویب این لوایح هستند.

یاران دیروز احمدی‌نژاد، با برائت از رئیس‌شان، آماده ورود به مجلس می‌شوند/آقای وزیر سابق به دنبال صندلی لاریجانی

یاران دیروز احمدی‌نژاد، با برائت از رئیس‌شان، آماده ورود به مجلس می‌شوند/آقای وزیر سابق به دنبال صندلی لاریجانی یاران دیروز احمدی نژاد، عزم رفتن به بهارستان را کرده اند، چهره هایی که مشخص نیست قرار است در قالب همراهی با اصولگرایان وارد پارلمان شوند یا پرچمدار تفکر احمدی نژاد در مجلس خواهند بود.

نیویورک تایمز:شینزو جای مکرون را می گیرد/لوفیگارو:توکیو با «صبر» ادامه می دهد

نیویورک تایمز:شینزو جای مکرون را می گیرد/لوفیگارو:توکیو با «صبر» ادامه می دهد سفر روحانی به توکیو مورد استقبال رسانه ها قرار گرفت. به نظر می رسد که رسانه های غربی نسبت به نتایج این سفر خوشبینی خود را حفظ کرده اند اما ژاپنی ها نظر متفاوتی دارند.

خباز: کاهش مشارکت یعنی روی کار آمدن مجلس تندرو /دست و دل نماینده نباید بلرزد

خباز: کاهش مشارکت یعنی روی کار آمدن مجلس تندرو /دست و دل نماینده نباید بلرزد محمدرضا خباز، عضو حزب اعتماد ملی می‌گوید: مجلس تندرو به کار کارشناسی توجه ندارد و منتظر است ببیند آنهایی که او را به مجلس آورده‌اند چه می‌خواهد یعنی چون مردمی نیست و رای توده مردم پشت سر آن نیست، یک گروه و یک مجموعه صاحب قدرتی آن را به مجلس آورده‌اند بنابراین نگاه می‌کند ببیند آن...

میرسلیم: رسیدن اصولگرایان به لیست واحد کافی نیست/ مردم از فسادها خسته شده‌اند

میرسلیم: رسیدن اصولگرایان به لیست واحد کافی نیست/ مردم از فسادها خسته شده‌اند عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه مردم به‌ دنبال مجلس مستقل، پاسخ‌گو و غیر وامدار هستند، گفت: شفاف‌سازی مسائل مالی مهم است چون مردم از فسادهای اخیر خسته شده‌اند.

عباس عبدی: انتخابات برای اصلاح‌طلبان به معنای واقعی تمام شده است

عباس عبدی: انتخابات برای اصلاح‌طلبان به معنای واقعی تمام شده است عباس عبدی می‌گوید: مسئله انتخابات برای اصلاح‌طلبان تمام شده است و اگر در انتخابات شرکت کنند برای آن است که به هرحال حضوری داشته باشند و بگویند ما بوده‌ایم.

آیا پذیرش FATF مانع دور زدن تحریم‌ها توسط ایران می‌شود؟

آیا پذیرش FATF مانع دور زدن تحریم‌ها توسط ایران می‌شود؟ دور زدن تحریم‌ها، فروش نفت، تحصیل منابع درآمدی نفت، تسهیل تجارت کشورمان با سایر کشورها و تامین بودجه سالانه دولت بر عهده دولت است و مطمئنا دولت چنین اراده‌ای ندارد که روش‌های رسیدن به این اهداف را مختل کند.

واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات سردار جعفری /برخی برای ما دستورالعمل صادر می‌کنند

واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات سردار جعفری /برخی برای ما دستورالعمل صادر می‌کنند سخنگوی شورای نگهبان گفت:قانون تائید، رد و احراز صلاحیت را برعهده شورای نگهبان قرار داده است و تلاش ما هم اجرای قانون است.

در سفر روحانی به توکیو چه گذشت؟

در سفر روحانی به توکیو چه گذشت؟ روحانی از روز جمعه در توکیو به سر می برد. یکی از دلایل این سفر گفتگو در مورد تحریم ها علیه تهران بود.

زنگ خطر به صدا در آمد؛عبور مردم از لیست اصولگرایان و اصلاح‌طلبان؟

زنگ خطر به صدا در آمد؛عبور مردم از لیست اصولگرایان و اصلاح‌طلبان؟ نماینده ادوار مجلس گفت: هزینه‌های تبلیغات در شهرستان‌ها خیلی بیشتر از تهران است. یکی از دلایلی که تهران را برای کاندیداتوری انتخاب کردم همین است که می‌شود در تهران ملی کار کرد و هزینه‌های تبلیغاتی هم کمتر است، اما در شهرستان‌های هزینه‌های میلیاردی وجود دارد که من از عهده آن برنمی...
فرشاد مومنی:

مردم نشان دادند به ماهیت پول پاشی پی برده‌اند/ به اسم بودجه برنامه‌ای اختیارات وزرا را افزایش می‌دهند

مردم نشان دادند به ماهیت پول پاشی پی برده‌اند/ به اسم بودجه برنامه‌ای اختیارات وزرا را افزایش می‌دهند استاد اقتصاد علامه طباطبایی اظهار داشت: یکی از مهمترین تناقض‌هایی که شخصا در این بخشنامه بودجه ملاحظه کردم این است که به طرز غیرمتعارفی به اسم بودجه برنامه‌ای اختیارات وزرا را افزایش می‌دهد که از منظر دانش توسعه هر کوششی که نظم اقتصادی و اجتماعی را متکی به اشخاص کند مضمون پیش‌بین...

کامبیز نوروزی:تا دیر نشده ، لازم است این تصمیم غلط و بحران ساز را اصلاح شود

کامبیز نوروزی:تا دیر نشده ، لازم است این تصمیم غلط و بحران ساز را اصلاح شود تا دیر نشده ، لازم است این تصمیم غلط و بحران ساز را اصلاح شود،مگر آنکه اصلاً آشفتگی مطلوب کسانی باشند برای پیشبرد مقاصدی دیگر.

لوایح FATF همچنان بلاتکلیف

لوایح FATF همچنان بلاتکلیف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دولت و مجلس نتوانستند ایرادات وارده به لایحه پالرمو را رفع کنند می گوید: بر این اساس عملا پالرمو مردود تلقی می شود که اگر به صلاح باشد رسما نیز اعلام خواهد شد.

واکنش تروئیکای اروپا به اقدام اخیر ایران در فردو

واکنش تروئیکای اروپا به اقدام اخیر ایران در فردو وزرای خارجه سه کشور اروپایی با صدور بیانیه‌ای مشترک روز دوشنبه از اقدام ایران در غنی‌سازی اورانیوم در فردو ابراز نگرانی کردند.

عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان: با «سرا» مردم در بستن لیست‌ها نقش خواهند داشت

عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان: با «سرا» مردم در بستن لیست‌ها نقش خواهند داشت احزابی که منتقد طرح "سرا" هستند اگر مکانیزمی بهتراز این مکانیزم دارند ارائه دهند و مااز پیشنهادات دراین زمینه استقبال می کنیم.

اعتراف ۲ رسانه آمریکایی-اسرائیلی: بمباران هوایی ایران، هزینه‌بر است

اعتراف ۲ رسانه آمریکایی-اسرائیلی: بمباران هوایی ایران، هزینه‌بر است سامانه‌های پدافند هوایی ایرانی که اغلب تولید بومی هستند، در همین چندماه نشان داده‌اند که هر پرنده‌ای در آسمان‌های ایران را رصد می‌کنند و به‌مانند چتر امنیتی سرتاسر ایران را پوشش داده‌اند.

عضو جامعه مدرسین:یک نفر را از آن طرف دنیا آورده‌اند در قم کاندیدا کنند

عضو جامعه مدرسین:یک نفر را از آن طرف دنیا آورده‌اند در قم کاندیدا کنند آیت الله مسعودی خمینی گفت: من نمی‌دانم چطور آقای لاریجانی که ۱۲ سال نماینده قم و رئیس مجلس بوده است کنار گذاشته می‌شود و فردی که اصلا مشخص نیست یک کتاب منطق را خوانده است یا نه به مجلس راه پیدا کنند.

روحانی:سر هر میز مذاکره‌ای که برای منافع ملت ضروری باشد، می‌نشینیم

روحانی:سر هر میز مذاکره‌ای که برای منافع ملت ضروری باشد، می‌نشینیم رئیس جمهور افتتاح طرحهای بزرگ توسعه ای و عمرانی در کشور به دست متخصصان ایرانی را ضربه‌ای کارآمد به بدخواهان ملت ایران در جهان دانست و با اشاره به آغاز فعالیت کارخانه احیا مستقیم با تولید سالانه ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی، تاکید کرد: حفظ عزت ملی و ایستادگی در برابر قدرتهای دنیا نه با ...

اعدام فاطمی 65 ساله شد/ 20 بُرش از زندگی و مرگ روزنامه‌نگارِ وزیر

اعدام فاطمی 65 ساله شد/ 20 بُرش از زندگی و مرگ روزنامه‌نگارِ وزیر 19 آبان، یادآور اعدام دکتر سید حسین فاطمی وزیر امور خارجۀ دولت ملی دکتر محمد مصدق و مدیر روزنامۀ «باختر امروز» در سال 1333 است. در شصت و پنجمین سالروز تلخ ترین اتفاق پس از کودتای 28 مرداد 1332 و دربارۀ این چهرۀ مشهور تاریخ مطبوعات و سیاست در ایران، 20 نکتۀ گفته شده یا کمتر گفته ش...

معرفی جبهه اصولگرایی که جای لاریجانی را در قم تنگ کرد

معرفی جبهه اصولگرایی که جای لاریجانی را در قم تنگ کرد جبهه شورای اصولگرایان استان قم که این روزها با انتخاب نامزدهای مورد حمایت خود برای انتخابات مجلس یازدهم بر سر زبان ‌ها افتاده است، چند ماهی است که با اطلاع کمیسیون ماده 10 احزاب، فعالیت انتخاباتی را آغاز کرده است.
روحانی در جمع مردم یزد:

قوه قضاییه درباره فساد میلیارد دلاری توضیح دهد/نهادهایی بیش از ۷۰۰ میلیون دلار بدهکاری دارند

قوه قضاییه درباره فساد میلیارد دلاری توضیح دهد/نهادهایی بیش از ۷۰۰ میلیون دلار بدهکاری دارند رییس جمهور از رییس دستگاه قضا تعیین تکلیف پرونده بابک زنجانی و اجرای مصوبه شورای عالی امنیت ملی در سرعت رسیدگی به پرونده دو میلیارد دلاری را خواستار شد که به گفته وی دولت دهم ۱۰ ماه وقت داشت آن را از دست آمریکا درآورد، اما کاری نکرد.

علم‌الهدی: طرح منع پخش اعترافات متهمان از رسانه ملی، ضد شفاف‌سازی است

علم‌الهدی: طرح منع پخش اعترافات متهمان از رسانه ملی، ضد شفاف‌سازی است طرح منع پخش اعترافات متهمان از صداوسیما، رسانه ملی که می‌خواهند در مجلس تصویب کنند، ضد شفاف‌سازی است.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

2.8174