تازه‌های خبر
سیاست

جوانان اصلاح‌طلب یا ریش‌سفیدان کارآزموده؛ کدام گزینه قفل مدیریت شهری را باز می‌کند؟

جوانان اصلاح‌طلب یا ریش‌سفیدان کارآزموده؛ کدام گزینه قفل مدیریت شهری را باز می‌کند؟ حال سئوال مهم اینجاست که با توجه به این حضور پر رنگ، لیست های انتخاباتی جریان اصلاحات می بایست چگونه صورت بندی یافته و شاکله بگیرند و تا چه میزان حضور جوانان در آن پر رنگ باشد؟آیا آنگونه که در برخی شبکه های مجازی تبلیغ و ترویج می شود، باید همه ریش سفیدان جریان اصلاحات میدان را بر...

رییس جمهور: نه تنها در بخش ارتباطات، بلکه در همه زمینه ها از حقوق مردم دفاع خواهیم کرد

رییس جمهور: نه تنها در بخش ارتباطات، بلکه در همه زمینه ها از حقوق مردم دفاع خواهیم کرد رئیس جمهوری با بیان اینکه دولت از حقوق مردم در همه زمینه ها دفاع خواهد کرد، گفت: تولیدات مختلف چوبی در کشور، می تواند تحرک خوبی برای تولید و اشتغال ما به وجود آورد.
سرگئی لاوروف وزیرامور خارجه روسیه در گفت و گو با نشریه امریکایی «نشنال اینترست» مطرح کرد

امریکا نیازمند همکاری با ایران است/ ایران هرگزحاکمیت فدراسیون روسیه را به چالش نکشید/ برجام نباید به خطر بیفتد

امریکا نیازمند همکاری با ایران است/ ایران هرگزحاکمیت فدراسیون روسیه را به چالش نکشید/ برجام نباید به خطر بیفتد وزیر امور خارجه روسیه گفت: ما روس ها گرفتار مشکل از سوی جنگجویان تروریست خارجی بودیم می دیدیم که در آن زمان بسیاری از کشورهای منطقه خاورمیانه تروریست های خارجی را تشویق می کردند که علیه روسیه کار کنند این در حالیست که ایران هرگز و هیچ گاه حاکمیت فدراسیون روسیه را به چالش نکشید و ...
محمدعلی وكيلي، عضو هیئت‌رئیسه مجلس

چرا جلوی صدا‎ و تصویر نافذ خاتمی را می‎گيرند/بايد گفتمان اصلاح‌طلب هراسی از بین برود

چرا جلوی صدا‎ و تصویر نافذ خاتمی را می‎گيرند/بايد گفتمان اصلاح‌طلب هراسی از بین برود عضو فراكسيون اميد معتقد است كه اصلاح‌طلبان بايد به سمت از بين بردن گفتمان اصلاح‌طلب هراسي حركت كنند. گفتماني كه عقيده او تلاش دارد اصلاح‌طلبان را به حاشيه براند.
سایت تحلیلی «المانیتور» بررسی کرد

روحانی از سفر به مسکو به دنبال چه بود؟

روحانی از سفر به مسکو به دنبال چه بود؟ سایت تحلیلی «المانیتور» با انتشار گزارشی با اشاره به سفر اخیر حسن روحانی رییس جمهوری ایران به مسکو اشاره می کند که چرا این رویداد برای کل منطقه حائز اهمیت است.

گزینه های شورای همکاری خلیج فارس در برابر ایران از زبان موسویان

گزینه های شورای همکاری خلیج فارس در برابر ایران از زبان موسویان سید حسین موسویان در مقاله ای برای المانیتور در خصوص تنش های میان شورای همکاری خلیج فارس و ایران نوشته است.

روحانی: بندرعباس به مسکو وصل می‌شود

روحانی: بندرعباس به مسکو وصل می‌شود افتتاح راه‌آهن قزوین به رشت در سال جاری و همچنین رشت به آستارا که در سفر روسیه با مقامات آن کشور درباره این خط ترانزیتی نیز بحث و بررسی شد، بندرعباس به مسکو وصل می‌شود و محموله های شبه قاره هند با کمک این خط ،حمل و نقل می‌شود.
صادقی :

فعالیت انتخاباتی خارج از چارچوب اصلاح طلبان مورد تایید نیست

فعالیت انتخاباتی خارج از چارچوب اصلاح طلبان مورد تایید نیست در پی انتشار اخباری مبنی بر تشکیل شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب، محمود صادقی به عنوان رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات توضیحاتی را ارایه و تاکید کرد: هرگونه فعالیت انتخاباتی به نام اصلاح‌طلبان خارج از قالب و چارچوب شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان، مورد تأیید شورای هماهنگ...

خداحافظی معنادار «حافظی» و تلنگری به نمایندگان مجلس/ مردم می‌دانند که درباره شهرداری راست می‌گوید

خداحافظی معنادار «حافظی» و تلنگری به نمایندگان مجلس/ مردم می‌دانند که درباره شهرداری راست می‌گوید دو عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به انصراف رحمت اله حافظی از کاندیداتوری در انتخابات دوره پنجم شورای شهر تهران، خداحافظی وی را تلنگری به نمایندگان مجلس و شورای شهر دانستند و عنوان کردند که ناامیدی مردم از نهادهای نظارتی منتخب زنگ خطری است که تا دیر نشده باید آن را ...
حسن رسولی :

منعی برای ائتلاف با «اعتدال و توسعه» نداریم

منعی برای ائتلاف با «اعتدال و توسعه» نداریم حسن رسولی معتقد است براساس سازوکارهای تعیین شده، فهرست نهایی اصلاح‌طلبان، نه تنها بموقع تهیه خواهد شد، بلکه فهرستی کارآمد و به دور از حاشیه به طیف رأی دهندگان این جریان سیاسی ارائه خواهد شد.
سرگئی لاوروف وزیرامور خارجه روسیه در گفت و گو با نشریه امریکایی «نشنال اینترست» مطرح کرد

امریکا نیازمند همکاری با ایران است/ ایران هرگزحاکمیت فدراسیون روسیه را به چالش نکشید/برجام نباید به خطر بیفتد

امریکا نیازمند همکاری با ایران است/ ایران هرگزحاکمیت فدراسیون روسیه را به چالش نکشید/برجام نباید به خطر بیفتد وزیر امور خارجه روسیه گفت: ما روس ها گرفتار مشکل از سوی جنگجویان تروریست خارجی بودیم می دیدیم که در آن زمان بسیاری از کشورهای منطقه خاورمیانه تروریست های خارجی را تشویق می کردند که علیه روسیه کار کنند این در حالیست که ایران هرگز و هیچ گاه حاکمیت فدراسیون روسیه را به چالش نکشید و ...
در نامه ۱۲ نماینده اصلاح‌طلب مطرح شد؛

نامزدهای اصلاح‌طلب انتخابات شوراها با هدف رسیدن به «لیست واحد» به «کمپین انصراف» بپیوندند

نامزدهای اصلاح‌طلب انتخابات شوراها با هدف رسیدن به «لیست واحد» به «کمپین انصراف» بپیوندند تعداد ۱۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای سرگشاده با ارائه پیشنهاد راه‌اندازی «کمپین انصراف» خواستار کناره‌گیری برخی از داوطلبان اصلاح‌طلب کاندیداتوری در انتخابات شوراهای شهر و روستا شدند.
جلالی‌زاده

فضای انتخابات باید از شعارهای پوپولیستی به دور باشد/ مراجع ذی‌صلاح مراقب ویروس تفکر افراطی در انتخابات باشند

فضای انتخابات باید از شعارهای پوپولیستی به دور باشد/ مراجع ذی‌صلاح مراقب ویروس تفکر افراطی در انتخابات باشند نماینده مجلس ششم گفت: جریان‌های سیاسی باید برای برگزاری یک انتخابات حقیقی بر پایه رای مردم تلاش کنند تا فضای انتخاباتی از شعارهای پوپولیستی و غیر واقعی به دور شود.
کنایه محسن رضایی به احمدی‌نژاد:

فردی که حرف هایی در خوزستان زده، زودتر اظهاراتش را تکذیب یا اصلاح کند

فردی که حرف هایی در خوزستان زده، زودتر اظهاراتش را تکذیب یا اصلاح کند دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فردی به خوزستان، مشهد شهدای ایران آمده است و یک حرف هایی زده که امیدوارم هرچه زودتر حرف هایش را تکذیب و اصلاح کند.
کارشناسان روس درباره سفر روحانی به مسکو نظر می دهند

اهمیت سفر روحانی به روسیه از دریچه نگاه کارشناسان روس/تعیین خطوط قرمز ایران و روسیه همزمان با تلاش دو کشور برای توافق بر سر آینده سوریه

اهمیت سفر روحانی به روسیه از دریچه نگاه کارشناسان روس/تعیین خطوط قرمز ایران و روسیه همزمان با تلاش دو کشور برای توافق بر سر آینده سوریه همزمان با سفر مهم حسن روحانی رییس جمهوری ایران به مسکو و دیدار او با ولادیمیر پوتین همتای روس خود کارشناسان روس درباره چرایی اهمیت این سفر به گمانه زنی پرداخته است.

زیباکلام تشریح کرد: سال ۹۶ چه خواهد شد؟

زیباکلام تشریح کرد: سال ۹۶ چه خواهد شد؟ صادق‌زیباکلام ضمن پیش‌بینی وضعیت خاورمیانه، اروپا، آمریکا و ترامپ معتقد است که سال بعد سال اقتصاد بهتر خواهد بود.

همه بدانند احمدی‌نژاد خلاف توصیه رهبری عمل می‎کند / تیم احمدی نژاد مدعی اتصال به عالم ماوراست و خود را نائب امام زمان می داند

همه بدانند احمدی‌نژاد خلاف توصیه رهبری عمل می‎کند / تیم احمدی نژاد مدعی اتصال به عالم ماوراست و خود را نائب امام زمان می داند تحلیلگر سیاسی اصولگرا با تاکید بر اینکه توصیه رهبر معظم انقلاب به احمدی‌نژاد منصوص‌العله بود، اقدامات اخیر وی را برخلاف این توصیه دانست.

در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدای قطعی ما آقای روحانی است

در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدای قطعی ما آقای روحانی است عضو شورای شهر تهران: در انتخابات ریاست جمهوری نیز کاندیدای قطعی ما آقای روحانی است و باید دید که رقبای ایشان چه کسانی خواهند بود و جناح رقیب با چه آرایشی در انتخابات حاضر می شود.

«آمد نيوز» با تعريف و تخریب «محسنين» اصلاحات به دنبال چيست؟

«آمد نيوز» با تعريف و تخریب «محسنين» اصلاحات به دنبال چيست؟ كانال مرموز و مشكوك آمدنيوز اين روزها با مشوش كردن اذهان عمومي به دنبال گرفتن ماهي خود از آب گل‌آلود انتخابات شوراهاي شهر و روستا است.

۱۵۵ چهره شاخص در انتخابات شوراهای شهر تهران + جدول

۱۵۵ چهره شاخص در انتخابات شوراهای شهر تهران + جدول درحالی که در جریان نام‌نویسی برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا رکورد ثبت‌نام چهار دوره قبل شکسته شد، حضور چهره‌های شاخص از هر دو جریان سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا نیز رشدی چشمگیر داشته است.
احمد شیرزاد:

کثرت نامزدهای رقیب روحانی به نفع آنان نخواهد بود

کثرت نامزدهای رقیب روحانی به نفع آنان نخواهد بود تا اینجای کار، اصولگرایان راهبرد وحدت در انتخابات ریاست جمهوری را کنار گذاشته و تأیید کرده‌اند که با چند نامزد وارد رقابت با روحانی خواهند شد. این تغییر، آن هم کمتر از دو ماه تا انتخابات، ناشی از چه شرایط و زمینه‌هایی بوده است؟ آیا این تصمیم اصولگرایان، یک راهبرد واقع گرایانه است...

کنایه پورمحمدی به زاکانی: بعضا شیطان غلبه می‌کند و حرف‌هایی انتخاباتی زده می‌شود

کنایه پورمحمدی به زاکانی: بعضا شیطان غلبه می‌کند و حرف‌هایی انتخاباتی زده می‌شود وزیر دادگستری در پاسخ به ادعای زاکانی در موضوع مسکوت گذاشتن پیگیری پرونده کرسنت گفت: ما کسانی که این حرف ها را می زنند دعوت به تقوا، انصاف، راستگویی و صداقت می کنیم.

حمله قالیباف به محسن هاشمی

حمله قالیباف به محسن هاشمی قالیباف حالا ١٢ سال است كه شهردار تهران است؛ اما اين مدت باعث نشده اعتماد به نفسش را از دست دهد و اينك پس از ١٢ سال، گزارش كار مي دهد و آمارهاي فعلي شهر را، تنها از ديد مثبت با امسال مقايسه مي كند.

آیا داعش خواهد توانست تهدیداتش علیه ایران را عملی کند؟‌

آیا داعش خواهد توانست تهدیداتش علیه ایران را عملی کند؟‌ همزمان با انتشار فیلمی ویدئویی به زبان فارسی از سوی گروه تروریستی داعش علیه ایران رسانه های مختلف جهان نسبت به این فیلم واکنش نشان داده اند.

آیت الله هاشمی خاکریز اول بود/ رابطه امام با بازرگان

آیت الله هاشمی خاکریز اول بود/ رابطه امام با بازرگان محمد هاشمی رفسنجانی در 19 اسفند سال گذشته سیاهپوش شد. او اولین فرد از خانواده هاشمی بود که به بیمارستان شهدای تجریش رسید و خودش می‌گوید حضورش روزهای ترور آیت الله را برایش تداعی کرد و برای همین در دقایق اولیه خوش‌بین بود.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

4.4349