تازه‌های خبر
سیاست
علی شمخانی:

واژه حصر درست نیست، این آقایان مد نظر شما در حصر نیستند

واژه حصر درست نیست، این آقایان مد نظر شما در حصر نیستند علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در جریان بازدید از نمایشگاه تاکید کرد: ایران تحت هیچ شرایطی حاضر به مذاکره در مورد هیچ بندی از برجام نیست. دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور تصریح کرد: در مورد برنامه موشکی خود با هیچ شخصی مذاکره نمی‌کنیم.
محمدجواد ظریف:

از آیت الله هاشمی آموختم شجاعت به معنای آینده نگری است

از آیت الله هاشمی آموختم شجاعت به معنای آینده نگری است محمد جواد ظريف وزير امورخارجه بعدازظهر امروز در همايش ملي آيت الله هاشمي رفسنجاني و هشت سال دفاع مقدس كه در سازمان اسناد و كتابخانه ملي به همت انجمن اندیشه و قلم برگزار شد با اشاره به اينكه بنده يك درس از رفتار آيت الله هاشمي در قبال جنگ مآوختم اظهار داشت: شجاعت همواره به معناي ت...
حسن روحانی:

اگر کسی تَکرار کند که مردم بیایند پای صندوق باید تنبیه شود؟ / حرمت افراد محبوب مردم، توسط برخی قلم‌ها و زبان‌ها به آسانی شکسته می‌شود

اگر کسی تَکرار کند که مردم بیایند پای صندوق باید تنبیه شود؟ / حرمت افراد محبوب مردم، توسط برخی قلم‌ها و زبان‌ها به آسانی شکسته می‌شود رئیس‌جمهور تاکید کرد: امام حسین (ع) قبل از هر چیز اول با حاکم مدینه حرف زد و استدال کرد حالا اگر بگوییم مذاکره برخی بدشان می‌آید. باید بگوییم ایشان حرف زد و مذاکره نکرد. استدال کرد و گفت چرا بیعت نمی‌کند. حاکم مدینه نپذیرفت. امام حسین (ع) همان‌جا می‌توانست جنگ را شروع کند اما نگذ...
کمیسیون اروپا:

همه‌طرف‌ها باید به توافق هسته‌ای با ایران پایبند باشند

همه‌طرف‌ها باید به توافق هسته‌ای با ایران پایبند باشند کمیسیون اروپا امروز ضمن حمایت از توافق هسته‌ای با ایران از همه‌ طرف‌ها خواست که به توافق پایبند باشند و به تعهدات خود عمل کنند.
نخستین واکنش جهانگیری به خبر دستگیری برادرش:

اطلاع دقيقي از دليل، چگونگی دستگيری، اتهام، ضابط و شاكی برادرم ندارم/ مساله قابل پيش‌بيني بود و بايد صبر كرد

اطلاع دقيقي از دليل، چگونگی دستگيری، اتهام، ضابط و شاكی برادرم ندارم/ مساله قابل پيش‌بيني بود و بايد صبر كرد اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور به ماجرای دستگری برادرش واکنش نشان داد.

نوبخت: دولت برای افشای حقایق اسنادی را منتشر خواهد کرد

نوبخت: دولت برای افشای حقایق اسنادی را منتشر خواهد کرد سخنگوی دولت به منتقدان تغییر واحد پولی، پاسخی واقع‌گرایانه داد و گفت: مردم با تومان زندگی می‌کنند اما عده‌ای می‌گویند ما رد می‌کنیم! خب رد کنید وضع مردم همین است که می‌بینید.
آیا ترامپ برای جنگ با ایران بر سر برجام خیز برداشته است؟

امریکایی ها بدانند؛ سپردن امور به دشمنان تهران در کاخ سفید، نتایج بدی خواهد داشت

امریکایی ها بدانند؛ سپردن امور به دشمنان تهران در کاخ سفید، نتایج بدی خواهد داشت روز دوشنبه گذشته دولت ترامپ به طور رسمی پایبندی ایران به توافق هسته ای را اعلام کرد. اما بر اساس گزارش های متعدد ترامپ احتمالا نظرش را تغییر خواهد داد.
کابینه فراجناحی یعنی چه؟!

اشتباه مشترک سیاسیون و رئیس جمهوری درباره تشکیل کابینه

اشتباه مشترک سیاسیون و رئیس جمهوری درباره تشکیل کابینه اشتباهی که از یک زاویه دید نادرست به کابینه، ناشی شده و از آن سر منشاء می گیرد. اغلب سیاسیون و یا حتی رئیس جمهوری ناظر به شرایط فعلی و دوران پیشا کابینه ای در خصوص کابینه دوازدهم سخن گفته و برآمده از این نگاه توصیه و نکات خود را بیان می کنند، در حالی که می بایست اظهار نظرها و تمه...

«احسان مازندرانی» می‌تواند از مرخصی متصل به آزادی استفاده کند

«احسان مازندرانی» می‌تواند از مرخصی متصل به آزادی استفاده کند وکیل‌مدافع «احسان مازندرانی» از رایزنی برای موکلش جهت استفاده از مرخصی استعلاجی خبر داد.

اعتراف مشايی به اشتباه

اعتراف مشايی به اشتباه هر دو با هم يادداشت نوشته‌اند. رئيس و مرئوس و از ظلم گفته‌اند. احمدي‌نژاد كه در يادداشت قبلي خود در حمايت از حميد بقايي از عنوان «گزارش يك ظلم بزرگ» استفاده كرده بود. اين بار هم از دو «ظلم بزرگ» نوشته است.
در روزهای اخیر امام جمعه کرمان و بیرجند استعفا کرد‌ه‌اند

از آیت‌الله هاشمی تا اما‌م‌ جمعه‌ كرمان/استعفای ائمه جمعه در تابستان

از آیت‌الله هاشمی تا اما‌م‌ جمعه‌ كرمان/استعفای ائمه جمعه در تابستان برخی ائمه‌جمعه اما استعفا می‌دهند، برخی هم مانند مرحوم آیت‌ا... هاشمی دعوت نشدند و... جالب است که بیشتر خداحافظی‌ها با تریبون نمازجمعه در فصل تابستان بوده است.
جعفرزاده ایمن‌‌آبادی:

رحمانی‌فضلی اگر از سوی روحانی برای وزارت کشور معرفی شد شخصا انصراف دهد/ او تحت هیچ عنوان از مجلس رای اعتماد نمی‌گیرد

رحمانی‌فضلی اگر از سوی روحانی برای وزارت کشور معرفی شد شخصا انصراف دهد/ او تحت هیچ عنوان از مجلس رای اعتماد نمی‌گیرد عضو هیات رییسه فراکسیون مستقلین به وزیر کشور توصیه کرد که چنانچه رییس‌جمهور او را برای کسوت وزارت معرفی کرد شخصا انصراف دهد چرا که تحت هیچ عنوان از مجلس رای اعتماد نخواهد گرفت.

روایت محمود صادقی از پشت پرده های تشکیل کابینه/احتمال عدم رای دهی اصلاح طلبان به گزینه های فعلی روحانی وجود دارد

روایت محمود صادقی از پشت پرده های تشکیل کابینه/احتمال عدم رای دهی اصلاح طلبان به گزینه های فعلی روحانی وجود دارد محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص مهم ترین نکته این روزهای فضای سیاسی کشور؛ یعنی تشکیل کابینه دوازدهم با روزنامه اعتماد سخن گفته و به نکات جالب توجهی اشاره کرده که تاکنون بسیاری بدان نپرداخته بودند، او گفته است که حضور وزیر زن در کابینه دوازدهم منتفی شده و عنوان کرده...

طرح کارگزاران برای تصاحب شهرداری تهران؛ نجفی شهردار، مرعشی قائم مقام/ چرا گزینه خاتمی برای شهرداری "آخر" شد؟

طرح کارگزاران برای تصاحب شهرداری تهران؛ نجفی شهردار، مرعشی قائم مقام/ چرا گزینه خاتمی برای شهرداری صندلی شهرداری تهران آنقدر برای طیف کارگزاران سازندگی اهمیت دارد که با لابی گسترده و هماهنگی با برخی اعضای شورای پنجم، دو گزینه مطرح خود را در جایگاه نفرات اول و دوم رأی گیری گزینه های احتمالی رسانده و گزینه لیدر اصلاحات را نفر آخر این لیست هفت نفره کردند.

عضو فراکسیون امید: قالیباف شکست را نپذیرفته و به دنبال ایجاد سازو کاری موازی جریان اصولگرایی است

عضو فراکسیون امید: قالیباف شکست را نپذیرفته و به دنبال ایجاد سازو کاری موازی جریان اصولگرایی است عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که قالیباف هنوز شکست در انتخابات ریاست جمهوری را نپذیرفته است، گفت: قالیباف به دنبال ایجاد سازوکاری موازی جریان اصولگرایی است.
مداحان سیاسی جز آنکه هزینه‌های اصولگرایان را افزایش داده، دستاوردی برای آنها نداشته‌اند

مداحان سیاسی‌؛ یار شاطر اصولگرایان یا بار خاطر آنها؟

مداحان سیاسی‌؛ یار شاطر اصولگرایان یا بار خاطر آنها؟ به تعبیر دیگر، به نظر می‌رسد مداحان سیاسی جز آنکه هزینه‌های جریان اصولگرا را افزایش داده باشند، دستاورد چندان قابل اعتنایی برای آنها نداشته‌اند. در غیر این صورت این به اصطلاح روشنگری‌ها که از تریبون هیأت‌های مختلف علیه رقبای اصولگرا مطرح می‌شود، باید منجر به افزایش سبد رأی آنها ش...

عصیان آقای شهردار / چرا قالیباف فرمان شورش بدنه ی جریان اصولگرا علیه سران این جناح را داد؟

عصیان آقای شهردار / چرا قالیباف فرمان شورش بدنه ی جریان اصولگرا علیه سران این جناح را داد؟ همان روزی که وارد استودیوی 11 رسانه ملی شد و مقابل دوربین ها قرار گرفت کاملا می شد از چهره او دل آشوبگی اش را حس کرد . یک جور بیقراری و بر آشفتگی سیاسی؛ تعجیل عجیبی داشت در حمله به روحانی و جهانگیری.
تهدیدات آمریکا ناشی از ماهیت مداخله‌جویانه و خوی سلطه‌طلبی دولت آن کشور است

واکنش ایران به بیانیه تهدیدآمیز آمریکا: فوراً زندانیان ایرانی را آزاد کنید

واکنش ایران به بیانیه تهدیدآمیز آمریکا: فوراً زندانیان ایرانی را آزاد کنید سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تهدیدات آمریکا ناشی از ماهیت مداخله‌جویانه و خوی سلطه‌طلبی دولت آن کشور است و ملت انقلابی ایران سابقه‌ای طولانی و تجربه‌ای غنی در عدم پذیرش زورگویی و مقابله با چنین رفتارهای خصمانه دارد.

فرصت‌ها و چالش‎های حضور «نجفی» در شهرداری تهران

فرصت‌ها و چالش‎های حضور «نجفی» در شهرداری تهران آقای نجفی باید تضمین سلامتی خود را اعلام نماید و سپس با ارائه برنامه های چهارساله خود، مسئولیت شهرداری را بر عهده بگیرد. چهار سال برای تغییر رویه های نامناسب باقی مانده از دوران مدیریت اصولگرایان، ناکافی است، چه برسد که در این حین، استعفایی هم به وقوع پیوندد و شهردار تغییر کند.
تهدید روحانی از دلواپسان که حامیان مطالبه گر هستند

روحانی این بار جای معامله ندارد!

روحانی این بار جای معامله ندارد! سئوال اینجاست که آیا روحانی می بایست و لازم است که یکبار دیگر بر سر این موضع حساس دست به معامله زده و به عنوان مثال برای عبور برخی وزرا از گلوگاه رای اعتماد، مهم ترین وزیر کابینه خود را از طیفی برگزیند که حداقل می توان گفت، اعتقاد مبنایی به رویکردهای اعلامی که روحانی در انتخابات ...
حجت‌الاسلام مهاجری:

ناطق نوری پیشنهاد رییس‌جمهور برای حضور در دولت را قبول نکرد

ناطق نوری پیشنهاد رییس‌جمهور برای حضور در دولت را قبول نکرد مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی با بیان اینکه رییس‌جمهور پیشنهاداتی را به حجت‌الاسلام ناطق‌نوری ارائه کرده اما او قبول نکرده است، گفت: آقای ناطق نوری کار اجرایی قبول نمی‌کند.
امینی تشریح کرد؛

جزئیات پیش‌نویس میثاق‌نامه شهردار آینده تهران

جزئیات پیش‌نویس میثاق‌نامه شهردار آینده تهران عضو منتخب شورای شهر تهران با بیان اینکه پیش‌نویس میثاق‌نامه شهردار آینده تهران در کمیسیون حقوقی و نظارت این شورا تهیه شده‌است، گفت: اصل پاسخگویی، پرهیز از خودرایی و تعهد به در اختیار قرار دادن اطلاعات موردنیاز به اعضای شورا از موارد مطروحه در این میثاق‌نامه است.
مهرعلیزاده مطرح کرد؛

دیدارهای مستمر خاتمی و روحانی در یک ماه اخیر/برنامه‌ای برای انتخابات سال ۱۴۰۰ ندارم

دیدارهای مستمر خاتمی و روحانی در یک ماه اخیر/برنامه‌ای برای انتخابات سال ۱۴۰۰ ندارم معاون رییس دولت اصلاحات تاکید کرد: معتقد هستم که دولت دوازدهم باید دولتی کارامد باشد و با توجه به اینکه نیروهای کارامدی در جریان اصلاحات حضور دارند، این انتظار وجود دارد که دولت هم از این نیروها استفاده کند.
حسین قربانزاده، مدیر مسئول همشهری و عضو ارشد ستاد قالیباف:

حضور جهانگیری کار ما را دشوار کرد / قالیباف قصد کناره گیری نداشت و صرفا برای شوک به جامعه انصراف داد / حضور رئیسی، به روحانی در تغییر زمین بازی

حضور جهانگیری کار ما را دشوار کرد / قالیباف قصد کناره گیری نداشت و صرفا برای شوک به جامعه انصراف داد / حضور رئیسی، به روحانی در تغییر زمین بازی حسین قربانزاده گفت: طبیعتا تعیین خط مشی‌ها اولویت‌ها و سیاست‌ها و طراحی برنامه رقابت با رقبا در هر حوزه‌‌ای را کمپین می‌دانند. اگر مشتری، مخاطب و مزیت رقابتی درست پیمایش بشوند امکانش هست که کمپین موفق بشود.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

3.0431