تازه‌های خبر
سیاست
دکتر عارف: انتخابات هفتم اسفند ماه94 به مانند دوم خرداد 76 حماسه‌ای ماندگار بود

رسالت برخی جریانات سیاسی این است که با استفاده از تریبون‌های در اختیار،فراکسیون امید را وارد مسائل حاشیه‌ای کنند

رسالت برخی جریانات سیاسی این است که با استفاده از تریبون‌های در اختیار،فراکسیون امید را وارد مسائل حاشیه‌ای کنند رئیس فراکسیون امید بیان اینکه انتخابات هفتم اسفند ماه سال 94 به مانند انتخابات دوم خرداد 76 حماسه‌ای ماندگار را در تقویم تاریخ ایران ثبت کرد،هشدار داد که اگر روند آغاز شده از خرداد 92 به سرانجام نرسد باعث بازگشت به دوران قبل از خرداد 92 می‌شود که مطمئناً خواست اکثریت مردم ایران ن...
عباس عبدی :

اصولگرایان برای تبدیل شدن به یک قطب سیاسی قدرتمند راه زیادی در پیش دارند

اصولگرایان برای تبدیل شدن به یک قطب سیاسی قدرتمند راه زیادی در پیش دارند یک ذهنیت نادرست وجود دارد که گمان می‌کنند هرچه رقیب ضعیف‌تر باشد، بهتر است.این ذهنیت ریشه در اندیشه موافق با رقابت ندارد، بلکه در ریشه در ستیزه دارد. در ستیزه، طرف شما هر که باشد، دشمن است که هرچه ضعیف‌تر باشد نیز بهتر است. ولی در رقابت این اصل معکوس می‌شود، هرچه رقیب قوی‌تر باشد...
علی صوفی :

هدف بقایی از کاندیداتوری حاشیه‌سازی است/ احمدی‌نژاد خود را تنها رقیب اصلاح‌طلبان می‌داند

هدف بقایی از کاندیداتوری حاشیه‌سازی است/ احمدی‌نژاد خود را تنها رقیب اصلاح‌طلبان می‌داند عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در خصوص پشت پرده اعلام کاندیداتوری حمید بقایی گفت: احمدی‌نژاد معتقد است اصولگرایان قدرت رقابت با اصلاح طلبان را ندارند و تنها خود او می‌تواند از پس رقبای اصلاح طلب برآید.
در همایش سراسری مجریان برگزاری انتخابات 96

روحانی: عمل به قول ها/ برخی برای انتقاد از دولت، اعتماد عمومی را زیر سوال می‌برند /

روحانی: عمل به قول ها/ برخی برای انتقاد از دولت، اعتماد عمومی را زیر سوال می‌برند / رییس‌جمهور گفت: برخی‌ها نمی‌دانند برای اینکه از دولت انتقاد کنند کل اعتمادعمومی را زیر سوال می‌برند این خیانت به کشور و نظام است.
سکوت، تایید، تکذیب؛ پاسخ ۵۰ کاندیدای‌ احتمالی ریاست‌جمهوری

هر روز یک کاندیدا به جمع کاندیداهای احتمالی ریاست‌جمهوری اضافه می شود و برخی هم کنار می‌روند

هر روز یک کاندیدا به جمع کاندیداهای احتمالی ریاست‌جمهوری اضافه می شود و برخی هم کنار می‌روند در فاصله کمتر از 100 روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری سال آینده بازار رد و تکذیب کاندیداتوری از سوی چهره‌های سیاسی کشور همچنان گرم است.
پذیرش بازرسان جدید/ 124 متریک تن ذخیره آب سنگین ایران

تاکید آژانس اتمی بر ادامه پایبندی ایران به برجام+متن کامل گزارش آمانو

تاکید آژانس اتمی بر ادامه پایبندی ایران به برجام+متن کامل گزارش آمانو مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی عصر روز جمعه اولین گزارش خود درباره اجرای برجام در ایران را در اختیار 35 عضو شورای حکام قرار داد.

اعتماد عمومی به اصلاح‌طلبان بالاست

اعتماد عمومی به اصلاح‌طلبان بالاست جبهه اصلاحات همچون ۲۴ خرداد ۹۲، برای ۲۹ اردیبهشت ۹۶ هم راهی به غیر از اتحاد و همچنین از خودگذشتگی انتخاب نکرده است تا بلکه بتواند مثل انتخابات دوره پیش، سهم و تاثیر بسزایی در پاستورنشینی حسن روحانی داشته باشد و در این مسیر حتی حاضر نیست، اصلاح اموری که به آنها نقد دارد را به عنوا...

حمایت از روحانی، تعامل با رقیب

حمایت از روحانی، تعامل با رقیب دومین کنگره حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، چهار ماه پس از صدور مجوز فعالیت از سوی کمیسیون ماده 10 احزاب با حضور اعضای شورای مرکزی حزب و برخی فعالان سیاسی و نمایندگان فراکسیون امید در مجلس برگزار شد. روز پنجشنبه هتل اسپیناس تهران میزبان اعضای این حزب اصلاح‌طلب از استان‌های مختلف کش...
قالیباف و احمدی نژاد در هتل کوثر مشهد دیدار کردند

لابي محرمانه دكتر و سرهنگ

احمد خرم :

حذف روحانی تکرار دوره احمدی‌نژاد است

حذف روحانی تکرار دوره احمدی‌نژاد است زندگی پرفراز و نشیب مرحوم آیت‌ا...‌هاشمی و خاطرات هر یک از دولتمردان و سیاستمداران از استوانه انقلاب و راه اعتدالی او سرمشق اعتدالیون و دلسوزان کشور است. بدون شک آثار فقدان ایشان در هر دوره از انتخابات و سایر دوران سخت و پرمخاطره که مساله سرنوشت مردم و کشور مطرح است سالیان سال مل...

ترامپ به دنبال بر هم زدن دوستی ایران و روسیه است

ترامپ به دنبال بر هم زدن دوستی ایران و روسیه است روسیه بدون ایران و شرکای این کشور همچون حزب الله هیچ راهی برای قدرت نمایی و مدیریت منافع منطقه ای خود ندارد. درخواست از روسیه برای رها کردن ایران درست همانند آن است که از این کشور بخواهیم منطقه خاورمیانه را ترک کند.

ایران نمی‌تواند تنها نظاره‌گر اظهارنظرهای مقامات ترکیه باشد

ایران نمی‌تواند تنها نظاره‌گر اظهارنظرهای مقامات ترکیه باشد در پایان باید تاکید کرد که روابط ایران و ترکیه از یک منحنی پیشینه تاریخی و اقتضائات همسایگی تبعیت می کند و روابط نسبتا خوبی است و پیش بینی نمی شود که این روابط دستخوش چالشی جدی شود.

کنایه توئیتری آشنا: برای مراقبت از غضنفرها یک دروازه بان هم استخدام کنید

کنایه توئیتری آشنا: برای مراقبت از غضنفرها یک دروازه بان هم استخدام کنید مشاور فرهنگی حسن روحانی در توئیتر نسبت به کاندیداهای برگزیده جبهه مردمی نیروهای انقلاب برای انتخابات ریاست‌جمهوری کنایه‌ای زد.

سومین جلسه رسیدگی به اتهامات ۷ فعال سیاسی اصلاح‌طلب فردا برگزار می‌شود

سومین جلسه رسیدگی به اتهامات ۷ فعال سیاسی اصلاح‌طلب فردا برگزار می‌شود سومین جلسه رسیدگی به اتهامات هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب فردا صبح در دادگاه انقلاب برگزار می‌شود.

زاهدی: دولت مدنظر جبهه مردمی شبیه دولت احمدی‌نژاد است

زاهدی: دولت مدنظر جبهه مردمی شبیه دولت احمدی‌نژاد است محمدمهدی زاهدی معتقد است کار اجرایی را باید نسل جدیدی در دست بگیرند و نسل اول اصولگرا برای آنها نقش «مشاور عالی» را داشته باشند.
رئوفیان، دبیر کل حزب اصولگرای ایران زمین

اصولگرایان به اجماع مطلق دست پیدا نمی‎کنند

اصولگرایان به اجماع مطلق دست پیدا نمی‎کنند ابوالقاسم رئوفیان، دبیر کل حزب ایران زمین تاکید کرد: درهیچ دوره ای اصولگرایان به اجماع مطلق دست نیافته‎اند و این بار هم چنین روی نمی‎دهد، بنابراین اجماع نسبی تحصیل تلاش نسبی آنان در نتیجه پیوستن و اجابت دعوت جبهه مردمی انقلاب اسلامی خواهد بود.

منتجب نیا: هیچکس جز مردم صاحب انقلاب نیستند / انسان با تکرار کلمه انقلاب، انقلابی نمی شود

منتجب نیا: هیچکس جز مردم صاحب انقلاب نیستند / انسان با تکرار کلمه انقلاب، انقلابی نمی شود احدی نمی تواند انقلاب و نظام را منحصر به خود کند. این نظام مولود انقلاب اسلامی است و باید در همان راستا حرکت کند؛ لذا این نظام تا زمانی انقلابی است که در راستای اهداف عالیه انقلاب و در چارچوب قانون اساسی حرکت کند.
تاجگردون:

هیچ‌کدام از نامزدهای اصولگرا «رجل سیاسی» نیستند

هیچ‌کدام از نامزدهای اصولگرا «رجل سیاسی» نیستند رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که هیچ‌کدام از نامزدهای اصولگرا «رجل سیاسی» نیستند، تاکید کرد که اصولگرایان با معرفی یک نامزد در شب آخر به نتیجه نمی‌رسند، گفت: تاکتیک تعدد کاندیداهای اصولگرا برای شکستن رای روحانی جواب نمی‌دهد
فائزه هاشمی

مردمی بودن آیت‌الله هاشمی باید چراغ راه اصلاح‌طلبان باشد/ خاتمی معتقد است همه در مدار قانون حرکت کنند

مردمی بودن آیت‌الله هاشمی باید چراغ راه اصلاح‌طلبان باشد/ خاتمی معتقد است همه در مدار قانون حرکت کنند عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران تاکید کرد: حضور گسترده و عجیب مردم در مراسم‌های آیت‌الله هاشمی یک زاویه دیگری را نشان می‌دهد که نشان از مردمی بودن ایشان است که باید چراغ راه اصلاح‌طلبان باشد.

بقايى: مى خواهم راه احمدى نژاد را ادامه دهم ... عقب نشينى نداريم ... آمده ام چون اميد در جامعه كاهش يافته!

بقايى: مى خواهم راه احمدى نژاد را ادامه دهم ... عقب نشينى نداريم ... آمده ام چون اميد در جامعه كاهش يافته! مشکلات قابل حل است. سال 84 که آقای احمدی نژاد تشریف آوردند، مشکلات فراوانی وجود داشت دیدید که خیلی هایش حل شد و جلو رفت.

روایت کواکبیان از خبری درباره احمدی‌نژاد که مثل بمب ترکید/مشکل امروز ترامپ نیست،دلواپسان داخلی هستند

روایت کواکبیان از خبری درباره احمدی‌نژاد که مثل بمب ترکید/مشکل امروز ترامپ نیست،دلواپسان داخلی هستند دبیرکل حزب مردم‌سالاری تأکید کرد که مشکل کشور ما ترامپ نیست، مشکل دلواپسان داخلی هستند و ترامپ نیز جرأت پاره کردن یا تغییر برجام را ندارد.
داریوش قنبری

وقفه در ریاست جمهوری روحانی به مصلحت کشور نیست/ انتخاب نامزد موازی برای حمایت از رئیس جمهور است

وقفه در ریاست جمهوری روحانی به مصلحت کشور نیست/ انتخاب نامزد موازی برای حمایت از رئیس جمهور است داریوش قنبری اعتقاد دارد که اگر روحانی تنها باشد جناح اصولگرا فرصت بیشتری برای استفاده از مناظرات و تخریب دولت و شخص روحانی در اختیار خواهد داشت.
مسعود پزشکیان

با زبانی که هیچ‌کس نمی‌فهمد دم از عدالت و انصاف می‌زنیم/ کولبرها می‌میرند اما تلویزیون چیزی نمی‌گوید

با زبانی که هیچ‌کس نمی‌فهمد دم از عدالت و انصاف می‌زنیم/ کولبرها می‌میرند اما تلویزیون چیزی نمی‌گوید نائب رئیس مجلس با بیان اینکه با زبانی که هیچ‌کس نمی‌فهمد دم از عدالت و انصاف می‌زنیم، تاکید کرد:وقتی یک عده‌ای را بزرگ و عده‌ای را کوچک می‌کنیم همه می‌فهمند.
علی مطهری:

مسائلی مانند حصر، ممنوع‌التصویری،زندانی کردن احمد منتظری تنگ‌نظری است

مسائلی مانند حصر، ممنوع‌التصویری،زندانی کردن احمد منتظری تنگ‌نظری است او{احمد منتظری} سندی از پدرشان منتشر کردند که هر کس می‌توانست بگوید ما آن را قبول نداریم، اما نمی‌توان گفت سند انقلاب باید از بین برده شود. ما نباید به اتهام انتشار یک سند انقلاب اسلامی، کسی را زندانی کنیم؛ چرا که تفرقه و تشتت از عوامل انقراض اجتماعات بشری است.

«نه» طیف علی لاریجانی و آیت الله مصباح به اصولگرایان / چه شد که اصولگرایان، کاندیداهای نهایی خود را اعلام نکردند؟

«نه» طیف علی لاریجانی و آیت الله مصباح به اصولگرایان / چه شد که اصولگرایان، کاندیداهای نهایی خود را اعلام نکردند؟ بعد از ماه‌ها کار و فعالیت اصولگرایان، جبهه‌ای که قرار بود وحدت بیافریند شکاف‌ها را نمایان کرد و به جای روشن شدن وضعیت کاندیدای نهایی ابهام‌ها را بیشتر کرد.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

5.0994