تازه‌های خبر
چهارشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۵ ۱۹:۰۹
چاپ

وقتی رسانه‌های قالیباف به تابوت آیت‌الله هاشمی هم رحم نمی‌کنند!/شهردار تهران ادامه‌دهنده راه احمدی‌نژاد علیه آیت‌الله

رسانه های نزدیک به قالیباف که سودای ریاست جمهوری او دیگر بر احدی پوشیده نیست، در روزهای اخیر هم دست از حملات خود به آیت الله هاشمی برنداشتند، حملاتی که البته با ویژگی های متفاوت و لباس جدید دیده می شود!
وقتی رسانه‌های قالیباف به تابوت آیت‌الله هاشمی هم رحم نمی‌کنند!/شهردار تهران ادامه‌دهنده راه احمدی‌نژاد علیه آیت‌الله

رسانه‌های شهردار تهران که تا چندین روز پیش از رحلت آیت‌الله هاشمی، او را هدف حملات خود قرار داده بودند و با طراحی‌های ناشیانه به دنبال تخریبش بودند و البته نتیجه‌ی عکس گرفتند، هنوز از اینگونه اقدامات خود که پس از تشییع باشکوه «آیت‌الله» شدت گرفته، دست برنداشته‌اند.

رسانه‌های قالیباف در تازه‌ترین اقدام خود با انتشار خبری دروغ مدعی شده‌اند که پیکر آیت‌الله هاشمی درون تابوتی که از میان مردم به دشواری تمام عبور کرد، نبوده است.

این رسانه‌های شهردار تهران آورده اند: «بررسی تصاویر نماز به پیکر آیت‌الله و بعد از آن در تشییع و در نهایت ورود تابوت به ضریح امام خمینی جزئیات جالب توجهی را فاش می کند. تابوتی که در مقابل رهبر انقلاب در مراسم نماز حاضر بوده بلافاصله بعد از نماز به حرم مطهر امام خمینی رفته است و در نهایت به ضریح وارد شده است اما تابوتی که بر روی خودرو حمل می شده است آن تابوت نبوده است و احتمالا پیکر آیت الله بعد از مراسم نماز و برای جلوگیری از خطرات احتمالی و ازدحام و به منظور حفظ حرمت جسد مومن مستقیما به حرم امام خمینی منتقل شده و تابوتی که در مراسم تشییع پیکر بوده خالی بوده است.»

دروغ‌پردازی این رسانه‌ها درحالی صورت می‌گیرد که یک منبع آگاه در گفت‌وگویی، به شدت این موضوع را تکذیب کرد و آن را خلاف وافعیت توصیف کرد.

لازم به ذکر است که جدا از مطلب مذکور، فعالین رسانه‌ای قالیباف در فضای مجازی توهین‌های دیگری به آیت‌الله هاشمی و رئیس‌جمهور روا داشته‌اند که به دلیل موهن بودن آنها از انتشار این مطالب معذور است.

محمدباقر قالیباف که براساس گزارش‌های منتشر شده و رفتار رسانه‌ای او، احتمال کاندیداتوری‌اش دیگر قطعی به نظر می‌رسد، همواره در سال های گذشته با حملات شدید به آیت‌الله هاشمی و ایراد اتهامات مختلف به ایشان، سعی داشته برای خود نردبانی برای ریاست جمهوری بسازد‌، روشی که صاحب اصلی‌اش محمود احمدی‌نژاد بود که نهایتا باعث افزایش محوبیت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شد.

منبع: انتخاب

نظرات  

 
+1 # مهمان پنجشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸

قالیباف همان احمدی نژاد است ، کمی تا قسمتی تمیزتر ، یکی در تهران پرورش یافته است و دیگری در آرادان !

پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
 
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
مهندسی فرایند و انرژی فران
گفت و گو
تدبیر
فروشگاه اینترنتی پرسه بازار

0.2385