تازه‌های خبر
دوشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۴۳
چاپ

"مشکل ارز و سکه بخاطر بی‌تدبیری‌ها و بی‌توجهی‌ها بود/ کارشناسان و بسیاری از مسئولین معتقدند مشکل درونی است رهبر انقلاب: بخشی از مردم واقعاً زیر فشار مشکلات معیشتی هستند / کاهش ارزش پول ملی از مشکلات کشور است

جمعی از از قشرهای مختلف مردم، صبح امروز (دوشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
رهبر انقلاب: بخشی از مردم واقعاً زیر فشار مشکلات معیشتی هستند / کاهش ارزش پول ملی از مشکلات کشور است

رهبر معظم انقلاب امروز - دوشنبه - در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم اظهارداشتند: آحاد مردم مشکلات معیشتی امروز را احساس می‌کنند. بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند و گرانی مواد غدایی و مسکن و... به آنها فشار می‌آورد.
ایشان با بیان این که کاهش ارزش پول ملی از مشکلات کنونی اقتصاد کشور است، خاطرنشان کردند: کارشناسان اقتصادی و بسیاری از مسئولین بر این مسئله اتفاق نظر دارند که عامل این مسئله خارجی نیست بلکه درونی است. تحریم‌ها نه این که اثر نداشته باشد اما عمده‌ تأثیر مربوط به عملکردهاست.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: اگر عملکردها بهتر و با تدبیرتر و به هنگام‌تر و قوی‌تر باشد، تحریم‌ها اثر زیادی نمی‌گذارد، مثلاً در همین قضیه‌ ارز و سکه بر اثر برخی بی‌تدبیری‌ها و بی‌توجهی‌ها ارز کشور دست کسانی رفت که از آن سوءاستفاده کردند؛ این مشکل، مربوط به نحوه‌ مدیریت و سیاست‌گذاری اجرایی است.
ایشان ادامه دادند: وقتی ارز و سکه را به‌صورت غلط توزیع می‌کنند، این توزیع دو طرف دارد: یکی که آن را می‌گیرد و یکی که آن را می‌دهد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: ما دنبال آن کسی که ارز و سکه را می‌گیرد، می‌گردیم درحالی‌که تقصیر عمده متوجه کسی است که آن را می دهد، نمی‌گوییم خیانت، اما خطای بزرگی کرده است.
این خبر در حال تکمیل است.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر

0.2184