تازه‌های خبر
جامعه
معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اعلام کرد:

برکناری فرهاد رهبر تصمیم قبلی هیأت امنای دانشگاه آزاد بود

برکناری فرهاد رهبر تصمیم قبلی هیأت امنای دانشگاه آزاد بود معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به برکناری فرهاد رهبر از مدیریت دانشگاه آزاد می‎گوید که هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی از قبل تصمیم گرفته بود مدیریت این دانشگاه ابتدا با فرهاد رهبر آغاز شود و بعد مهدی طهرانچی آن را ادامه دهد.

اختلافات بالاگرفت، فرهاد رهبر عزل شد

اختلافات بالاگرفت، فرهاد رهبر عزل شد خبر غیرمنتظره عزل فرهاد رهبر از ریاست دانشگاه آزاد برای خیلی‌ها تعجب برانگیز بود. بسیاری پرسیدند، که چطور می‌شود فرهاد رهبر که روزی برای مسئولان دانشگاه آزاد «خیرالموجودین» بود به یکباره از مدیریت این دانشگاه برکنار شود.
بطحایی :

3 نفر در آموزش و پرورش مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان می‌شوند

3 نفر در آموزش و پرورش مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان می‌شوند سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: این قانون شامل همه کارکنان دولت می‌شود منتها درباره به کارگیری تمام وقت است؛ منتها مجوزی که گرفته‌ایم با رعایت قانون است یعنی بر اساس قانون به میزان تا یک سوم ساعت کار شاغلین را می‌توان از ظرفیت بازنشس...

دانشگاه های پولی و جیب خالی دانشجو

دانشگاه های پولی و جیب خالی دانشجو تامین هزینه های تحصیل در دانشگاه های غیردولتی و پولی از اصلی ترین دغدغه های دانشجویان به شمار می رود. اکنون نیز با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی، بار دیگر نگرانی ها نسبت به تامین هزینه انتخاب واحدها افزایش یافته است.
عیسی کلانتری:

دست های پشت پرده به دنبال خاموش نشدن آتش هورالعظیم است

دست های پشت پرده به دنبال خاموش نشدن آتش هورالعظیم است عیسی کلانتری، رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: امروز هورالعظیم در حال سوختن است و مطمئن هستم عمدی است و مردم شهرهای جنوبی ما در یک ماه اخیر دود استنشاق می کنند.

رییس جدید دانشگاه آزاد کیست؟ / سوابق محمد مهدی طهرانچی

رییس جدید دانشگاه آزاد کیست؟ / سوابق محمد مهدی طهرانچی محمد مهدی طهرانچی پس از عزل فرهاد رهبر به سمت ریاست دانشگاه آزاد منصوب شد.

درخواست ۲۰۶ نماینده از رئیس‌جمهور برای اجرای قانون تقسیمات کشوری

درخواست ۲۰۶ نماینده از رئیس‌جمهور برای اجرای قانون تقسیمات کشوری در متن بیانیه نمایندگان مجلس برای اجرای قانون تقسیمات کشوری آمده است:نظر به این‌که قانون تقسیمات کشوری مصوب سال ۱۳۶۲ و اصلاحات و الحاقات بعدی آن دولت را موظف نمود که نسبت به ارتقاء مناطق که برابر قانون قابلیت ارتقاء را دارند اقدام نماید. در همین راستا وزارت کشور و سازمان‌های مرتب...

فرهاد رهبر برکنار شد

فرهاد رهبر برکنار شد فرهاد رهبر از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی برکنار شد و طهرانچی رئیس سابق دانشگاه شهید بهشتی به جای او این پست را تحویل گرفت.

تا من هستم طرح تحول سلامت تغییر نخواهد کرد

تا من هستم طرح تحول سلامت تغییر نخواهد کرد در آستانه روز پزشک و در یک روز شلوغ کاری زمانی که وزیر بهداشت در جلسه‌ای طولانی برای چاره‌اندیشی تأمین دارو در شرایط تحریم‌ها حضور داشت، پذیرفت در گفت‌و‌گویی مفصل درباره چالش‌های پیش روی طرح تحول نظام سلامت و استراتژی او در بحث تأمین دارو با ما سخن بگوید.

آخرین آمار خودکشی در ایران/ ۲۱۲ نفر زیر ۱۷ سال اقدام به خودکشی کردند

آخرین آمار خودکشی در ایران/ ۲۱۲ نفر زیر ۱۷ سال اقدام به خودکشی کردند معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به آخرین آمار خودکشی در ایران گفت: طبق آخرین آمار در کل کشور ۲۱۲ نفر زیر ۱۷ سال اقدام به خودکشی کردند.

تلگرام ۴۴ میلیون و پیام‌رسان‌های داخلی ۶ میلیون کاربر دارند!

تلگرام ۴۴ میلیون و پیام‌رسان‌های داخلی ۶ میلیون کاربر دارند! نزدیک به یک‌هفته پیش بود که عبدالصمد خرم‌آبادی، معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی و عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه گفته بود: «حجم فعالیت کاربران ایرانی در ۲۰ هزار کانال پر بازدید تلگرام باز هم کاهش یافته و میزان کاهش فعالیت در تلگرام از ۴۵ درصد به ۴۷.۵ درصد رسیده است.» ا...
واکنش فرماندار قم درباره تجمع فیضیه:

دستگاه‌های امنیتی به شعارهای تهدیدآمیز طلاب رسیدگی می‌کنند

دستگاه‌های امنیتی به شعارهای تهدیدآمیز طلاب رسیدگی می‌کنند رضا سیار درباره تجمع روز پنجشنبه تعدادی از طلاب در مدرسه فیضیه قم گفت: ما این اتفاق را از طریق گزارش به مقامات ارشد استان دنبال می‌کنیم. من روز پنجشنبه گزارش حاشیه‌ها و شعارهایی که در تجمع طلاب در مدرسه فیضیه قم اتفاق افتاد را به استانداری اعلام کردم. اکنون نیز دستگاه‌های اطلاعات...
۲۰ لیتر ۴۰۰ تومان

روستاییان فارس در صف خرید آب!/ ما به نان شب هم محتاج هستیم‌!

روستاییان فارس در صف خرید آب!/ ما به نان شب هم محتاج هستیم‌! روستاییانی که روزگاری روستایشان قطب کشاورزی و منبع مولد اقتصادی برای استان فارس بود، حالا برای زندگی روزمره‌ی خودشان هم به رنج افتاده‌اند.

توضیحات بنیاد شهید درباره جانبازی که به دلیل شباهت چهره به افغانستان اخراج شد

توضیحات بنیاد شهید درباره جانبازی که به دلیل شباهت چهره به افغانستان اخراج شد مسئول اداره بنیاد شهید منطقه دو شهر مشهد در خصوص سرنوشت جانباز شهید قاسم رضایی توضیحاتی ارائه کرد.

محکومیت محمدعلی طاهری (عرفان حلقه) به 5 سال حبس+900میلیون تومان جزای نقدی+74 ضربه شلاق

محکومیت محمدعلی طاهری (عرفان حلقه) به 5 سال حبس+900میلیون تومان جزای نقدی+74 ضربه شلاق شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران محکومیت محمدعلی طاهری (گروه عرفان حلقه) را تأیید کرد.
رئیس پلیس پایتخت خبر داد:

پاتک پلیس تهران به انبارهای محتکران/ ۹ انبار از کالاهای اساسی احتکار شده کشف شد+فیلم

پاتک پلیس تهران به انبارهای محتکران/ ۹ انبار از کالاهای اساسی احتکار شده کشف شد+فیلم رئیس پلیس پایتخت از کشف ۹ انبار از کالاهای اساسی احتکار شده شامل لاستیک، برنج، ام‌دی‌اف، چای و ... در حاشیه تهران خبر داد که کالاهای احتکار شده در آن ارزشی بالغ بر ۳۲۰ میلیارد تومان دارند.
حسن رسولی، عضو شورای شهر تهران :

منتظر تصمیم شورای نگهبان و ابلاغیه دولت درباره قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان هستیم/ شورای شهر برای حفظ افشانی در شهرداری تهران تلاش می‌کند

منتظر تصمیم شورای نگهبان و ابلاغیه دولت درباره قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان هستیم/ شورای شهر برای حفظ افشانی در شهرداری تهران تلاش می‌کند عضو شورای شهر تهران با اشاره به تصویب کلیات قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در شورای نگهبان، گفت که شورای شهر طبق قانون و در صورت امکان همچنان تلاش بر حفظ شهردار تهران دارد و تا زمان تصویب نهایی این قانون منتظر خواهد ماند.

شهری در ایران به رنگ خاکستری / عکس

شهری در ایران به رنگ خاکستری / عکس حدود 50 روز از آتش سوزی هورالعظیم می گذرد و هویزه، شهری به رنگ خاکستریِ دود در آمده است، شهری با ریه هایی نخ نما شده که سال های توپ و موشک را به آن یادآوری می کند. خاکستری ِدود، آسمان آبی نشده دم صبح هویزه را در خود حل کرده است.
رییس دانشگاه تهران:

وضعیت پرونده‌های دانشجویان بازداشتی هنوز نامشخص است / این دانشجویان درخواست تجدیدنظر داده‌اند / به نظر می‌رسد مسئله قابل حل باشد

وضعیت پرونده‌های دانشجویان بازداشتی هنوز نامشخص است / این دانشجویان درخواست تجدیدنظر داده‌اند / به نظر می‌رسد مسئله قابل حل باشد رییس دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه وضعیت پرونده‌های دانشجویان بازداشتی این دانشگاه هنوز نامشخص است، گفت: همچنان دادگاه این دانشجویان برگزار می‌شود و ما امیدوار هستیم کمترین احکام و مجازات برای این افراد صادر شود.
مجید فراهانی:

جزئیاتِ قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان مشخص نیست/ حضورافشانی در شهرداری تهران در هاله‌ای از ابهام

جزئیاتِ قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان مشخص نیست/ حضورافشانی در شهرداری تهران در هاله‌ای از ابهام عضو شورای شهر با بیان اینکه پس از تصویب کلیات قانون در شورای نگهبان، این لایحه دوباره به مجلس ابلاغ خواهد شد، گفت: مشخص نیست این فرآیند چقدر زمان می‌برد.

«فقیر شدن ذخیره ژنتیکی ایرانیان» با مهاجرت فزاینده

«فقیر شدن ذخیره ژنتیکی ایرانیان» با مهاجرت فزاینده یک جامعه‌شناس معتقد است، مهم‌ترین خسارت فرهنگی ناشی از مهاجرت ایرانیان، تبدیل شدن مهاجرت به یک امر ارزشمند برای نخبگان و عموم مردم است. با مهاجرت نخبگان و جوانان و تشکیل خانواده آنان در آن سوی مرزها به سمت رقیق شدن ذخیره ژنتیکی و ژنوم حرکت می‌کنیم و این ذخیره هر چه فقیرتر و رقیق‌...

۶ عضو «باند مخوف» مشهد اعدام شدند

۶ عضو «باند مخوف» مشهد اعدام شدند شش عضو یک باند مخوف شمشیر به دست که با حمله به خودروی حامل «طلافروشان کیفی» و ایجاد رعب و وحشت در بولوار فرودگاه مشهد، حدود ۱۰ کیلوگرم طلا را سرقت کردند، سپیده دم امروز در زندان مشهد به دار مجازات آویخته شدند.
رئیس سازمان میراث فرهنگی خبر داد:

موافقت آموزش‌و‌پرورش با تعطیلات زمستانی مدارس/ در معرفی و تبلیغ جاذبه‌های ایران ضعیف عمل کرده‌ایم

موافقت آموزش‌و‌پرورش با تعطیلات زمستانی مدارس/ در معرفی و تبلیغ جاذبه‌های ایران ضعیف عمل کرده‌ایم علی‌اصغر مونسان می‌گوید: طرح تعطیلات زمستانی یکی از موضوعات مهمی است که می‌تواند به توزیع گردشگری در نقاط مختلف کشور کمک شایانی کند. ما در حال حاضر ما موافقت اولیه وزارت آموزش و پرورش را برای این موضوع گرفته‌ایم اما اگر لازم باشد مجلس به موضوع ورود کند، اجرای آن امسال عملی نیست.
همه آنهایی که به پویش #فرزندت_کجاست پیوستند

کمپینی که خیلی موفق نبود / آزمونی برای صداقت برخی از مسئولان

کمپینی که خیلی موفق نبود / آزمونی برای صداقت برخی از مسئولان اخیرا کمپینی در فضای مجازی به راه افتاده که از مسئولان می‌خواهد اعلام کنند فرزند آنها هم اکنون در کجا مشغول است. این کمپین در مقابله با جولان ژن‌های خوب در نهادهای دولتی یعنی همان حضور رانتی و ویژه فرزندان مسئولان شکل گرفته ولی به نظر می رسد چندان موفق نبوده است.
دادستان کل کشور:

دادگاه مفسدان اقتصادی علنی برگزار می‌شود / جلسات، پس از فيلمبرداری از شبکه‌های مختلف صداوسيما هم پخش خواهد شد

دادگاه مفسدان اقتصادی علنی برگزار می‌شود / جلسات، پس از فيلمبرداری از شبکه‌های مختلف صداوسيما هم پخش خواهد شد حجت الاسلام منتظری،دادستان کل کشور گفت: دادگاه مفسدان اقتصادی علاوه بر علنی بودن پس از فيلمبرداری از شبکه های مختلف صدا و سيما پخش خواهد شد. وی از تشکيل پرونده های متعددی برای دانه درشت ها و عاملان فساد اقتصادی در موضوع ارز، سکه، طلا و خودرو خبر داد و گفت: با توجه به گستردگی اين ...
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.2209