تازه‌های خبر
جامعه

دلایل افزایش آمار اعتیاد زنان در کلانشهرها

دلایل افزایش آمار اعتیاد زنان در کلانشهرها عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در موضوع اعتیاد و مواد مخدر بهتر است قبل از هر گونه سخت‌گیری‌های قانونی به فرهنگ‌سازی و آموزش پرداخته شود.
بازی تیغ جراحی روی جان سوخته دختران شین‌آبادی تا ۱۵ سال دیگر

شین‌آبادی‌ها کتاب زندگی‌شان را می نویسند/ این دختران هنوز کارت ملی ندارند

شین‌آبادی‌ها کتاب زندگی‌شان را می نویسند/ این دختران هنوز کارت ملی ندارند در آن روز سیاه آذر ۹۱ وقتی دخترها وارد مدرسه انقلاب اسلامی که در ورودی خودروبر نداشته و پنجره‌های مشبک آهنی همانند زندانی آن را محصور کرده بود، می‌شدند، نمی‌دانستند چه سرنوشتی انتظارشان را می کشد.
نامه وزیر بهداشت به رئیس بانک مرکزی:

اسامی کسانی که برای دارو و تجهیزات پزشکی،ارز گرفته‌اند اعلام کنید

اسامی کسانی که برای دارو و تجهیزات پزشکی،ارز گرفته‌اند اعلام کنید وزیر بهداشت در نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی، از وی خواست اسامی شرکت ها و افرادی که برای دارو و تجهیزات پزشکی، ارز دولتی گرفته‌اند، اعلام کند.

وام‌های میلیاردی به مجریان «خنده‌باز» و «گر‌یه‌ساز»/ بخندیم یا گر‌یه کنیم؟!

وام‌های میلیاردی به مجریان «خنده‌باز» و «گر‌یه‌ساز»/ بخندیم یا گر‌یه کنیم؟! یکی از معتبرترین صندوق های قرض الحسنه که یک ریال هم بهره و حتی کارمزد نمی گیرد و جمعی از قدیمی های بازار تهران از آن حمایت می کنند به افراد نیازمند نهایتا 5 میلیون تومان وام می دهد. رقم غالب البته دو تا سه میلیون است. 5 میلیون تومان به افراد واقعا مضطر و نیازمند یا گرفتار کجا و س...

«نذر آب» در سیستان و بلوچستان

«نذر آب» در سیستان و بلوچستان می‌گوید: «روزهای خوش «دریاچه هامون» را فقط در خواب می‌شود دید، روزهایی که نسیم رقص می‌کرد در دل دریاچه و خنکایش می‌نشست در دل مردم. این روزها هامون تقریباً مرکز تل‌های باقی مانده شن‌های روان است که تا وسط جاده هم آمده‌اند و خودنمایی می‌کنند؛ البته دیگر باید بگوییم «کویر هامون»!»

تجاوز مربی مشهور بدنسازی شیراز به پسر 9ساله

تجاوز مربی مشهور بدنسازی شیراز به پسر 9ساله بیست و هفتم خرداد امسال، پــــسر بچه 9 ساله پس از پایان کلاس دفاع شخصی، با چشمانی گریان روانه خانه شد و پس از اصرار‌های فراوان مادرش درباره علت این گریه‌ها بلای وحشتناکی که مربی 40 ساله باشگاه سرش آورده بود را برای او بازگو کرد.
گلایه قربانیان اسید پاشی اصفهان از مختومه شدن پرونده

قربانی اسیدپاشی اصفهان: ما وکیل نداشتیم

قربانی اسیدپاشی اصفهان: ما وکیل نداشتیم قوه قضائیه زخمی را که اسیدپاشان بر چهره زیبا و شرقی اصفهان زدند درمان نکرد. پلیس بعد از سه سال هیچ نشانی از اسیدپاشان که زیبایی چهار زن را آب کردند، نیافت.
معاون رئیس جمهور:

شورای تامین مجوز ورود خانواده‌ها را به ورزشگاه‌ها صادر کرد

شورای تامین مجوز ورود خانواده‌ها را به ورزشگاه‌ها صادر کرد معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده می گوید شورای تامین مجوز حضور خانواده ها در ورزشگاه‌ها را در تهران و سایر شهرها صادر کرده است.

پرونده قربانیان اسیدپاشی های اصفهان مختومه شد

پرونده قربانیان اسیدپاشی های اصفهان مختومه شد این صندوق براساس گزارش پزشکی قانونی مبنی بر جراحات وارده به موکلانم و رای دادگاه و تلاش های دادستان دیه را پرداخت کرده است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبرداد

واگذاری 19 شرکت صندوق بازنشستگی / فروش سهام شرکت‌های سودده

واگذاری 19 شرکت صندوق بازنشستگی / فروش سهام شرکت‌های سودده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه فهرست شرکت‌های زیان‌ده صندوق بازنشستگی مشخص شده و 19 شرکت در روزهای آینده در بورس و فرابورس ارائه می‌شوند گفت: فروش سهام شرکت‌های سودده به زیر50 درصد هم شروع و در بورس وارد شده است.
دادستان تهران خبر داد

محکومیت ناظم مدرسه معین به حبس، انفصال و شلاق/ قاضی در ساخت یا انتشار مستند بیراهه نقشی نداشت

محکومیت ناظم مدرسه معین به حبس، انفصال و شلاق/ قاضی در ساخت یا انتشار مستند بیراهه نقشی نداشت دادستان تهران از محکومیت ناظم مدرسه معین به ده سال حبس، دو سال انفصال از خدمت و شلاق خبر داد و تأکید کرد که این حکم هنوز قطعی نشده است.
فشار افکار عمومی بر حکم ناظم مدرسه معین تاثیر داشت؟

رسیدگی سریع قوه‌قضاییه نقطه مثبت پرونده مدرسه معین / حقوق متهم و مجرم باید رعایت شود

رسیدگی سریع قوه‌قضاییه نقطه مثبت پرونده مدرسه معین / حقوق متهم و مجرم باید رعایت شود اینکه قضات تلاش می‌کنند علاوه بر حقوق بزه‌دیده و مجرم، احساسات و عواطف مردم را نیز در رأی صادره در نظر بگیرند، با توجه به کار سخت قضاوت تا چه حد درست است و آیا حقوق متهم و مجرم را نقض نمی‌کند؟

مدیرکل مجموعه ورزشی آزادی چگونه پشت درهای بسته استادیوم ماند!

مدیرکل مجموعه ورزشی آزادی چگونه پشت درهای بسته استادیوم ماند! «ناصرمحمودی‌فر» مدیرکل مجموعه ورزشی آزادی از کار برکنار شد. او در شش ماه گذشته و با وجود همه مخالفت‌ها، دوبار ورزشگاه آزادی را به روی خانواده‌های تهرانی برای تماشای بازی فوتبال جام جهانی باز کرد.
هشدار نسبت به آشفتگی در بازار دارویی

مشکل در تامین مواد اولیه تولید سرم

مشکل در تامین مواد اولیه تولید سرم رئیس هیأت‌مدیره سندیکاهای صنایع داروئی با تاکید بر اینکه لیست وارد کنندگان دارو که ارز دولتی دریافت کردند، باید منتشر شود، گفت: در بحران قبل عده‌ای سودجو به اسم تعرفه دارو، کالاهای دیگر وارد کردند که پرونده واردات خودرو با ارز دارویی نیز هنوز مطرح است.

نامه بیش از ۱۲۰ استاد دانشگاه به رئیس‌جمهور برای متوقف‌شدن روند قضایی پرونده‌های دانشجویان

نامه بیش از ۱۲۰ استاد دانشگاه به رئیس‌جمهور برای متوقف‌شدن روند قضایی پرونده‌های دانشجویان بیش از ۱۲۰ تن از اساتید دانشگاه‌های کشور طی نامه‌ای به رئیس جمهور، خواستار متوقف‌شدن روند قضایی پرونده‌های دانشجویان شدند.
حسین فلاح معاون وزیر و رئیس رگولاتوری :

پارازیت‌ها در شهرهای بزرگ کشور به آستانه غیر مجاز نرسیده است

پارازیت‌ها در شهرهای بزرگ کشور به آستانه غیر مجاز نرسیده است چندسالی است که بحث پارازیت‌ها به یکی از نگرانی‌های شهروندان و مسئولان تبدیل شده است در همین راستا از سال 94 دستگاه‌های اندازه‌گیری تشعشعات رادیویی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرهای بزرگ و در نقاط پرخطر مانند بیمارستان‌ها، مدارس و مکان‌های پر رفت و آمد و... نصب شده ...

چگونه حسین هدایتی برای سومین بار بازداشت شد؟

چگونه حسین هدایتی برای سومین بار بازداشت شد؟ با توجه به نگرانی‌ها از تکرار وقایعی که درباره برخی مؤسسات مالی و اعتباری رخ داد، برخی بانک‌ها به سراغ همه ابزارهای ممکن برای تسویه حساب با بدهکاران بزرگ‌ رفتند، تا از گزند تندباد حوادث مالی در امان بمانند. هدایتی بیش از هزار میلیارد تومان معوقات بانکی دارد که برای دریافت موارد م...
توضیحات اژه‌ای درباره متخلفین و مفسدین اقتصادی:سلطان سکه با بانک مرکزی ارتباط داشته است

پدر و پسری که میلیارد دلاری ارز می‌گرفتند/قوه قضاییه اجازه پخش فیلم درباره مائده هژبری را نداده

پدر و پسری که میلیارد دلاری ارز می‌گرفتند/قوه قضاییه اجازه پخش فیلم درباره مائده هژبری را نداده در خصوص تلفن های همراه نیز اقدام شده و افرادی احضار و افرادی بازداشت هستندو برخی شرکت ها پلمب هستندو اسناد و مدارک بدست آمه نشانگر چند تخلف بزرگ است.

کلاهبرداری یک سلبریتی در لفافه کمک به کودکان بیمار!

کلاهبرداری یک سلبریتی در لفافه کمک به کودکان بیمار! سلبریتی جنجالی این روزهای فضای مجازی پس از دریافت مبلغ کلانی از مردم به نام کودک بیمار قزوینی از کمک به کودک سرباز زد و هزینه‌های دریافتی را به‌حساب کودک واریز نکرد.

اخرین خبر از احکام صادر شده برای دانشجویان بازداشتی از زبان نیلی

اخرین خبر از احکام صادر شده برای دانشجویان بازداشتی از زبان نیلی رئیس دانشگاه تهران با اشاره به آخرین وضعیت دانشجویان بازداشتی این دانشگاه گفت: برای برخی از دانشجویان در دادگاه بدوی احکام سنگینی صادر شده و برای برخی از آنها حکم 5 سال و برخی از آن‌ها 2سال صادر شده و ما با مسئولان مکاتباتی انجام دادیم.

داروی گرانقیمت بیماران پیوند کلیه رایگان شد

داروی گرانقیمت بیماران پیوند کلیه رایگان شد با پیگیری های انجمن حمایت از بیماران کلیوی و مسئولان دولتی، داروی گران قیمت بیماران پیوند کلیه رایگان شد.
خمیرهای ترشیده نانوایی‌ها در اثر قطعی مکرر برق

خبازان: دیگران اسراف‌ می‌کنند، هزینه‌اش را ما می‌پردازیم

خبازان: دیگران اسراف‌ می‌کنند، هزینه‌اش را ما می‌پردازیم در اثر قطعی مکرر برق، کارگران خباز سراسر کشور با مشکلات بسیاری مواجه شده‌اند.به گفته فعالان صنفی خبازان، این شرایط هم به دورریزِ آرد منجر می‌شود و هم از دستمزد کارگران خباز کم می‌کند.
از فرار متهم تا ابهامات و عجایب پرونده موسسه ثامن الحجج

فردی که در این پرونده فرار کرده است، متهم ردیف ۳ است

فردی که در این پرونده فرار کرده است، متهم ردیف ۳ است باز هم یک پرونده فساد مالی در دادگاه بررسی می‌شود ولی ابهامات آن به اندازه‌ای زیاد است که مشخص نیست متهمان اصلی یا حامیان و ذی‌نفعان پرونده چه کسانی هستند. این ابهامات با گریز یک متهم بیشتر شده است.

اتفاقات جدید در دنیای دختران ایرانی/ تجرد دختران تحصیلکرده نشانه منفی نیست

اتفاقات جدید در دنیای دختران ایرانی/ تجرد دختران تحصیلکرده نشانه منفی نیست ۱۰میلیون نفرجمعیت دختران در ایران 1 میلیون دختر بالای ۳۵ سال به تجرد قطعی رسیده‌اند 50 درصد زنان با تحصیلات عالیه بیکارند 18 درصد زنان فعال اقتصادی هستند 2 درصد دختران ۱۵ تا ۳۴ سال بر اثر فوت یا طلاق بدون همسر هستند 60 درصد زنان شاغل بیمه هستند

«ح. ه»، یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد / او ۱۰۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد

«ح. ه»، یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد / او ۱۰۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد «ح. ه» به دلیل بدهی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی به بانک سرمایه توسط یکی از نهاد‌های امنیتی بازداشت و مدت سه هفته است که در زندان اوین به سر می‌برد. وی در تلاش است زمین‌هایی که ارزش مالی چندانی ندارند و در استان‌های فارس، بوشهر و تهران به نامش ثبت شده به جای این بدهی پرداخت کند.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

1.0758