تازه‌های خبر
جامعه
نعمت احمدی حقوق‌دان به حکم تبرئه سعید طوسی واکنش نشان داد

ملاعبه و ملامسه تحریک‌آمیز و ترغیب به این کار جرم محسوب می‌شود و مجازات شلاق و زندان دارد

ملاعبه و ملامسه تحریک‌آمیز و ترغیب به این کار جرم محسوب می‌شود و مجازات شلاق و زندان دارد نعمت احمدی حقوق‌دان اعتقاد دارد که نه تنها ملاعبه و ملامسه فرد مذکر با فرد مذکر دیگری بر فرض اثبات، جرم است بلکه تشویق به این کار می‌تواند تا ده سال حبس در پی داشته باشد.
واکنش ناصر نقویان به رسانه ای شدن پرونده سعید طوسی

قاضی باید نظر دهد به من و شما چه ربطی دارد؟/ همه ما در خلوت‌هایمان خطاهایی کرده‌ایم

قاضی باید نظر دهد به من و شما چه ربطی دارد؟/ همه ما در خلوت‌هایمان خطاهایی کرده‌ایم ناصر نقویان، واعظ مشهور در پاسخ به اعتمادآنلاین درباره حکم تبرئه سعید طوسی، به رسانه‌ها توصیه کرد دنبال پرده‌دری نروند که خدا روزی از شما پرده‌دری خواهد کرد.
سخنگوی وزارت بهداشت:

مصرف سیگار بین نوجوانان دختر و پسر، یک فاجعه ملی است / سیگار، زیادی ارزان است

مصرف سیگار بین نوجوانان دختر و پسر، یک فاجعه ملی است / سیگار، زیادی ارزان است سخنگوی وزارت بهداشت با بیان این که در کشور سالانه ۵۰ تا ۵۵ هزار نفر به علت استعمال دخانیات جان خود را از دست می‌دهند، گفت: با اصلاح مالیات بر عرضه مواد دخانی، می‌توانیم علاوه بر ایجاد سالانه ۱۱ هزار میلیارد تومان اعتبار برای نظام سلامت، مصرف دخانیات را نیز کاهش دهیم.
تحلیل فصلی از قانون مجازات اسلامی به بهانه حادثه تیراندازی در مترو شهر ری

محارب کیست؟ محاربه چیست؟

ثبت نام رشته های جدید و جذاب در دانشکده خبر

ثبت نام رشته های جدید و جذاب در دانشکده خبر دانشكده خبر وابسته به سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی درنیم اول سال تحصیلی 97 -96 در مقطع کاردانی دانشجو مي پذيرد.

شبکه علمی ایران به شبکه علمی اروپا متصل می شود

شبکه علمی ایران به شبکه علمی اروپا متصل می شود مدیرکل مدیریت یکپارچه شبکه ملی اطلاعات از اتصال شبکه علمی ایران به شبکه علمی اروپا (ژ آنت) خبر داد.

دیه ضارب مترو شهر ری به حساب دولت (وزارت دادگستری ) واریز می‌شود

دیه ضارب مترو شهر ری به حساب دولت (وزارت دادگستری ) واریز می‌شود قاضی یکی از دادسراهای تهران که در جریان پرونده ضارب متروی شهر ری قرار داشت از واریز شدن دیه ضارب به حساب دولت در وهله نخست خبر داد.
رییس فراکسیون زنان مجلس

مگر مردان برای خروج از کشور اجازه می‌گیرند که زنان بگیرند؟

مگر مردان برای خروج از کشور اجازه می‌گیرند که زنان بگیرند؟ رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی می‌گوید: برای تغییر قوانین تلاش می‌کنیم اما از منتقدها و فعالان زنان می‌خواهیم که شرایط و محدودیت‌های ما را در نظر بگیرند.

قتل فرزند برای دریافت دیه

قتل فرزند برای دریافت دیه وقتی بازپرس راننده متهم به قتل غیر عمد را مسوول پیدا کردن قاتل می‌کند!
بهمن كشاورز

پدرم عضو حزب توده نبود

پدرم عضو حزب توده نبود در بخش نخست مصاحبه با بهمن كشاورز، او درباره همسر عمويش،خدیجه کشاورز؛ نخستين وكيل زن ايراني با داتيكان به گفت وگو نشست. از برخورد جامعه وکلا با نخستين وكيل زن گفت و اينكه خانم کشاورز به واسطه فعالیت‌های سیاسی و دیگر مشغله‌هاي زندگي و بعد هم مهاجرت از ايران به همراه فريدون كشاورز،...

قانون به دختر مریم میرزاخانی تابعیت ایرانی نمی‌دهد

قانون به دختر مریم میرزاخانی تابعیت ایرانی نمی‌دهد زهره ارزنی حقوقدان از لزوم اصلاح اساسی قانون تابعیت می‌گوید.

شکستن استخوان ترقوه بالاترین آمار خودزنی/خون‌بازی در دختران دبیرستانی افزایش چشمگیری یافته است

شکستن استخوان ترقوه بالاترین آمار خودزنی/خون‌بازی در دختران دبیرستانی افزایش چشمگیری یافته است پژوهشگر ارشد جامعه‌شناسی جنایی با اشاره به اینکه بهداشت روانی جامعه دچار تزلزل شده است، گفت: خون‌بازی در دختران دبیرستانی افزایش چشمگیری یافته است.

مادر و برادرقاتل آتنا:ما افراد آبروداری هستیم/مردم به ما ناسزا می گویند؛جرات نداریم تا نانوایی برویم

برادر قاتل آتنا مدعی است که او و همسر برادرش جسد آتنا را از داخل خانه پیدا کردند و به بازپرس پرونده خبر دادند. این موضوع هنوز از سوی مراجع قضایی یا نیروی انتظامی تایید نشده است. اما برادر قاتل می‌گوید که این کار را انجام داده تا خانواده آتنا را از نگرانی نجات دهد.
گزارش تحليلي از مصوبه اخير كميسيون فرهنگي مجلس

چه چيزي اصلاح شد؟ انتقال تابعيت از مادر همچنان ممنوع است

چه چيزي اصلاح شد؟ انتقال تابعيت از مادر همچنان ممنوع است سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس چند روز پیش از اصلاح مصوبه اي در اين كميسيون خبر داد كه بر اساس آن، فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی می‌توانند تابعیت ایرانی را نسبت به قبل راحت تر دریافت کنند.

درگذشت نابغه ایرانی ریاضیات پس از ۴ سال مبارزه با سرطان

درگذشت نابغه ایرانی ریاضیات پس از ۴ سال مبارزه با سرطان مریم میرزاخانی،نابغه ایرانی ریاضیات و اولین زنی که برنده مدال فیلدز شده است پس از ۴ سال جنگ با سرطان درگذشت. بر اساس گزارش‌های منتشر شده سرطان سینه این نابغه ریاضیات از سال ۲۰۱۳ تشخیص داده شده بود.

مکاشفات یک مهندس‌زلزله از ایمنی پل‌صدر؛ آب‌روان زیر پایه‌های پل مخرب‌تر از زلزله/ برج‌های روی آب!+تصاویر

مکاشفات یک مهندس‌زلزله از ایمنی پل‌صدر؛ آب‌روان زیر پایه‌های پل مخرب‌تر از زلزله/ برج‌های روی آب!+تصاویر ایمنی پل صدر در شرایطی است که به گفته گروهی از کارشناسان این پل روی گسل‌های زلزله و قنات‌های زیادی ساخته شده است و در اصطلاح خانه‌ای روی آب است.
گفت وگو با بهمن کشاورز درباره خدیجه کشاورز

نخستین وکیل زنی که نتوانست وکالت کند

نخستین وکیل زنی که نتوانست وکالت کند اکثر رسانه ها نام «خدیجه کشاورز» را به عنوان نخستین وکیل زن ایرانی مطرح کرده بودند.
مهرعلیزاده:

بخش خصوصی شهرداری تهران را نجات می‌دهد

بخش خصوصی شهرداری تهران را نجات می‌دهد مهرعلیزاده با اشاره به موقعیت خوب اقتصادی ارمنستان برای تجار ایرانی گفت: بازار ارمنستان برای تولیدات ما با توجه به مشکلات سیاسی پیش آمده میان ارمنستان و ترکیه موقعیت بسیار مناسبی است و تجار ایرانی به راحتی می‌توانند بازار این کشور را به دست گیرند.

تیراندازی در مترو شهر ری/درب‌های مترو بسته شد/چندین نفر زخمی شدند/مهاجم کشته شد+جزئیات، عکس

تیراندازی در مترو شهر ری/درب‌های مترو بسته شد/چندین نفر زخمی شدند/مهاجم کشته شد+جزئیات، عکس لحظاتی پیش یک مورد تیراندازی در مترو شهرری روی داد و در حال حاضر درب های مترو در این ایستگاه بسته شده است.

آمریکایی ها یک‌قرن پیش برای مقابله با گردوغبار چه‌کردند؟

آمریکایی ها یک‌قرن پیش برای مقابله با گردوغبار چه‌کردند؟ حدود 90 سال پیش ایالت متحده آمریکا درگیر پدیده ای شد که بسیار مشابه با وضعیت گرد و غبار امروز در ایران است.

جراحی‌بینی از مد افتاد؛ چشم‌گربه‌ای و کپی از هنرپیشه‌ها رسید

جراحی‌بینی از مد افتاد؛ چشم‌گربه‌ای و کپی از هنرپیشه‌ها رسید عضو هیات مدیره انجمن جراحان پلاستیک می‌گوید: در مجموع جراحی‌های زیبایی، ایران به نسبت جمعیت، رتبه اول را در دنیا دارد.

حافظی منتشر کرد؛ فهرست سوله‌های واگذار شده مدیریت بحران که قالیباف آنها را تکذیب‌ کرده‌بود

حافظی منتشر کرد؛ فهرست سوله‌های واگذار شده مدیریت بحران که قالیباف آنها را تکذیب‌ کرده‌بود رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با ذکر نام سوله های بحران که برخلاف مصوبه شورا به خارج از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران توسط شهرداری واگذار شده است، گفت: شهرداری در این باره توضیح دهد.

مجازات فروشندگان سوالات کنکور باید تشدید شود

مجازات فروشندگان سوالات کنکور باید تشدید شود سیدعلیرضا میرحیدری: فروش سوالات آزمون دستیاری پزشکی سالهای 80،79،78،77، 81 و82 و..لو رفتن سوالات کنکور سراسری سالهای 76 ، 82 ، 85 و90 ، فروش سوالات آزمون مدارس تیزهوشان سال 1388. تقلب با خط کش در آزمون بیست و ششم. لو رفتن سوالات آزمون کانون وکلا و در نهایت امسال، فروش آزمون سو...

امیر حسین‌آبادی: به رئیس قوه قضائیه نامه اعتراضی می‌نویسیم

امیر حسین‌آبادی: به رئیس قوه قضائیه نامه اعتراضی می‌نویسیم وزیر دادگستری امروز اعلام کرد، امسال هم در کانون وکلا و کانون مشاوران قوه قضائیه (ماده 187) جذب وکیل داریم. امیر حسین آبادی به داتیکان گفت:« در اعتراض به این اقدام در حال نوشتن نامه‌ای برای رئیس قوه قضائیه هستیم تا در این زمینه به یک نتیجه درست و مناسب برسیم.»

حذف فضای سبز منطقه ۱۹به طمع ساخت مغازه‌های مبل فروشی

حذف فضای سبز منطقه ۱۹به طمع ساخت مغازه‌های مبل فروشی ساخت و ساز در منطقه ۱۹ تهران بعد از گذشت ۱۰ روز بر خلاف گفته‌های محمد حقانی، عضو شورای شهر مبنی بر دستور توقف این ساخت و سازها ادامه دارد و حتی یک پروژه نزدیک به بهره برداری است!
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.2308