تازه‌های خبر
شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۶ ۲۳:۱۱
چاپ

واکنش ناصر نقویان به رسانه ای شدن پرونده سعید طوسی قاضی باید نظر دهد به من و شما چه ربطی دارد؟/ همه ما در خلوت‌هایمان خطاهایی کرده‌ایم

ناصر نقویان، واعظ مشهور در پاسخ به اعتمادآنلاین درباره حکم تبرئه سعید طوسی، به رسانه‌ها توصیه کرد دنبال پرده‌دری نروند که خدا روزی از شما پرده‌دری خواهد کرد.
قاضی باید نظر دهد به من و شما چه ربطی دارد؟/ همه ما در خلوت‌هایمان خطاهایی کرده‌ایم

پس از انتشار خبر تبرئه سعید طوسی قاضی مشهور، ناصر نقویان واعظ مشهور در پاسخ به اعتمادآنلاین در این باره،  به رسانه ها توصیه کرد دنبال پرده دری نروند که خدا روزی از شما پرده دری خواهد کرد!متن گفت و گوی کوتاه اعتماد آنلاین با این روحانی مشهور به شرح زیر است:

*آقای نقویان می خواهم درباره اتفاقی که در پرونده سعید طوسی افتاده از شما سوال کنم!

الان دو تا مساله است؛ یکی اینکه من تلفنی مصاحبه نمی کنم و دوما اینکه اگر شما وقت قبلی هم می گرفتید باز راجع به این موضوع صحبت نمی کردم. من درباره افراد چه اطلاعاتی دارم که بخواهم صحبت کنم! مگر شما اطلاعات دارید از موضوع؟!

*من نمی خواهم درباره شخص آقای طوسی صحبت کنید. می خواهم درباره فسادی که در این حوزه به وجود آمده اعلام موضع کنید و بگویید اگر در این حوزه فسادی صورت گیرد چطور باید برخورد شود؟

شما دارید اگر می گویید! در آبروی مردم اگر نباید باشد. روی آبروی مردم باید قطع باشد و این هم به روزنامه اعتماد و هیچ کسی دیگه ربط ندارد. این یک کاری است که دادگاه باید نظر دهد و آن کسی که اطلاع دارد. نه شما اطلاع دارید و نه من و نه دیگران.

*اما اسناد آن منتشر شده....

دادگاه باید آن را قطع بداند. شما مگر قاضی هستید که اسناد بشناسید؟! قاضی باید نظر دهد به من و شما چه ربطی دارد؟! اگر از شما اسنادی منتشر شود می گویید آقا چرا درباره من؟! من از شما خواهش می کنم مسائل مهم تر از این‌ها در کشور داریم. دنبال آبروی مردم نروید که خدا در جایی آبروی شما را می برد! من این مطلب را به عنوان توصیه اخلاقی و بردارانه به شما می گویم هیچ وقت دنبال این پرونده و امثال این پرونده نروید. همه ما در خلوت‌هایمان خطاهایی کرده‌ایم و خدا پرده‌پوشی کرده است. خدا ستار است و شما هم سعی کنید تا آنجایی که می توانید دنبال ستاریت باشید نه پرده دری. چون خدا هم یک روزی پرده‌دری می کند و آن روز خواهید دید که پرده دری چقدر زشت است! خداحافظ شما.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر

0.2014