تازه‌های خبر
دوشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۵ ۱۷:۴۸
چاپ

سرنوشت نامعلوم ستاره های فوتبال/ آنها کجا می‌روند؟

۶ ماه تا پایان قرارداد چندین بازیکن بزرگ با تیم‌هایشان باقی مانده است و هنوز تصمیمی درباره آینده این افراد گرفته نشده است.
سرنوشت نامعلوم ستاره های فوتبال/ آنها کجا می‌روند؟

 نقل و انتقالات ژانویه فوتبال شروع شده است و بازیکنان یک ماه زمان دارند تا تیم بعدی خودشان را انتخاب کنند. در این بین بازیکنانی نیز هستند که زمان زیادی تا پایان قراردادشان باقی نمانده است و این افراد تاکنون قرارداد خود را با تیمشان تمدید نکردند. مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار این بازیکنان است.

به نظر می رسد آنها باید در ژانویه تیم جدیدی برای خود پیدا کنند و عده‌ای نیز می توانند امیدوار باشند فصل بعد در تیم خود حضور داشته باشند. برای مثال ژوزه مورینیو (سرمربی منچستریونایتد) تایید کرده است زلاتان فصل بعد در منچستریونایتد می ماند اما این بازیکن هنوز قراردادش را تمدید نکرده است.

دروازه بانان:

آدریان (وستهام)، ایکر کاسیاس (پورتو)، بنوت کاستیل (رن)

مدافعان:

پابلو سابالتا (منچسترسیتی)، برانیسلاو ایوانویچ (چلسی)، پر مرته‌ساکر (آرسنال)، گائل کلیشی (منچسترسیتی)، باکاری سانیا (منچسترسیتی)، په‌په (رئال مادرید)، استفن لیشت‌اشتاینر (یوونتوس)، جان تری (چلسی)

هافبک ها:

لوکاس لیوا (لیورپول)، خسوس ناواس (منچسترسیتی)، آرین روبن (بایرن مونیخ)، ریکاردو کوارشما (بشیکتاش)، کیسوکه هوندا (میلان)، ژابی آلونسو (بایرن مونیخ)، سانتی کاسورلا (آرسنال)، دنیله دروسی (رم)

مهاجمان:

زلاتان ایبراهیموویچ (منچستریونایتد)، سعیدو براهینو (وست برومویچ)، فرناندو تورس (اتلتیکومادرید)، ماریو بالوتلی (نیس).

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
مهندسی فرایند و انرژی فران
تدبیر
فروشگاه اینترنتی پرسه بازار

0.2545