تازه‌های خبر
يكشنبه، ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۲۷
چاپ

گاف عجیب ؛ حمایت مرحوم هادی نوروزی و اولادی از قالیباف! +عکس و واکنش حامیان

کانال موسوم به حامیان ورزشی محمدباقر قالیباف با گافی عجیب در بین اسامی ورزشکاران حامی این نامزد ریاست جمهوری از دو بازیکن فقید فوتبال ایران نیز در لیست خود رونمایی کرد!
گاف عجیب ؛ حمایت مرحوم هادی نوروزی و اولادی از قالیباف! +عکس و واکنش حامیان

گروهی تلگرامی با نام بردن از هادی نوروزی و مهرداد اولادی، بازیکنان فقید فوتبال ایران در لیست حامیان ورزشی محمدباقر قالیباف گاف عجیبی از خود به جا گذاشتند.

در این لیست که اسامی ورزشکاران برجسته که حمایت خود را از ریاست جمهوری شهردار تهران را اعلام کرده اند نام هادی نوروزی، کاپیتان شماره 24 پرسپولیس که در مهرماه سال 94 درگذشت و همچنین مهرداد اولادی، بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس که او نیز در سال گذشته درگذشته به عنوان حامیان قالیباف یاد کرده است تا اینچنین جامعه ورزش را در شوک فرو برد.

Capture

146152806499923

 

خانواده نوروزی تکذیب کردند

همسر و خانواده هادی نوروزی در این باره در گفت و گویی گفتند: گویا در کانالهای ستاد انتخاباتی برخی کاندیداها و در لیست اعلام حمایت ورزشکاران نام هادی عزیزمان نیز بعنوان حامی اعلام شده و از انجا که ایشان در قید حیات نیستند تصور می‌شود که خانواده نوروزی اعلام حمایت کرده‌اند. در این باره باید بگوییم هادی خدابیامرز  حقیقتا علاقه‌ای به  مسایل سیاسی نداشت و ما نیز هیچ اعلام حمایتی از کاندیدایی نداشته و نخواهیم داشت ولی امیدواریم این انتخابات با مشارکت هر چه بیشتر مردم و باشکوه برگزار شود.

برادر مهرداد اولادی نیز گفت: واقعا تعجب برانگیز است که چنین موضوعی رخ داده و در فضای رسانه ای و مجازی بازتاب بسیار داشته. صراحتا اعلام می‌داریم هیچ حمایتی از کاندیدایی نداشته‌ایم. ما همچون مردم در اتنحابات شرکت می‌کنیم و امیدواریم این انتخابات با مشارکت حداکثری مردم همراه باشد.

photo_2017-05-07_12-32-28

قهرمان کشتی هم تکذیب کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، کمیل قاسمی دارنده مدال نقره و برنز المپیک اعلام کرد: تاکنون از هیچ فردی حمایت نکرده‌ام و اینکه گفته می‌شود من حامی کاندیدای خاصی هستم را تکذیب می‌کنم.

دارنده مدال نقره جهان خاطرنشان کرد: از تمامی ستادهای تبلیغاتی کاندیدای محترم ریاست جمهوری درخواست دارم بدون هماهنگی و اطلاع، از نام ورزشکاران در لیست خود استفاده و بهره برداری نکنند.

فرشاد پیوس

فرشاد پیوس: چرا نام مرا قرار دادید؟

فرشاد پیوس، آقای گل سابق فوتبال ایران نیز با ابراز تعجب از قرار گرفتن نامش در این لیست گفت: برخلاف آنچه از برخی ستادهای انتخاباتی اعلام شده است بنده از هیج کاندیدایی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت نکرده ام و نمی دانم چرا نام من را در این لیست قرار داده اند. فقط امیدوارم انتخابات در نهایت آرامش و باشکوه هرچه تمام تر و مشارکت هر چه بیشتر مردم برگزار شود و ان شاالله شاهد سربلندی ایران اسلامی باشیم.

آزادانی

نصر آزادانی: حامی تیم ملی تکواندو هستم!

قهرمان تکواندو آسیا این لیست را خیالی دانست و به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: از کسی حمایت نکرده‌ام و در این لیست خیالی اسم من را جای داده‌اند. از حمایت کسی سخنی به زبان نیاورده ام و حامی تیم ملی تکواندو هستم.

 

رضایی

علی رضا رضایی: حامی شخصی نیستم

دارنده مدال نقره سنگین وزن المپیک اعلام کرد: تاکنون از هیچ فردی حمایت نکرده‌ام و اینکه گفته می‌شود من حامی کاندیدای خاصی هستم را تکذیب می‌کنم.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
مهندسی فرایند و انرژی فران
گفت و گو
تدبیر
فروشگاه اینترنتی پرسه بازار

0.2839