تازه‌های خبر
دوشنبه، ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۴۲
چاپ

شکلی با اقتدار به لیگ دسته یک صعود کرد

ر نهایت تیم شکلی با نتیجه 103 بر 92توانست با پیروزی دوم در فینال قهرمان مسابقات لیگ دو کشور شود و جام قهرمانی این دوره از مسابقات را به خانه ببرد.
شکلی با اقتدار به لیگ دسته یک صعود کرد

به گزارش تدبیر مسابقات لیگ بزرگسالان دسته دو کشور که با حضور 25 تیم شروع شده بود در پنجشبه ای که گذشت با قهرمانی تیم شکلی پایان یافت و به ترتیب تیمهای شکلی ،امید ،پاس بندرلنگه و مانیزان کرمانشاه توانستند جواز حضور در لیگ یک را کسب کنند در بازی ضربدری این مسابقات تیم امید که توانسته بود در تهران از سد پاس بندر لنگه بگذرد در بازی دوم با شکست مقابل این تیم مواجه شد و تکلیف فینالیست این تیم  به  مسابقه سوم کشید که در نهایت این تیم امید بود که توانست با غلبه بر پاس بندر لنگه اولین فینالیست این مسابقات باشد در گروه دیگر تیم شکلی که در اولین بازی در کرمانشاه مغلوب مانیزان کرمانشاه شده بود در دو بازی برگشت در تهران توانست با دو برد در مقابل مانیزان کرمانشاه دومین فینالیست این دوره از مسابقات باشد.
فینال مسابقات دسته دوم کشور در قالب مسابقات دو از سه برگزار شد ومقررشد  برنده دو بازی از سه بازی فینال، جام این دوره از مسابقات را به خانه ببرد.

اولین بازی فینال در روز یکشنبه 10/02/1396 د رتالار بسکتبال شیخ الاسلام ورزشگاه حیدر نیای تهران به میزبانی تیم امید تهران برگزار شد با توجه به اینکه هردو تیم تهرانی به فینال راه یافته بودن استقبال تهرانی ها از این فینال بی نظیر بود که در پایان اولین بازی فینال این تیم شکلی بود که در نهایت توانست با نتیجه 96 بر 94 پیروز میدان باشد و نتیجه را به نفع خود رقم بزند . مسولان شرکت شکلی در حین بازی فینال از سرکار خانم کلاهی دبیر هییئت بسکتبال استان تهران بابت حمایتی که در طول برگزاری این مسابقات از تیم های تهرانی نموده بود تقدیر گردید.
بازی دوم فینال در روز 14/02/1396 در تالار بسکتبال شیخ الاسلامی ورزشگاه حیدر نیا برگزار شد و این بازی نیز مانند بازی اول فینال با استقبال بینظیر تماشاچیان مواجه شد و در نهایت تیم شکلی با نتیجه 103 بر 92توانست با پیروزی دوم در فینال قهرمان مسابقات لیگ دو کشور شود و جام قهرمانی این دوره از مسابقات را به خانه ببرد.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر
فروشگاه اینترنتی پرسه بازار

0.2764