تازه‌های خبر
پنجشنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۰:۴۹
چاپ

معاملعه پنهان بازیکن بارسلونا با قاچاقچیان اعضای بدن

اریک آبیدال مدافع سابق و مدیر ورزشی فعلی بارسلونا سالها قبل با مشکل سرطان کبد دست و پنجه نرم می‌کرد و در آوریل سال 2012 با پیوند کبد به زندگی بازگشت . اکنون بعد از گذشت 6 سال معلوم شد او از مافیای فروشندگان اعضای بدن کبد برای پیوند خریده است. این ادعا درحالی است که باشگاه بارسلونا با صدور اطلاعیه ای این شایعه را تکذیب کرد.
معاملعه پنهان بازیکن بارسلونا با قاچاقچیان اعضای بدن

به گزارش روزنامه سوزجو، ساندرو روسل رئیس سابق باشگاه بارسلونا که مدتی است در حبس به سر می‌برد طی مکالمه در گوشی تلفنش مشخص شد که اریک بازیکن بارسلونا نیاز پیوند کبد داشته است و برای تهیه این عضو از مافیای فروشنگان اعضای بدن مرتبط شده است.

ساعتی بعد باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای اخبار مربوط به خرید غیرقانونی کبد از سوی اریک آبیدال را تکذیب کرد.
در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است: "امروز اخبار و اطلاعاتی در خصوص خرید کلیه به شکل غیرقانونی در سوی اریک آبیدال مدیر ورزشی بارسلونا و بازیکن سابق ما منتشر شده که باشگاه قویا آن را تکذیب کرده و بیمارستانی که آبیدال را مورد معالجه قرار داد نیز این خبر را رد کرده است.

انتشار دهندگان این اخبار فراموش کرده اند این پرونده در تاریخ 18 آوریل در دادگاه مختومه اعلام شده و این موضوعات خسارت بزرگی به اریک آبیدال، باشگاه بارسلونا، سازمان های پیوند دهنده کبد و رئیس سابق باشگاه ساندرو راسل بوده است.

باشگاه بارسلونا عمیقا از اطلاعات و اخباری که در مورد چنین موضوعات حساسی منتشر شده و به اریک آبیدال و بنیاد او برای کمک به بهبود زندگی کودکان و نوجوانانی که تحت درمان های مشابه هستند آسیب زده احساس ناراحتی می کند./ ورزش سه

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا
گفت و گو
تدبیر

0.2423