تازه‌های خبر
چهارشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۱۵
چاپ

بزرگ‌ترین کارخانه تولید سیمان ایران در خاورمیانه به آزمون استخدام خصوصی پیوست

مدیر منابع انسانی کارخانه سیمان آبیک درباره ملحق شدن این شرکت به آزمون استخدام بخش خصوصی جهت جذب نیرو گفت: سیمان آبیک بزرگ‌ترین تولید کننده سیمان کشور در خاورمیانه است. این کارخانه از سال ۱۳۴۸ تاسیس گردیده و صادر کننده سیمان و دیگر محصولات مربوطه به روسیه و کشورهای آفریقایی است.

در حال حاضر ۱.۲۰۰ نفر شاغل به صورت مستقیم و ۳.۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم با مجموعه ما در حال همکاری هستند.

آخرین باری که در مجموعه آبیک استخدام داشتیم در سال ۹۲ بود که در مجموعه، آزمونی برگزار کردیم و به رشته‌های تحصیلی برای جذب نیرو اکتفا کردیم.

در سال ۸۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف تامین نیازهای پرسنلی کارخانه، راه‌اندازی کردیم.
متاسفانه فارغ التحصیلان این دانشگاه در عمل خیلی به کار ما نیامدند و در حوزه مالی در بحث بهای تمام شده محصول دچار مشکل شدیم زیرا کسی را که وارد مجموعه می‌کردیم پس از مدتی ‌آموزش و صرف انرژی و هزینه، با دریافت پیشنهادی بهتر از مجموعه جدا می‌شد. بنابراین با تجربه این چالش‌ها وارد آزمون استخدام بخش خصوصی شدیم.

 

امیدواریم در سال ۹۹ نیروهای فعال و توانمندمان خروجی این آزمون باشند و بتوانیم این فیلتر را قرار دهیم که اگر کسی از آزمون استخدام بخش خصوصی نمره لازم را کسب کرده وارد فاز دوم که مصاحبه تخصصی است، بشود. آنچه که مسلم است موفقیت سازمان در گروی نیروهای توانمندی است که از طریق چنین فیلترهایی جدا سازی شده‌اند.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.2388