تازه‌های خبر
دوشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۰۴
چاپ

مشکلات حقوقی فعالین بخش معدن

امروزه اهمیت بخش معدن و معدنکاری در کشورمان برکسی پوشیده نیست و همانطور که می‌دانید عملیات معدنی نقش بسیاری در توسعه کشور دارد. با این حال فعالین این عرصه با مشکلات زیادی رو به رو هستند که بخشی از این مشکلات، مسائل حقوقی است.
مشکلات حقوقی فعالین بخش معدن

امروزه اهمیت بخش معدن و معدنکاری در کشورمان برکسی پوشیده نیست و همانطور که می‌دانید عملیات معدنی نقش بسیاری در توسعه کشور دارد. با این حال فعالین این عرصه با مشکلات زیادی رو به رو هستند که بخشی از این مشکلات، مسائل حقوقی است.در همین راستا موسسه خدمات حقوقی داتیکان اقدام به تاسیس دپارتمانی تخصصی در حوزه معادن و صنایع معدنی کرده است.
این دپارتمان با هدف حل مشکلات حقوقی و تسهیل امر فعالیت های معدنی و در نتیجه افزایش بهره برداری و بازدهی معادن و صنایع معدنی تشکیل شده است. در این جا، ما به بررسی مشکلات حقوقی معدنکاران و قوانینی که سد راه این حوزه شده است می‌پردازیم و در این امر اقدامات لازم را جهت رسیدن به هدفمان انجام خواهیم داد.
موسسه خدمات حقوقی داتیکان و دپارتمان تخصصی آن، تمام قد در کنار معدنکاران و فعالین این عرصه ایستاده است تا بتواند به نوبه خود و با همراهی شما عزیزان ، مشکلات حقوقی این حوزه را سامان بخشد.
امید است در راه رسیدن به این هدف که حل مشکلات قانون‌گذاری و مقررات دست و پا گیر است ما را همراهی کنید.

آدرس اینستاگرام

https://instagram.com/datikan_madan

 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.2389