تازه‌های خبر
جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۲۲:۵۹
چاپ

حمایت جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه از دعوت به حضور چهره های دانشگاهی جامعه مهندسان

بی شک انتخابات یکی از مهمترین ارکان حفظ و اجرای دموکراسی بوده و تشویق به حضور مردم و ترغیب و دعوت از اشخاص صاحب علم، دست پاک و دغدغه مند از مهمترین وظایف احزاب در فرآیند انتخابات محسوب میشود.

حمایت جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه از دعوت به حضور چهره های دانشگاهی جامعه مهندسان

جناب آقای مهندس باهنر
دبیر محترم جامعه اسلامی مهندسان

بی شک انتخابات یکی از مهمترین ارکان حفظ و اجرای دموکراسی بوده و تشویق به حضور مردم و ترغیب و دعوت از اشخاص صاحب علم، دست پاک و دغدغه مند از مهمترین وظایف احزاب در فرآیند انتخابات محسوب میشود. ابتکار ستودنی حضرت عالی در دعوت به حضور افرادی با شاخصه های دانشگاهی نشان از عمق درک و تجربه شما بوده است.
بدون شک دعوت به حضور افراد دانشگاهی و جوان در لیست منتشر شده از سوی این حزب و قرار گرفتن اسامی چون دکتر کیومرث یزدان پناه و دکتر توکلی و... نه تنها به ارتقاء سطح دانش در مهمترین رکن قانونگذاری کمک میکند؛ بلکه با تزریق امید و شور در فضای دانشجویی به ارتقاء جایگاه علم در ضمیر دانشجویان و جوانان کمک خواهد کرد.

در آخر ذکر این نکته ضروری است که حضور استاد گرانقدری چون دکتر یزدان پناه در لیست پیشنهادی از سوی جامعه مهندسی، به حضور پرشور جامعه دانشگاهی در انتخابات کمک شایانی خواهد کرد و لازم میدانیم کمال تشکر و قدردانی را از شما به جای آوریم.

با احترام
تشکل پگاه آزاد (جمعی از دانشجویان حقوق و علوم سیاسی دانشگاه های آزاد اسلامی تهران)

جمعی از دانشجویان دانشگاه مشهد

جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.2129