تازه‌های خبر
پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۲۸
چاپ

مشاوره مهاجرت با کمترین هزینه

موسسه مهاجرتی حقوقی داتیکان برای پاسخگویی به نیازهای هموطنان متقاضی تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری و اقامت در کشورهای خارجی تاسیس شده است.

موسسه مهاجرتی حقوقی داتیکان برای پاسخگویی به نیازهای هموطنان متقاضی تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری و اقامت در کشورهای خارجی تاسیس شده است

گروه وکلا و مشاورین مهاجرتی داتیکان با توجه به توانمندی‌ها، وضعیت مالی و علائق شخصی هر یک از متقاضیان مناسبترین روش مهاجرت را به آنها پیشنهاد می‌دهند و در تمامی مراحل اجرای آن همراه متقاضی خواهند بود. بخشی از خدمات موسسه مهاجرتی داتیکان را در ادامه می‌خوانیم:

ویزای کاری
کشورهایی مثل کانادا و استرالیا و بسیاری از کشورهای اروپایی برای بهبود شرایط اقتصادی و فضای کسب و کار خود نیازمند نیروی کار متخصص و با مهارت هستند اما با توجه به کمبود جمعیت جوان با مشکل تامین نیروی کار مواجه هستند. این کشورها در قالب برنامه‌های دولتی و ایالتی متنوعی به جذب نیروی کار خارجی و صدور ویزای کار می‌پردازند. دریافت هر یک از انواع ویزاهای کاری شرایط و نیازمندی‌های خاص خود را دارد.
موفقیت در اخذ اقامت کاری نیاز به آشنایی با آخرین برنامه‌های مهاجرتی و قوانین و سیاستهای حاکم بر روند صدور ویزاهای کاری دارد. کارشناسان داتیکان توانایی دارند تا با توجه به تجربیات و تخصص‌های هر شخص مشاوره موثری در جهت افزایش احتمال موفقیت ارائه داده و در روند تکمیل مهارتها و رزومه متقاضیان مشارکت کنند.

ویزاهای استارتاپ
یکی از روش‌های مهاجرت برای افرادی که ایده خلاقانه‌ای برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار نوین دارند اخذ ویزای استارتاپ است. کشورهای متعددی از ورود افراد خلاق و ایده‌پرداز به کشور خود استقبال می‌کنند و مزایا و حمایتهای ویژه‌ای را برای تسهیل و سرعتبخشی به اجرای طرح‌های استارتاپی در نظر می‌گیرند.
موفقیت در دریافت این نوع ویزا و موفقیت در جذب سرمایه نیازمند رعایت ضوابط و استانداردهای حرفه‌ای خاصی و تهیه مستندات و مدارک فراوانی است. کارشناسان مهاجرتی داتیکان با همکاری و همراهی متقاضی در تمامی مراحل تهیه طرح استارتاپی در کنار متقاضی خواهند بود.

مهاجرت تحصیلی
بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان کشورمان علاقمند به تحصیل در دانشگاههای معتبر دنیا هستند. برای مهاجرت تحصیلی باید ابتدا از یک دانشگاه معتبر پذیرش دریافت کرد و سپس با توجه به این پذیرش تحصیلی از سفارتخانه کشور مقصد ویزای تحصیلی دریافت کرد. برای موفقیت در این مسیر رعایت عوامل متعددی ضروری است مثل انتخاب دانشگاه معتبر و رشته تحصیلی مناسب و آماده‌سازی پروپوزال تحقیقاتی و تهیه انگیزه‌نامه  و رزومه. کارشناسان مهاجرتی داتیکان تجربه و تخصص لازم برای کمک به متقاضی در فرایند اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی را دارند.

ویزای سرمایه‌گذاری
یکی از روش‌های مهاجرت اقدام به سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی است. کشورهای مختلف شرایط متفاوتی برای سرمایه‌گذاری در کشور خود دارند. کارشناسان داتیکان می‌توانند شما را در انتخاب مناسبترین کشور، بهترین و ایمنترین شیوه سرمایه‌گذاری و راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های دریافت ویزای سرمایه‌گذاری یاری کنند.


مجموعه داتیکان

داتیکان یک موسسه حقوقی باسابقه و فعال در زمینه‌های مختلف خدمات حقوقی است که موسسه مهاجرتی به عنوان یکی از بخش‌های آن فعالیت می‌کند. آرمان داتیکان در طول سالهای فعالیت خود توسعه خدمات حقوقی بر مبنای فناوریهای نوین و گره‌گشایی از مشکلات حقوقی با ایده‌های جدید با همفکری و همراهی نخبگان حقوقی کشور بوده است. بخش خدمات مهاجرتی داتیکان نیز بر همین مبنا تلاش می‌کند متقاضیان مهاجرت را در انتخاب مطمئنترین، سریعترین و ارزانترین روش مهاجرت یاری نموده و در تمام مراحل این مسیر پشتیبان آنان باشد

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.2415