دبیرکل مجمع روحانیون مبارز نوشت: بی‌توجهی به امر خطیرِ انتخابات ریاست جمهوری قطعاً اوضاع آشفته و نابسامان اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور را نه‌تنها به سامان نمی‌رساند که بدتر از آنچه هست می‌کند....

در شورای امنیت سازمان ملل کشورهایی که حق وتو دارند نظر مخالف خودشان را در این باره اعلام کردند. بعید است که شورای امنیت بخواهد تصمیمی راجع به احیا یا فعال کردن تحریم‌های شورای امنیت  برخلاف برجام داشته باشد.

...

رئیس هیأت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت طی مکاتبه ای خواستار عذرخواهی مجلس از مردم بابت تحویل ۳۵۰ خودروی لوکس به نمایندگان شد و از آنان خواست تا با بازگردان آنها، خودروهای ارزان تری را جهت خدمت جایگزین کنند.

وزیر خارجه آمریکا در ادامه ادعاهای خود اضافه کرد: «ما سیستمی خواهیم ساخت که اطمینان حاصل شود ایران هرگز سلاح هسته‌ای نخواهد داشت. ایالات متحده از ظرفیت رهبری دنیا برای پس زدن این تهدید تروریستی برخوردار است.»

...

جلسه کمیسیون همکاری تجاری و اقتصادی میان دولت‌های ایران و روسیه قرار است در پاییز برگذار شود و این تعامل علی‌رغم آخرین موج فعالیت‌های تحریمی پیش از انتخاباتی آمریکا ادامه خواهد یافت.

رئیس جمهوری در سخنرانی مجازی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با اشاره به شیوع کرونا در دنیا گفت:کرونا همه ما را به فروتنی بیشتر در برابر خدا و خلقت میخواند و جامعه انسانی را به رعایت تقوا هدایت می‌کند.

از دوران ریاست جمهوری آقای هاشمی رفسنجانی این سنت سیئه پاگرفت و ریشه دواند و در همۀ این سه دهه توسعه پیدا کرد و بیشتر شد . به اسم اینکه مدیران دلسوز را باید نگه داشت ، امکانات فراوان از جیب ملت و بودجۀ عمومی نثارشان کردند....

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه اصلاح طلبان دنبال معرفی یک شخصیت از درون جبهه خود به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری هستند، گفت: اگر نتوانستیم چنین شخصیتی را داشته باشیم، می توانیم مثل انتخابات...

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: نیروی های مسلح این آمادگی را دارند که به همه یاوه گویی‌های دشمن پاسخ قاطع بدهند و پوزه هر دشمنی را به خاک بمالند و اگر گفتند هزار نقطه را می‌زنیم بزنند و نتیجه‌اش را ببینند.

...

نمایندگی ایران در اروپا در پی ادعای غیرقانونی دولت آمریکا درباره اقدام این کشور به بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران، از جامعه جهانی خواستار مقابله فعالانه برای حفظ نظام بین‌المللی مبتنی بر قانون شد.

...

فریدون‌ مجلسی گفت‌: اسرائیلی‌ها می‌خواهند حتی به لحاظ روانی خودشان را تا پشت خاک ایران برسانند و به همین دلیل با امارات که با ایران هم‌مرز است وارد فضایی تعاملی شده‌اند تا از این طریق به زعم...