تازه‌های خبر
سیاست

ظریف؛ سیاست‌گذار یا کارگزار؟!

ظریف؛ سیاست‌گذار یا کارگزار؟! جان کلام وزیرخارجه در میان فریادهای نمایندگان تازه واردی که بر آن‌اند کاسه و کوزه‌های خروج آمریکا از برجام را بر سر او بشکنند، این بود: «من سیاست‌گذار نیستم، من کارگزارم». هر چند این را به صراحت نگفته باشد.

هیات‌رئیسه مجلس به نمایندگان زن: بچه‌داری کنید

هیات‌رئیسه مجلس به نمایندگان زن: بچه‌داری کنید نماینده مردم شهرضا و دهاقان گفت: کارمندان زن مجلس حق حضور در آزمون دبیری کمیسیون را ندارند.

تبرئه شهروند منتقد از اتهام توهین به رهبری

تبرئه شهروند منتقد از اتهام توهین به رهبری کامفیروزی در تمام مراحل رسیدگی منکر اتهام توهین به رهبری شده و همچنین در گزارش ضابط پرونده نیز این اتهام گزارش نشده است.

آژانس بین‌الملل انرژی اتمی: در حادثه انفجار نطنز مواد هسته‌ای نبود

آژانس بین‌الملل انرژی اتمی: در حادثه انفجار نطنز مواد هسته‌ای نبود آژانس می‌تواند تأیید کند که در زمان سانحه هیچ‌یک از بازرسان پادمانی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در آنجا حاضر نبودند.

پیشنهاد تشکیل فراکسیون سیر و عدس در مجلس

پیشنهاد تشکیل فراکسیون سیر و عدس در مجلس سلیمی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر تشکیل فراکسیون‌های دیگری همچون فراکسیون عدس و سیر به هیات رییسه واصل شده که سوال اینجاست شان یک فراکسیون در این حد پایین آورده شود؟

خروج از برجام ابزارهای اعمال فشار بر ایران را در اختیار ما قرار داد

خروج از برجام ابزارهای اعمال فشار بر ایران را در اختیار ما قرار داد برایان هوک مدعی ضرورت تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران شد و گفت که خروج از برجام ابزارهای زیادی برای اعمال فشار بر ایران را در اختیار ما قرار داد.

واکنش حسین شریعتمداری به نامۀ خویینی‌ها: مشکلات را به کلیت نظام نسبت ندهید

واکنش حسین شریعتمداری به نامۀ خویینی‌ها: مشکلات را به کلیت نظام نسبت ندهید در بند پنجم نوشته شریعتمداری آمده است: «نوشته‌اید کم نیستند کسانی که تغییر وضع نامطلوب کنونی را از عالی‌ترین جایگاه مدیریت کشور انتظار می‌کشند. در چشم این خیل عظیم اوضاع غیر قابل دوام امروز صرفاً معلول تصمیمات مدیرانی که می‌آیند و می‌روند نیست و نقش‌آفرین اصلی شیوۀ مدیریت در بالا...

تهیه طرح استیضاح وزیرکشور به دلیل حوادث آبان 98

تهیه طرح استیضاح وزیرکشور به دلیل حوادث آبان 98 "بی‌تدبیری در ماجرای افزایش قیمت بنزین در آبان ماه 1398 که سبب تحمیل هزینه‌های بی‌جهت به‌نظام و مردم شد" ازجمله محورهای استیضاح رحمانی فضلی است.

پامپئو: قطعنامه علیه ایران تصویب نشود، تحریم‌های بین‌المللی را احیا می‌کنیم

پامپئو: قطعنامه علیه ایران تصویب نشود، تحریم‌های بین‌المللی را احیا می‌کنیم وزیر امور خارجه آمریکا ابراز امیدواری کرد کشورش بتواند تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران را تمدید کند.

گاردین: ابتکار اروپا برای جلوگیری از قدرت‌یابی تندروها در ایران

گاردین: ابتکار اروپا برای جلوگیری از قدرت‌یابی تندروها در ایران گاردین: اروپا بر این باور است که اگر در ماه‌های آتی پیشنهادهای جذاب اقتصادی و دیپلماتیک روی میز تهران نگذارد میانه‌رو‌ها و برجام هر دو در خطر خواهند بود. دیپلمات‌های اروپایی کم‌کم به این نتیجه می‌رسند که روند سیاست داخلی ایران به آرامی فروخواهد پاشید و تندروها دست بالا را خواهند ...

‌دادستانی رومانی: مرگ قاضی منصوری با خشونت همراه بوده

‌دادستانی رومانی: مرگ قاضی منصوری با خشونت همراه بوده دادستانی رومانی: مرگ "غلامرضا منصوری" همراه با خشونت بوده است.

مجلس جدید؛ شعارهای تند و دیوار واقعیت‌ها

مجلس جدید؛ شعارهای تند و دیوار واقعیت‌ها توییت مشاور فرهنگی رییس مجلس که کلمه ای دربارۀ فیلترینگ اینستاگرام بیان نشده نشان می‌دهد زودتر از آنچه تصور می‌شد به دیوار سخت واقعیت خورده‌اند. واقعیت این است که در این فضا کار و کسب هم برپاست و بستن آن نارضایتی ایجاد می کند و اگر هم برخورد نکنند آن همه شعار رادیکال چه می شود؟ ا...

روایت لغو حمله به ایران از کتاب بولتون

روایت لغو حمله به ایران از کتاب بولتون بولتون: با ترامپ تماس گرفتم و گفتم که ممکن است مجبور شویم حمله (به ایران) را یکساعت به عقب بیندازیم‌. ترامپ متوجه نشد چرا ما حمله را به تعویق انداختیم و مخالفتی هم نکرد.

جان بولتون: ترامپ از حمله احتمالی اسرائیل به ایران حمایت کرده بود

جان بولتون: ترامپ از حمله احتمالی اسرائیل به ایران حمایت کرده بود مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا در کتاب خود نوشته است که رئیس‌جمهوری این کشور از حمله احتمالی اسرائیل علیه ایران حمایت کرده بود.

3 بازداشتی در پرونده هواپیمای اوکراین

3 بازداشتی در پرونده هواپیمای اوکراین رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح: حدود ۸۰ نفر از خانواده اولیاء دم به سازمان قضایی نیروهای مسلح مراجعه و طرح دعوا کرده‌اند.

مرگ قاضی منصوری در رومانی/ پلیس: خودکشی کرده

مرگ قاضی منصوری در رومانی/ پلیس: خودکشی کرده جسد حجت الاسلام غلامرضا منصوری، قاضی متهم به فساد مالی که بر اساس حکم دادگاهی در رومانی به‌صورت موقت و مشروط آزاد بود، روز جمعه در بیرون هتل محل اقامت وی پیدا شد.

روایت خلبان ماهان از پرواز سوریه، شهید قاسم سلیمانی، بار ممنوعه و فریب آمریکایی ها

روایت خلبان ماهان از پرواز سوریه، شهید قاسم سلیمانی، بار ممنوعه و فریب آمریکایی ها گفتم: من می‌تونم دو تا کار بکنم، یا بی توجه به این‌ها برگردم که با توجه به تهدیدشان ممکنه ما رو بزنن، یا اینکه به خواسته‌شان عمل کنم. حاج قاسم گفت: کار دیگه‌ای نمیتونی بکنی؟ گفتم: نه ...

هشدار یک نماینده مجلس: شاید شبکه باند طبری وسیع‌تر باشد/ افرادی که با طبری در ارتباط هستند دستگیر و محاکمه شوند

هشدار یک نماینده مجلس: شاید شبکه باند طبری وسیع‌تر باشد/ افرادی که با طبری در ارتباط هستند دستگیر و محاکمه شوند نماینده فریمان در مجلس گفت: اقدام قوه قضائیه در محاکمه مدیران فاسد درون این قوه حرکت جدیدی است که می‌تواند اثرگذار باشد و اثرگذاری آن انشاالله فزاینده خواهد بود.

آمریکا: ترامپ دوست دارد به پای میز مذاکره با ایران برود/ تحریم تسلیحاتی ایران باید به صورت نامحدود تمدید شود

آمریکا: ترامپ دوست دارد به پای میز مذاکره با ایران برود/ تحریم تسلیحاتی ایران باید به صورت نامحدود تمدید شود هوک: از نظر ما درِ دیپلماسی درباره همه موضوعات اختلافی 41 سال گذشته با ایران باز است.

اکبر طبری؛ ساخت و ساز یا تاخت و تاز؟!

اکبر طبری؛ ساخت و ساز یا تاخت و تاز؟! اگر کارهای او مربوط به قوه بوده پس کو مناقصه؟ کو جلسه؟ کو مصوبه؟ کو نظر کارشناسی؟این همه بوروکراسی و قانون و آیین‌نامه و بخش‌نامه و شیوه‌نامه درست کرده‌اند تا در سیستم‌های اداری صحبت از «من» نباشد. حال آن که طبری مدام می گوید: من گرفتم، من دادم، من پرداختم...

محسن رنانی: انتخابات ۱۴۰۰ مانند انتخابات ۱۳۸۸ زلزله سیاسی در کشور ایجاد خواهد کرد

محسن رنانی: انتخابات ۱۴۰۰ مانند انتخابات ۱۳۸۸ زلزله سیاسی در کشور ایجاد خواهد کرد ما باید خیلی سریع و قبل از اینکه اقتصاد ملی دچار آسیب جدی شود وارد مذاکره شویم.

یک عکس و 10 مکث/ رقیبان دیروز مناظره‌، رییسان امروز قوا

یک عکس و 10 مکث/ رقیبان دیروز مناظره‌، رییسان امروز قوا درست در سومین سالگرد انتخابات ریاست جمهوری در سال 1396 سه رقیب آن انتخابات که به پیروزی مجدد حسن روحانی انجامید، برای اولین بار در جایگاه سران سه قوه و در قالب جلسۀ شورای عالی امنیت ملی کنار هم نشستند و ناخواسته این تصویر مناظر‌ه‌های تلویزیونی را به یاد آورد خصوصا حملات متقابل رو...

حجاریان: به اصلاح‌طلبی اصیل برگردیم/ اکبر گنجی هم تندرو نبود

حجاریان: به اصلاح‌طلبی اصیل برگردیم/ اکبر گنجی هم تندرو نبود من معتقدم اصلاح‌طلبی باید نقد شود. این کار به قوت گرفتن اصلاح‌طلبی کمک می‌کند. اصلاح‌طلبان هم باید نقد شوند و تک‌تک‌شان به نقد کشیده شوند اما نه از موضع‌ تندروی.

جزئیات بازگرداندن قاضی متهم از رومانی

جزئیات بازگرداندن قاضی متهم از رومانی سخنگوی قوه قضاییه گفت:‌ در حال حاضر متهم منصوری در اختیار مراجع قضایی و پلیس بین‌الملل قرار دارد.
دومین جلسه دادگاه معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه؛

طبری: هیچ کدام از اتهامات را قبول ندارم/ به کسی ربطی ندارد دریافتی من زیاد بوده

طبری: هیچ کدام از اتهامات را قبول ندارم/ به کسی ربطی ندارد دریافتی من زیاد بوده دفاعیات اکبر طبری در دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات او آغاز شد. اکبر طبری معاون اجرایی وقت حوزه ریاست قوه قضاییه است که تشکیل شبکه چند نفری ارتشا از اتهامات او است.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

6.4309