دانشمندان دانشگاه جورجیا با استفاده از گونه‌های متفاوت ویروس کرونا توانستند نقطه ضعف این ویروس را پیدا کنند.

رئیس جمهور ترکیه امروز (جمعه) اعلام کرد، آنکارا درباره آزمایشات سیستم دفاع هوایی اس-۴۰۰ که آنها را از روسیه خریداری کرده هیچ حرفی با آمریکا ندارد و رویکرد واشنگتن الزام‌آور نیست.

گیدلی در پیامی توییتری با اشاره به ادعای ترامپ درباره احتمال تقلب بسیار گسترده در رای‌گیری پستی، گفته بود که برگه رایی به نشانی او ارسال شده که متعلق به ساکن پیشین منزل او است؛ این در حالی است که ساکن پیشین ۸ سال...

این فرد ماه گذشته میلادی نیز به دلیل همراه داشتن تصاویری حاوی سوء استفاده جنسی از کودکان، در یک دادگاه فدرال مجرم شناخته شده بود و اکنون پلیس محتوای آزاردهنده بسیاری را در تلفن همراه او یافته است.

تازه ترین یافته های محققان ژاپنی که روزنامه ژاپن تایمز به آن پرداخته است ، نشان می دهد که ماسک برای جلوگیری از ابتلا به کرونا بسیار موثر است اما آن را به طور کامل مهار نمی کند.

فرمان اضطراری در تایلند که با هدف پایان دادن به چندین ماه اعتراضات علیه دولت و سلطنت این کشور وضع شده بود، امروز (پنج‌شنبه) لغو شد اما تنها باعث اعتراضات ده‌ها هزاران نفری در خیابان‌های بانکوک، پایتخت شده...

سرویس مخفی ایالات متحده علیه فردی که نامزد دموکرات‌ها در انتخابات آمریکا و معاون وی را تهدید کرده شکایتی تنظیم کرده است.

فردی که در جریان مصاحبه حضور داشت، گفت که ترامپ تنها ۴۵ دقیقه با لسلی استال و تیمش مصاحبه داشته و سپس فیلمبرداری آنطور که معاون‌های رئیس جمهوری آمریکا انتظارش را داشتند، پایان نیافت.