کارناوال پرشور ونیز امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا با تعداد کمی شرکت کننده برگزار شد. علیرغم ممنوعیت برگزاری این کارناوال تعداد کمی با زدن ماسک‌های سنتی حضور یافتند.

ضرب المثل های ایرانی زیادی وجود دارند که ریشه آنها را نمی دانیم، در این مطلب به ریشه ضرب المثل زیر آب زدن اشاره کرده ایم، با ما همراه باشید.

بازی فکری Lost Cities یا شهرهای گمشده یک بازی دونفره ساده و جذاب است که شاید افراد کمتری آن را کشف کرده‌اند. برای جعبه‌گشایی و بررسی این بازی فکری با ما همراه باشید.

مفهوم تله پاتی از یک واژه یونانی گرفته شده است که در سال ۱۸۸۲ توسط شخصی به اسم فردریک که موسسه ای به اسم spr تشکیل داد و درآن از مفهومی صحبت کرد که تله به معنای دور و پاتی به معنای دریافت احساس، دریافت کردن، انتقال دادن بیان...

آیا در مراوده با مردم مهارت دارید؟ آیا توانایی متقاعد کردن آنها را دارید تا کاری که شما می‌خواهید را انجام دهند؟ در شغل یا زندگی روزمره‌ی خود تا چه اندازه به کنترل ذهن دیگران نیاز دارید؟ آیا تکنیک‌هایی که برای...

تیله‌بازی دارای بازی‌های مختلفی است؛ ولی اصلی‌ترین بازی آن که مردم بیشتر آن را می‌شناسند «کل» است. البته این هم نامی است که در نقاط مختلف تفاوت دارد.