تازه‌های خبر
جمعه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ۲۲:۳۹
چاپ

اصول مشاوره حقوقی حرفه ای چیست؟

گروه توسعه خدمات حقوقی داتیکان از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد. داتیکان از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در این حوزه است‏.
اصول مشاوره حقوقی حرفه ای چیست؟

به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری تسنیم، گروه توسعه خدمات حقوقی داتیکان از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد. داتیکان از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در این حوزه است‏. موسسه داتیکان که شش سال پیش فعالیت خود را با 4 پرسنل آغاز کرده بود، اکنون با 20 پرسنل تمام وقت به فعالیت خود ادامه می‌دهد و بیش از 7 هزار وکیل با تکمیل پروفایل خود در سایت داتیکان به صورت مستقیم و غیر مستقیم با موسسه داتیکان در ارتباط هستند.

مشاوره حقوقی می‌تواند در امور گوناگون حقوقی راهنما و راه گشای قابل اعتمادی برای شما باشد. مشاوران حقوقی همانند وکلا در رشته حقوق تحصیل کرده اند و توانایی‌های انها کمتر از وکلا نیست. یک مشاور حرفه‌ای حقوقی باید تجربه فراوان و دانش وسیع و روزآمدی در امور مختلف حقوقی داشته باشد. موسسه حقوقی داتیکان در کنار وکلای مبرز و با سابقه خود از مشاوران مجرب در زمینه های مختلف حقوقی برای مشاوره حقوقی استفاده  می‌کند.

بانک وکیل و سفارش قرارداد به وکیل آنلاین

چه زمانی به مشاور حقوقی مراجعه می‌کنیم؟

پیشگیری بهتر از درمان است. افراد می‌توانند قبل از برخورد با مشکل به عنوان پیشگیری، از کمک مشاور سود ببرند. به عنوان مثال افراد می‌توانند قبل از انعقاد هر گونه قرارداد یا خرید هرگونه مال با مشاوره گرفتن از مشاوران حقوقی از برخورد با مشکلات قانونی و حقوقی جلوگیری نمایند.

همچنین چنانچه افراد با مشکل و مساله حقوقی برخورد نمایند می‌توانند با مشورت با مشاوران حقوقی به شکل شایسته‌ای مشکل ایجاد شده را مرتفع نمایند.

مشاوره حقوقی برای شرکتها

در مورد شرکت‌ها با توجه به گستردگی کار و فعالیت شرکت‌ها و نیز عدم اطلاع کامل و دقیق مدیران نسبت به قوانین، وجود مشاور حقوقی در این زمینه لازم و ضروری به نظر می‌رسد. فعالیت مشاوران در این خصوص را می‌شود در موارد زیر تقسیم‌بندی نمود:

مشاور حقوقی با ارائه درست قوانین و مقررات در زمینه فعالیت شرکت، نقش مهمی در حفاظت از منافع شرکت و جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی و قانونی ایفاء می‌کند.

مشاور حقوقی در زمینه تنظیم قراردادهای شرکت و نیز بررسی قراردادهایی که به شرکت پیشنهاد می‌گردد نقشی اساسی و کلیدی دارد.

چنانچه شرکت به مشکل خورده و وارد دعوا در مراجع قضایی شود مشاور با ارائه راهکارهای حقوقی و قانونی به شرکت کمک و مساعدت می‌نماید .

با وکیل تلفنی و وکیل آنلاین تماس بگیرید

گاهی شرکت‌ها تصمیم به انجام کاری از قبیل توسعه فعالیت شرکت یا فعالیت در زمینه‌ای غیر از کار تخصصی شرکت و ... می‌گیرند. در این موارد نیز کمک مشاور می‌تواند بسیار سازنده باشد، چراکه تحقیق و بررسی این موارد از دیدگاه حقوقی و قانونی در تخصص مشاور بوده و مطالعه در این زمینه می‌تواند شرکت را از برخورد با مشکلات جدی مصون دارد

بهترین مشاوره حقوقی

بهتر است در استفاده از مشاوره حقوقی برا هر پرونده‌ای به افراد متخصص در همان حوزه از حقوق مراجعه کرد، در موسسه داتیکان وکلا باتوجه به دانش و تجربه و علاقه‌ی خود در یک زمینه خاص حقوقی اقدام به قبول پرونده و ارائه مشاوره می‌کنند و در برخی زمینه‌های تخصصی که وکلا کمتر با آنها آشنایی دارند، از حضور متخصصین آن حوزه استفاده می‌شود تا بتوان با نگاهی جامع مسائل و مشکلات حقوقی و قرادادی موکلین و مشتریان را برطرف کرد.

مشاوره حقوقی آنلاین داتیکان

در این راستا موسسه حقوقی داتیکان بدون نیاز به برگزاری جلسه حضوری شرایط مشاوره آنلاین برای برای فعالان حوزه های مختلف اقتصادی و عموم مردم فراهم نماید. شما را به بازدید از سایت مشاوره حقوقی داتیکان و استفاده از خدمات آنلاین دعوت می نماییم. داتیکان به شما پیشنهاد می دهد قبل از هر معامله یا حتی پس از معامله و پیش از اینکه قصد مراجعه به دادگاه را داشته باشید، از خدمات مشاوره آنلاین استفاده نمایید. مشاوره ها به صورت رایگان خواهند بود.

سفارش لایحه و بانک قرارداد داتیکان

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.1856